Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Mam Pytania czy lubisz psa Szarika i 4 pancernych ?

Ile zabiłeś tych biednych zombie w Left for Dead ?

Czy kolekcjonujesz coś w domu ? Nie wiem pchły?

Mam Odpowiedzi:

- nie poznałem tych dżentelmenów osobiście

- będzie z 25k

- po ostatnim Wielkim Sprzątaniu ubyło mi trochę pajęczyn i sporo kurzu. Zacznę kolekcjonować od zera...

Do Tibii wracajac- pogrywasz czasem w nia?

Absolutnie nie. Jest przecież jakiś powód, dla którego nie ma jej w CDA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :laugh:

Czy rozni sie czyms tworzenie przedmiotow do morrowinda, a do obliviona ? Chodzi mi o Twoj poradnik dot. Blendera i moddingu. Jakie sa roznice ? Bo przez tyle lat technologia wyraznie ewoluowala ^^

2 pytanie

Probowales przedmiotu z obliviona uzyc w morrowindzie lub odwrotnie ? ^^

Dzienki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie. Jest przecież jakiś powód, dla którego nie ma jej w CDA :)

Tak wiec jej recenzji w CDA nie bedzie? :verymad:

Nigdy nie miało być. Okazało się jednak, że znalazły się osoby, które chętnie ów niewinny żarcik przeistoczyłyby w rzeczywistość. Gdzie i kiedy - nie pytać, bo nie odpowiem.

Czy rozni sie czyms tworzenie przedmiotow do morrowinda, a do obliviona ? Chodzi mi o Twoj poradnik dot. Blendera i moddingu. Jakie sa roznice ?

Probowales przedmiotu z obliviona uzyc w morrowindzie lub odwrotnie ? ^^

To, że jako przykład podałem Morrowinda nie znaczy, że modowałem lub nawet grałem kiedykolwiek w Obliviona. Zatem nie wiem.

1.Czy masz w domu książki .????????

Mam dwie samice i samca, ale coś czuję, że będę musiał kupić nową klatkę, bo samice się nie lubią zbytnio i szeleszczą na siebie kartkami. Samiec za to śpi całymi dniami i w ogóle się nimi nie interesuje. Czy ktoś wie dlaczego? Pomocy!!!!11

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i co sądzisz .

Jako jedyny okazałeś się honorowy .

Za to dziękuje .

Jak napiszę kolejny wpis to też zobaczysz i wypowiesz się .

A teraz nie do tematu

W nagrode że odpowiedziałeś na moje wezwanie .

Przyjade tam z piwami i tp i impreza do rana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram po to, by dowiedzieć się jak najwięcej o FM2009 zanim... Do zobaczenia w numerze wrześniowym ;)

Gram Leeds Utd, raczej nie zamierzam posiedzieć dłużej, ale wiadomo jak to jest z FM.

Jeśli chciałbyś sie czegoś więcej dowiedzieć to pisz do mnie na Xfire. Troche o Fm wiem, wkońcu gram 250h. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dotyczących recenzji Battlefield Heroes (BH):

1. Jak długo w nią grałeś?

2. Czy grałeś wszystkimi klasami po obu stronach "konfliktu"?

3. Czy uwzględniłeś w ocenie końcowej, że ta gra weszła w open beta?

4. Na czym według ciebie polega ta nierównowaga sił w BH?

5. I czy będziesz jeszcze w BH grał czasami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja Enki,

W najnowszym numerze CDA, 08/2009, zrecenzowałeś "The Hunter'a".

W związku z tym mam do Ciebie pewne pytanie, może nieco osobiste.

Czy odstrzeliwanie zwierząt w jakimś stopniu Ciebie rusza? Czy grając w "Huntera" odezwały się w Tobie emocje, może nieco inne, niż podczas grania w np. CoD ?

Wiem, że to dziwne, ale odstrzeliwanie ludzi pojawiło się już w tylu grach, że śmierć wirtualnego człowieka nie robi, na graczach, żadnego wrażenia; cała tego typu przemoc jakoś spowszedniałą, strywializowała się. Ale przecież gier, w których wcielamy się w stricte myśliwego, ukazało się dosłownie kilka. Stąd właśnie moje pytanie.

W recenzji pisałeś, że rozgrywka sama w sobie, toczy się w ślimaczym tempie, że częstotliwość oddawania strzałów jest bardzo niska. Czy w tym momencie należy to traktować jako wadę tej gry? Czy przez to "The Hunter" może być nudny? Czy po prostu porównałeś ów grę z innymi..."strzelankami"? Bo wiadomo, że jelenie czy łanie nie lecą, nam pod lufę, hordami niczym np. wojacy z Wermachtu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie recenzji Battlefielda :

1.Czy pisałeś ją podczas dedlajnu?

2.Czy kumple z redakcji pomogli Ci odnośnie gunner'a i komandosa?

3.I czy choć raz grałeś na serwerze 8 na 8 gdzie u przeciwników jest 6 soldierów i 2 gunnerów z rozwiniętym odpowiednio leczeniem i bieganiem a u Ciebie w drużynie byłeś Ty i ... n00by? Myślę, że nie, bo jeżeli tak, to nie pisałbyś w minusach o nierównowadze sił.

I ostatnie pytanie:

4.czy wciąż w niego grasz, czy to była gierka typu "przemęcz, bo muszę, nabazgrol recenzję i idź spać"? Jeśli tak, chętnie bym Tobie pokazał, jak wielka Moc funu jest w tej grze.

5.Mniemam, że "HerrNqui" to twoja ksywa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enki! ty ty.... ty POTWORZE!!! Jak mogles ustrzelic ta sarenke (na gameplayu). To byla taka mila, ciepla istota! Moze miala plany na przyszlosc, moze jakac mama-sarna czekala na jej powrot... Ona byla taka niewinna, zagubiona, niespodziewajaca sie headshoota... a ty zabiles ja z zimna krwia! Niedobry enki, niedobry.

EKNI WHY??? ;-)

Edit: niektorzy potraktowali moj post zbyt powaznie :P

Edytowano przez hellmud
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Enki, zajrzałem tu bo zainteresowała mnie Twoja recka Fuela.. Rozważam jej kupno, tylko powiedz mi jak możesz, jak to w końcu jest z tym Windows Live? Jeśli nie mam seriali z innych gier, to co zrobić żeby śmigac online? I co to jest to Codies i jak mają te klucze rozprowadzać? ;)

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enki! ty ty.... ty POTWORZE!!! Jak mogles ustrzelic ta sarenke (na gameplayu). To byla taka mila, ciepla istota! Moze miala plany na przyszlosc, moze jakac mama-sarna czekala na jej powrot... Ona byla taka niewinna, zagubiona, niespodziewajaca sie headshoota... a ty zabiles ja z zimna krwia! Niedobry enki, niedobry.

EKNI WHY??? ;-)

Jako że znam się trochę na myślistwie, to odpowiem ;) Po pierwsze: Ona nawet nie usłyszałaby strzału, bo kula jest szybsza. Zginęła od razu :D Po drugie: Zastanów się, jak wygląda "pozyskiwanie" zwierząt przez firmy masarskie? One mają tam gorzej. Trzymają je w klatkach całe życie, a potem zarzynają. Co jest lepsze? Po trzecie: Przecież człowiek musi coś jeść. ;] Nie masz przypadkiem wyrzutów sumienia jak jesz np. szynkę z sarny? :happy:

A i pytanie do enkiego - w numerze 06/2009 w recenzji Combat Arms w Post Scriptum pisałeś "Uwaga, tibiowcy trzymajcie się krzeseł, za miesiąc coś specjalnie dla Was!" czy jakoś tak. O co w tym chodziło??? :ermm::laugh:

Edytowano przez Elfonz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Luukaszz

Napisałeś :

"Choć jestem oficjalnym antyfanem serii Gothic, kunszt twórców i wielkość społeczności fanowskiej docenić potrafię."

dlaczego nie lubisz gothica ?? może ci się nie podobac ale dlaczego od razu antyfan ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...