Skocz do zawartości

Pytania do enkiego


Polecane posty

Czy gdy zacząłeś pracować łatwo było ci się znaleźć towarzystwie "starych zgredów" ? I jak cię przywitali gdy po raz pierwszy przyszedłeś do redakcji jako nowy członek ekipy ? :D

Edytowano przez PCS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pominąć to pytanie jeśli chcesz, ale czy gdy dostałeś Betę Battle Forge'a, znałeś już jej wymagania sprzętowe i czy było na nim wielu gości wyzywających od noobów (coś takiego)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy dostałeś Betę Battle Forge'a, znałeś już jej wymagania sprzętowe i czy było na nim wielu gości wyzywających od noobów (coś takiego)?

Szczerze mówiąc wymaganiami nie zaprzątałem sobie głowy. Jakaś część mnie wiedziała, że nie będę miał problemów z jej odpaleniem ;)

Gości było niewielu. Dosłownie. Niewielu. Wszyscy byli noobami, a AI w scenariuszach grupowych zjadał ich na śniadanie.

napisałeś że też byłeś fanem koszykówki,jeżeli można spytać to jakiego zespołu?

New York Knicks. Z Patrickiem Ewingiem, Johnem Starksem, Allanem Houstonem, Charlesem Oakleyem i Anthonym Masonem. Koszulki Ewinga i Houstona międlą się w mojej szafce do dziś :) Obecnie nie interesuję się koszem. Jakoś tak wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy posiadasz poczciwego PSX i jak tak to w jakie gry na nim grasz ? Pytam, gdzyż sam go posiadam i nie raz się łezka w oku kręciła gdy odpalało sie kultowe produkcje... przy niektórych zarywam noce i jestem bardziej wciągnięty niż w dzisiejsze produkcje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dane mi było nawet zakosztować PSX-a. Moje drogi z konsolami rozeszły się po SNES-ie, by powrócić dopiero przy bieżącej generacji.

przy niektórych zarywam noce i jestem bardziej wciągnięty niż w dzisiejsze produkcje

Nie od dziś wiadomo, że w starocia też grać się da, jak najbardziej :) Mniej jednak jakoś ta nostalgia się (jeszcze) nie udziela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się, ale WoW to przebiegły zwierz :) Na tapecie mam Dead Space'a i nieustająco GRID-a. Do ukończenia wciąż Far Cry 2 i Fallout 3. Na dysku siedzi Men of War i Age of Conan. O planach względem GTA IV i Mirror's Edge nawet ciężko mi w tej chwili myśleć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Twój tekst w nowym nr CDA "Redakcja CDA w szponach 4G"

Napisałeś "Nic dziwnego - w dniu, w którym Microsoft wypuści błyskawicznie ładujące się "Okna",(...)".

Tak się składa ze mam możliwość sprawdzenia/poznania kolejnego dziecka Microsoftu pod nazwa Windows 7. Jest to następca Visty która umiera śmiercią własną i prawdopodobnie Microsoft wycofuje się już co raz większymi krokami ze "sprzedazy" tego systemu.

Windows 7 który mam zainstalowany na notebooku Toshiba Equium L350D ( AMD Athlon 64 x2, 2GB RAM, 250GB dysk) uruchamia się od momentu wciśnięcia przycisku POWER w 48 sekund a od momentu kiedy pojawia się "Starting Windows" czas uruchomienia wynosi 32 sekundy. Moim zdaniem takie czasy uruchamiania się nowego OS Microsoftu może nie należą do najlepszych ale na pewno są lepsze niż czasy uruchamiania się poprzednich systemów Microsoftu.

Sama "siódemka" moim zdaniem jest o wiele lepsza od Visty i nawet mogę podpisać się wszystkimi kończynami ze od XP również jest lepsza. Dlaczego tak uważam nie będę się rozpisywał bo to są moje spostrzeżenia na wady i zalety nowego systemu które dla innych mogą nie być wada lub zaleta jak ja to widzę.

Teraz czekam na wersje półkową tego systemu i jeśli Microsoft nie będzie już jego bardziej "ulepszał" to moim zdaniem kosmici przylecą na Ziemię i jak to napisałeś "(...) i zrobią nam w niej zgrabną, okrągła dziurę" ;-)

Ciekawi mnie jedna rzecz czy mieliście możliwość sprawdzenia owego systemu i czy wiecie może coś więcej na jego temat niż można znaleźć w internecie?.

Uprzedzając teksty typu: posiadasz pirata, używanie tego systemu jest nielegalne. Informuje ze w grudniu ubiegłego roku było można legalnie ściągnąć owy system z serwerów Microsoftu i legalnie używać do sierpnia tego roku. Microsoft nie udostępnia już tego systemu na swoich serwerach ze względu na to ze zainteresowanie nim było na tyle duże ze serwery nie wytrzymywały i Microsoft przestał jego udostępniać, informując przy tym ze zacznie ponownie udostępniać jak zwiększy liczbę serwerów ale do tej pory to się nie stało.

Ps

Za błedy itp przepraszam :P

@Kaelthas

Przeczytaj tekst enkiego w nowym nr CDA i wtedy komentuj. W tekście jest mowa o "okienkach" czyli o windowsach tak samo moja wypowiedz tyczy się okienek i tego ze chyba się w końcu doczekamy ze "okienka" będą szybciej startować.

Edytowano przez optim
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama "siódemka" moim zdaniem jest o wiele lepsza od Visty

Zaryzykowałbym stwierdzenie, że i DOS mógłby się zaliczać do tej kategorii. Żart. Faktycznie z kilku źródeł słyszałem dobre słowa o becie Windows 7. Jeżeli tak dalej pójdzie zacznę się rozglądać za schronem ;)

KoffAm Ciem Daj autograFa BulbAksU =D

Umówmy się, że w tym zakątku forum jest embargo na literaturę w powyższej formie. Co do treści bynajmniej ;)

Sam wymysliles sobie ksywke ENKI ??

Nie, wymyśliła mi je moja mama.

Jak wogle masz na imie ?? Wes mi proszę powiedz jak na imię ma CORMAC*

Już się go pytałem ale odpowiedział mi , cytuje : "Masz zadanie domowe - dowiedziec sie. smile.gif"

A gdzie zwykle zaglądasz, gdy chcesz znaleźć jakieś informacje?

No właśnie. A oprócz tego polecam ci so.pwn.pl :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wymysliles sobie ksywke ENKI ?? Jak wogle masz na imie ?? Wes mi proszę powiedz jak na imię ma CORMAC* :)

Już się go pytałem ale odpowiedział mi , cytuje : "Masz zadanie domowe - dowiedziec sie. smile.gif"

poszukaj w tipsomaniaku z nr 150 tam znajdziesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...