Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Z jakiej gry soundtrack najbardziej ci się podobał? Albo jaki najbardziej zapadłby ci w pamięć?

To samo pytanie tylko odnośnie filmu :]

Grałeś w pierwsze Fable?

Próbowałeś grać dłużej w Team Fortress 2?

Z MechWarriora 2. Ostatnio też Modern Warfare 2. Wcześniej również World of Warcraft. Pojedyncze utwory z wielu innych gier.

Jeżeli chodzi o filmy cały czas poznaję coś nowego. Bardzo długo słuchałem Transformers Steve'a Jablonsky'ego. Ostatnie hity: John Murphy - Sunshine; Zack Hemsey - Mind Heist; Michael McCann - Icarus

Grałem, przeszedłem dwa razy.

Nie.

Grałes w wszystkie części Hitmana?Jakie masz po nim wrazenia?.Podobało ci sie jego zakonczenie.Nie uwazasz ze prawie wszystkie misje w hitmanie:kontrakty sa skopiowane z 1 czesc?Znasz podobna do hitmana gre?:):))))))))) :laugh:

Nie grałem w Kontrakty, ale czytałem, że owszem Agent 47 w malignie przypomina sobie wcześniejsze zadania. Z podobnych (bardzo) znam Death to Spies.

1. zagrałbyś ze mną w LOL-a

Gram z różnymi ludźmi, choć jeżeli dopiero zacząłeś, matchmaking z trzydziestolevelowymi graczami sprawiłby, że prawdopodobnie nie byłoby większego sensu. Poza tym jestem słaby - znam dobrze tylko dwie postacie i ostatnio zostałem zjedzony 0/10/10. Nie warto. O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enki może jesteś chętny pomóc mi nabić poziom w LoL ?

Grywam nieregularnie. W tym tygodniu nie wiem czy mi się uda choć raz.

Czy grałeś w któregoś Stalkera? Jeżeli tak to czy się podobał, jeżeli nie to powiedz dlaczego. :)

Grałem w Cień Czarnobyla i Czyste niebo. Się podobały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię gier o mafii. Z drugiej strony wygląda na to, że jest na tyle dobrze zrobiona, że jeżeli kiedyś wpadnie w moje ręce, to ją wypróbuję.

EDIT: Tym bardziej, że właśnie przeczytałem tak druzgocącą recenzję gry, że ciekawość ma wzrosła niepomiernie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaka gra jest wedlug ciebie najlepszym symulatorem jazdy samochodem? Nie chodzi mi tutaj o zmiane ustawien samochodu, ale sam model sterowania. :)

R-Factor oczywiście.

Myślisz, że Deus Ex Human Revolution powtórzy sukces poprzednika? A może widzisz już jakieś znaki na niebie i ziemi, że będzie jeszcze lepszy?

Mam nadzieję, choć magia dawnych hitów uleciała już bezpowrotnie. Boję się, że będzie za płytki na oczekiwania fanów.

1. Wyczytałem na poprzednich stronach, że grasz Ashe. Czy kupiłeś sobie do niej skina(jeżeli tak to jakiego)? Przeciwko jakim postaciom nie lubisz grać najbardziej i dlaczego?

2. Czy grasz jeszcze w L4D2? Ile aczików udało ci się zdobyć?

1. Tak, kupiłem Woad Ashe. W early game nie lubię Zileana z tymi jego bombami. Zasadniczo zaś dobrych Blitzcranków. Poza tym kompetentni gracze potrafią napsuć krwi każdym championem.

2. Już nie gram i nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaka gra jest wedlug ciebie najlepszym symulatorem jazdy samochodem? Nie chodzi mi tutaj o zmiane ustawien samochodu, ale sam model sterowania. :)

R-Factor oczywiście.

Ale tylko z kierownica jak mniemam ?

Skoro mowa o symulacji...

Tak z ciekawości: Mortal Kombat, Tekken czy Street Fighter :tongue:?

Chyba Tekken, ale fanem mordobić nie jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...