Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Cześć, mam parę pytań

1. Bardzo ciężko jest się przestawić z myszki na pada? Jak było w Twoim przypadku? Chodzi mi głównie o FPS-y.

2. Jaką drużyna grasz najczęściej w NBA 2K11?

3. Co Ci się najbardziej podoba w Just Cause 2? Jak oceniasz warstwę fabularną tej gry?

PS Dzięki za umieszczenie NBA 2K11 w Twoim zestawieniu najlepszych gier minionego roku. Miło, że przynajmniej jedna osoba z redakcji doceniła tę grę :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze odpowiadasz tak lakonicznie :ninja: ?

Tak.

1. Bardzo ciężko jest się przestawić z myszki na pada? Jak było w Twoim przypadku? Chodzi mi głównie o FPS-y.

2. Jaką drużyna grasz najczęściej w NBA 2K11?

3. Co Ci się najbardziej podoba w Just Cause 2? Jak oceniasz warstwę fabularną tej gry?

1. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo każdy ma inne doświadczenia. Tak czy siak dla mnie jest to pogorszenie komfortu gry.

2. Gram karierę My Player w Boston Celtics

3. Wielkość i otwartość świata, możliwość wybierania dowolnej misji w dowolnym momencie, wszechobecna rozwałka, linka i spadochron, grafika. Warstwy fabularnej nie oceniam, bo jest jaka jest ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam przede wszystkim, że obecne postrzeganie skali ocen jest skrzywione i że 8 to jest gra naprawdę wybitna. Jeżeli chodzi o dziesiątki - takie gry dopiero sobie na nią zasługują po pewnym czasie, ale widziałem kilka takich :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie.

Wybrałeś, jako grę roku, League of Legends. Również uważam tę gre, jako jedną z najlepszych darmowych gier typu strategia.

Przejdźmy do pytania, czy mogłbyś podać swój nick/username żebym mógł cię dodać/ nie jestem noobem, mam 500 winów i ogarniam grę, myślę, że fajnie byłoby zagrać z redaktorem cda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekasz na S.T.A.L.K.E.R.a 2? Spodziewasz się odgrzewanego kotleta czy czegoś nowego?

Póki co nie czekam. Spodziewam się więc, że mnie zaskoczy ;]

czy mogłbyś podać swój nick/username żebym mógł cię dodać/ nie jestem noobem, mam 500 winów i ogarniam grę, myślę, że fajnie byłoby zagrać z redaktorem cda :)

nqui

Obecnie jednak robię sobie chwilową przerwę od LoL. Ale wrócę :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: http://www.youtube.com/watch?v=h01AIZPFJXs Na poprawę humoru. Więcej ci tego linka raczej nie będę wysyłał bo to się głupie zaczyna robić (wysyłanie, nie filmik :D )

Po drugie: jak będziesz chciał zagrać w LOL'a to pamiętaj że zawsze możesz dać znać :D Chociaż w ostatnim meczu mieliśmy pecha totalnego...

Po trzecie: Twoja przerwa w LOL'u związana jest z problemami technicznymi gry, społecznością czy po prostu chęcią odsapnięcia i późniejszego powrotu w chwale?

Po czwarte: Liczę na to, że w związku z przerwą od LOL'a znajdziesz chwilę na grę multiplayer w DS 2.

Po piąte i ostatnie: Nie zamień się tylko w trolla przez nadmierne granie w WOW'a. Gra może i fajna ale nie zapominaj że Blizzard w ten sposób przejmuje świat i odmóżdża użytkowników :P Jeszcze chwilkę w będziemy czytać w każdej recenzji o porównaniach do WOW'a i rajdach w jakich uczestniczyłeś ^^

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enki ja ci doradzę jak pogodzić WOW'a z LOL'em. Zestaw koło siebie 2 komputery i równocześnie graj w obie gry. Podzielność uwagi w stopniu extremalnym się u ciebie utrwali a będziesz miał 200% więcej przyjemności z grania :P

A co myślisz o społeczności graczy w LOL'u? Miałeś jakieś bardzo niemiłe doświadczenia? Bo o twoją kulturę podczas gry akurat się nie muszę pytać.

Po za tym zaskoczyłeś mnie z tym trollem... a miałem nadzieję że zdołam cię jeszcze ocalić...

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o InFamous?? Gra nie jest super-nowa, ale pytam bo ostatnio miałem okazję zagrać u kolegi jedne z pierwszych misji i myślałem, że będzie lepiej. Może i na początku gry nie dysponuje się wszystkimi tymi mocami, ale....jakoś tak nie czuć potęgi bohatera...a i głosy które słyszałem w wersji PL były niezbyt dobre. A jeśli ci się podoba to czekasz na część drugą??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o społeczności graczy w LOL'u? Miałeś jakieś bardzo niemiłe doświadczenia?

Każdy miał. Przeważnie nie wdaję się w dyskusje, choć zdarza mi się burknąć, że słowne atakowanie członków własnej drużyny jest wyjątkowo niskie. Względem feederów jestem wyrozumiały. Rzadko spotykanych socjopatów raportuję. I tyle.

Co sądzisz o InFamous??

Nie grałem w to długo i nie wciągnęła mnie jakoś szczególnie. Polskie głosy były fatalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się niezmiernie :]

wiem, że jesteś obeznany w temacie i dlatego Ciebie pytam. jak usunąć konto na stronie battleforge? przekopałem całą stronę i nic :/

Battleforge korzysta z konta EA - a to się przydaje w wielu innych grach przez nich wydawanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle, że ja zalogowałem się na play 4 free i stwierdziłem, że nie chce mi się w to grać. dlatego teraz chce usunąć konto.

a konto na EA nie będzie mi potrzebne. uwierz.

http://www.battleforge.com/en/home/home.bfg

nie to żebym piracił, ale nie mam kasy i czasu na granie. (bardziej tego pierwszego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ostatnio przeglądałem numery CDA, wywnioskowałem, że tobie i Hut-owi trafiają się te lepsze (wg. mnie). Jest tak zazwyczaj, ale nie zawsze. Ale pytanie jest inne, chociaż pewnie miało już odpowiedz na tych 76 stronach:

-Dlaczego zaniżasz oceny gier? Było o tym dużo w najnowszym numerze, twoi koledzy pisali, ale jakie jest twoje nastawienie do tego? :happy:

EDIT: Jeszcze jedno pytanie, o którym zapomniałem, mianowicie:

-Czy wznowisz swój blog, a może skończyłeś z nim?

Edytowano przez matigol73
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle, że ja zalogowałem się na play 4 free i stwierdziłem, że nie chce mi się w to grać. dlatego teraz chce usunąć konto.

Wierzę, że łączy się ono od razu z kontem tworzonym na polska.ea.com, ale nie znalazłem tam opcji jego usunięcia. Może ktoś inny znajdzie.

Z tego co ostatnio przeglądałem numery CDA, wywnioskowałem, że tobie i Hut-owi trafiają się te lepsze (wg. mnie). Jest tak zazwyczaj, ale nie zawsze.

Ale o czym mowa?

Dlaczego zaniżasz oceny gier?

Nie zaniżam, uważam, że skala ocen nie zaczyna się od 6 i chcę dać przykład, że można uważać za ponadprzeciętną produkcję, która dostaje 7 czy 7+. To jest, do diabła, dużo więcej niż normalna, zwykła gra na 5.

Czy wznowisz swój blog, a może skończyłeś z nim?

Póki co nie planowałem wznowienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...