Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Czy mógłbyś napisać który z solowych albumów Martiego Friedmana jest najcięższy?

Najbardziej metalowy jest zdecydowanie "Dragon's Kiss". Swietna plyta.

I czy słuchałeś EndGame na tyle długo aby móc wyrazić swoja ostateczną ocenę?

Powiedzmy, ze 7/10, moze 7+/10.

Krótka piłka - która płyta Iron Maiden na początek?

Skladanka "The Best of the Beast", najlepiej w edycji dwuplytowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz że znasz DevilDrivera tylko z nazwy (pewnie dla tego że nie słuchasz tego gatunku metalu), ale posłuchaj sobie tego covera w ich wydaniu :

choć z drugiej strony łatwo sie domyślić co odpowiesz ;p

ty używasz Peavey'a triple XXX, a Serek modelu 6505, który tobie bardziej sie podoba ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz że znasz DevilDrivera tylko z nazwy (pewnie dla tego że nie słuchasz tego gatunku metalu), ale posłuchaj sobie tego covera w ich wydaniu :

choć z drugiej strony łatwo sie domyślić co odpowiesz ;p

Znam to wykonanie. Mam w ogole plyte "Maiden Heaven". W tym kowerze akurat nie ma wedlug mnie nic ciekawego (generalnie cala ta skladanka nie powala na kolana), a to przeciaganie koncowek wersow jest irytujace. W ogole uwazam, ze darcie mordy w utworach Maidenow w wiekszosci przypadkow prowadzi do zarzniecia kawalka.

ty używasz Peavey'a triple XXX, a Serek modelu 6505, który tobie bardziej sie podoba ?

Przez jakis czas myslalem nad wymiana Triple XXX na 5150/6505, ale stwierdzilem ze nie ma to sensu. Mam piec, ktorego brzmienie mi odpowiada i jesli chcialbym jakiegos skoku jakosciowego, musialbym go sprzedac, dolozyc kilka tysiecy i kupic cos z wyraznie wyzszej polki. Triple XXX i 5150/6505 maja i wady, i zalety, a w ostatecznym rozrachunku wedlug mnie wygrywa Triple XXX.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Manowara zacząłem słuchać kiedy jeszcze nie wiedzialem jaki maja wizerunek, pewnego razu jak zobaczylem to rzeczywiscie troche się zdziwiłem, ale to mi nie przeszkadza :) Polecam moim zdaniem jeden z najlepszych ich kawałków - Heart of steel ;)

Jeszcze mam pytanka:

Słuchasz Red Hot Chili Peppers?

Co sądzisz o reggae Boba Marleya?

P.S. a propos waszej rozmowy wyżej- zgadzam sie, płyta 'avenged sevenfold' najlepsza, II miejsce u mnie- 'waking the falled' :)

Edytowano przez KudlatyNiedzwiedz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mialem ochote o to spytac. Wejdz jesli mozesz w moja sygnaturke "Odwiedz nasz zespol" i powiedz co myslisz o muzyce :D. Powiem, ze warto przewinac od razu pierwszy kawalek na drugi, gdyz pierwszy jest troszke spokojny i moglby Ci sie nie spodobac. Jesli bedziesz mial chwile to posluchaj i nie zostaw na nas suchej nitki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mialem ochote o to spytac. Wejdz jesli mozesz w moja sygnaturke "Odwiedz nasz zespol" i powiedz co myslisz o muzyce :D . Powiem, ze warto przewinac od razu pierwszy kawalek na drugi, gdyz pierwszy jest troszke spokojny i moglby Ci sie nie spodobac. Jesli bedziesz mial chwile to posluchaj i nie zostaw na nas suchej nitki ;)

Darujmy sobie ocene. Ogranicze sie do stwierdzenia, ze musicie duuuuzo popracowac przed wejsciem do studia i zarejestrowaniem jakiegos powazniejszego demka. Na marginesie - skads znam napis "Official OurSpace". :)

Na ile oceniasz serię Painkiller, podoba ci się?

Gralem tylko w pierwszego Painkillera. Byl fajny.

Głównie chodzi mi o multi

Nie gralem w multi.

Jak oceniasz ten kawalek? I nie chodzi mi tylko o strone muzyczna/wokalna, ale rowniez o przekaz.

Pisalem wielokrotnie, ze takie klimaty mnie nie interesuja. A jesli chodzi o przekaz, to co jest niby w tym tekscie ciekawego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. słucham piosenek twojego zespołu , ale jako fan dragonforca :wink: jest to dla mnie raczej "wolny trash" . potrafiłbyś zagrac jakąkolwiek piosenkę w tej prędkości ?

A po co? Dragonforce to dla mnie parodia metalu. I tak calkiem na marginesie - thrash, a nie trash.

2. czy znasz inne zespoły extreme power metalowe ?

Nie, nie ruszam tego nawet kijem, bo poruszone moze zaczac bardziej smierdziec. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam do Ciebie pytanie.W najnowszym CDA ukazała się recenzja Twojego autorstwa dotycząca Assasin Creed II.Jako zastrzeżenie wymieniłeś pasywność wrogów.Pozwól,że zacytuję Twoje słowa :

"Wrogowie są tak samo pasywni jak w pierwszej części - trzech będzie bezczynnie patrzyło, jak lejesz czwartego".Niestety z tą informacją nie mogę się zgodzić.Nawet w jedynce były przebłyski tego,że walczysz z kilkoma przeciwnikami na raz (np.atakujesz pierwszego,ten blokuje ciosy a w tym samym czasie czwarty atakuje ciebie z tyłu.)W Assasinie na PSP (Bloodlines) zostało to w pewnym stopniu poprawione,tak samo jak w AS II.Grałem około 5-6 godzin w xboxsowy tytuł i mogę z czystym sumieniem powiedzieć,że nie jest tak jak Ty napisałeś.Owszem nie jest to element idealnie dopasowany,ale muszę stwierdzić,że nie jest tak tragicznie,jak Ty to opisałeś.Wrogowie starają się w "pewien" sposób współpracować,fakt za dobrze im to nie wychodzi,ale czasami czułem się przez nich zaskakiwany,gdy dostałem od 3 osób prawie,że w jednej chwili.Czy mógłbyś się wypowiedzieć na ten temat? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mam Ci odpowiedziec? Podtrzymuje to, co napisalem w recenzji. Nagminnie zdarzaly sie sytuacje, kiedy zapedzalem jakiegos nieboraka w kąt i okladalem ile wlezie, a reszta przeciwnikow nie bardzo przejawiala wole walki, czekajac nie wiadomo na co przed ewentualnym zaatakowaniem mnie. Walki wciaz sa rozczarowujace i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy pytania do Ciebie

1.Lubisz Slayera

2.Słuchasz czasami Megadeth Radio(jeśli nie wiesz co to nie musisz odpowiadać)

3.Jakiej gry najbardziej oczekujesz w 2010 roku?

PS.Twój zespół wymiata...szkoda że nie mieszkam bliżej Wrocławia bo chętnie poszedłbym na koncert :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy pytania do Ciebie

1.Lubisz Slayera

Nie. Co najwyzej kilka kawalkow.

2.Słuchasz czasami Megadeth Radio(jeśli nie wiesz co to nie musisz odpowiadać)

Nie, nie slucham.

3.Jakiej gry najbardziej oczekujesz w 2010 roku?

Tego dowiesz sie wkrotce. :)

PS.Twój zespół wymiata...szkoda że nie mieszkam bliżej Wrocławia bo chętnie poszedłbym na koncert :sad:

Moze kiedys zawitamy w Twoje okolice. Gdzie mieszkasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słuchałeś płyty No Prayer for The Dying - Iron Maiden? Czy uważasz że to jedna ze słabszych płyt Anglików {mi się ona bardzo podoba} i że kawałki na niej zamieszczone wydają się być "wypalone" ? Oraz że album ten ogólnie jest dość nierówny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)jednym z punktów programu była przejażdżka okładkowym samochodem Forzy 3 - Audi R8.

Był to jedyny w Polsce egzemplarz wersji V10 (...)

Całkiem mobilny ten egzemplarz. :cool:

http://img38.imageshack.us/img38/8433/dsc00196r.jpg

Słyszałem już w swoim napędzanym benzyną życiu

kilka supercarów, ale grzmot dziesiątki pochodzącej z tego R8 mogę porównać

tylko z Vettą ZR-1. Nawet w Gallardo, z którego notabene pochodzi nie grał takiej symfonii jak w połączeniu

z układem wydechowym Audi, choć dysponowało większą dramaturgią akustyczną. :icon_twisted:

Summa summarum - aż Ci zazdroszczę tej jazdy. :icon_mrgreen:

Edytowano przez Archdevil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...