Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

bez wdawania się w szczegóły ktore przedstawisz w recenzji możesz powiedzieć, czy odczucia po Risenie pozytywne czy negatywne? widzialem twoje posty w oficjalnym temacie, troche narzekales chyba na poziom trudnosci.

wiem, ze drugie juz pytanie o to, ale czekam na te gre z utesknieniem bo gothica uwielbiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe w glanach nie prowadziłam, ale wierzę :P

Ale ostatnio taka paskudna pogoda [przynajmniej u mnie], że po prostu wszędzie ogromne kałuże i glany sprawdzaja się bardzo dobrze ;)

Cholibka, tyle czekania na nowe cda...

Jak myślisz, ile kosztowałoby cda, gdyby okładka była ze zwykłego papieru? [Ale oczywiście ja wolę ten papier]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz, ile kosztowałoby cda, gdyby okładka była ze zwykłego papieru? [Ale oczywiście ja wolę ten papier]

Nie wiem. Szczerze mowiac, nigdy mnie to nie interesowalo.

Jak sądzisz... W którym momencie { na którym albumie } skończył się tak zwany "stary Megadeth"?

Na "Rust in Peace".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszales o Jonie Lajoie? Jak tak to podoba Ci sie "tworczosc" i zgadzasz sie z tym co w tej "tworczosci" glosi (bo mi bardzo :))?

Edit:

Jak go nie kojarzysz z nazwiska to moze skojarzysz po tej piosence swego czasu(po smierci Jacksona) byla popularna

http://www.joemonster.org/filmy/17472/Jon_...polskie_napisy_

Edytowano przez ^M@TRIX^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzisz... W którym momencie { na którym albumie } skończył się tak zwany "stary Megadeth"?

Na "Rust in Peace".

Nie sądzisz że zasadnicza 'granica' tkwi w brzmieniu zespołu? Całkowicie inaczej brzmią płyty jak Mustaine był napruty { muzyka hm... pełna nieokiełznanego gniewu i nienawiści} a inaczej kiedy zaczął tworzyć na trzeźwo - pierwsza Rust in Peace. Czyli podsumowując tak jakby "stary Megadeth" kończył by się na "So far... So Good... So What!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszales o Jonie Lajoie? Jak tak to podoba Ci sie "tworczosc" i zgadzasz sie z tym co w tej "tworczosci" glosi (bo mi bardzo :) )?

To ten od "I Kill People"? Nie jestem fanem kabaretu w muzyce. Usmiechnalem sie kilka razy ogladajac klip do "I Kill People", ale nie uwazam, ze to bylo wartosciowe.

Nie sądzisz że zasadnicza 'granica' tkwi w brzmieniu zespołu? Całkowicie inaczej brzmią płyty jak Mustaine był napruty { muzyka hm... pełna nieokiełznanego gniewu i nienawiści} a inaczej kiedy zaczął tworzyć na trzeźwo - pierwsza Rust in Peace. Czyli podsumowując tak jakby "stary Megadeth" kończył by się na "So far... So Good... So What!"

Dla mnie "Rust in Peace" to wciaz stary, dobry Megadeth. Od "Countdown to Extinction" (swoja droga dobrej plyty) Mustaine zaczal grac o wiele bardziej przystepna muzyke - kawalki byly prostsze w dobiorze, bardziej tradycyjne w strukturze, bardziej stonowane i chwytliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy pracujesz w cda? [znaczy który rok/numer]

Pierwsze teksty mialem w numerze 13/2001. Na etat pracuje od lipca 2007, ale juz wczesniej mialem duzy udzial w przygotowywaniu pisma do druku.

Kiedy po raz pierwszy pojawiło się AR?

Kiedy po raz pierwszy było Retro Action?

AR - nie wiem, bo wtedy jeszcze nie mialem stycznosci z CDA. Retro Action - nie pamietam.

Jakie było wasze największe opóźnienie jesli chodzi o wydanie cda? Z górki dzięki ;)

Nie wiem, jaki byl poslizg spowodowany powodzia w 1997 roku, ale te 3 dni poslizgu numeru 9/2009 to na nasze standardy hardkor.

Czy słuchałeś solowych płyt Paul'a Di'Anno? Możesz jakieś polecić na start?

Jasne, ze sluchalem. Polecam szczegolnie dwie - "Murder One" (bardziej hardrockowa, melodyjna, naprawde dobra) oraz "The Living Dead" (wydana tez pod tytulem "Nomad" - ciezsza, z wokalami zahaczajacymi momentami o growl). Naprawde dobry stuff.

Na jakie pytanie nigdy byś nie odpowiedział? Oczywiście poza mocno prywatnymi.

Sa pewne rzeczy zwiazane z CD-Action, o ktorych nie moglbym rozmawiac.

Drogi CormaCu powiedz mi proszę czy twoja kapela ma jakąś szczególną konkurencje? <Nie mówię o starych zespołach śwaiatowego kalibru tylko o jakiś polski zespół>

Nie bardzo rozumiem to pytanie. Chodzi o to, czy jest jakis konkretny zespol, z ktorym sie "scigamy" ambicjonalnie? Nie. Robimy swoje i nie ogladamy sie za siebie. Jest w Polsce duzo zespol, ktore nas zjadaja - Chainsaw i Witchking chociazby. Mamy nadzieje, ze pelnowymiarowym albumem (studio juz zarezerwowane) dociagniemy troche do ich poziomu.

Jakie jest twoje życiowe motto?

Nie mam motta. Nie potrzebuje jakiegos frazesu, ktory przypominalby mi, jak mam zyc. :)

kiedy jest premiera assassins creed 2 ?

Gdybys przegladal newsy na www.cdaction.pl, wiedzialbys, ze pecetowa wersja AC2 zostala przesunieta na I kwartal 2010. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wiem że to mają być pytania ale chciałem napisać że.. Gratuluje naprawde dobrego zespołu bardzo przypominacie mi to stare dobre hasło Drug, Sex & Rock'n'Roll. Jakoś mam słuchając waszej muzyki skojarzenia z zespołem Pantera i Danzig. Kurcze żebyście tak odwiedzili Wieluń to bym się posikał. Bo macie to coś to co sprawia że wierze że muzyka metalowa i rockowa nie umarła w latach 90 bo chociaż nadal grają wielkie zespoły ala Iron Maiden ale kiedy widzę że podobno Doda gra rock to mi się scyzoryk otwiera. Uważam że nie potrzebujecie się podciągać do jakiegoś poziomu bo gdybyście zagrali taki koncert nie wiem support metallici to na pewno wasze grono fanów by się zwiększyło o tysiące. I czekam na ten album :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wiem że to mają być pytania ale chciałem napisać że.. Gratuluje naprawde dobrego zespołu bardzo przypominacie mi to stare dobre hasło Drug, Sex & Rock'n'Roll. Jakoś mam słuchając waszej muzyki skojarzenia z zespołem Pantera i Danzig. Kurcze żebyście tak odwiedzili Wieluń to bym się posikał. Bo macie to coś to co sprawia że wierze że muzyka metalowa i rockowa nie umarła w latach 90 bo chociaż nadal grają wielkie zespoły ala Iron Maiden ale kiedy widzę że podobno Doda gra rock to mi się scyzoryk otwiera. Uważam że nie potrzebujecie się podciągać do jakiegoś poziomu bo gdybyście zagrali taki koncert nie wiem support metallici to na pewno wasze grono fanów by się zwiększyło o tysiące. I czekam na ten album :)

Wielkie dzieki za mile slowa.

Oglądałeś "Bękarty wojny"? Jak oceniasz?

Ogladalem. Film fajny, ale wedlug mnie za dlugi o jakies 20-30 minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...