Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Enki grasz jeszcze w Armed Assault 2? Jestem fanem starego Flashpointa i mam zamiar kupić "Armę",

1. jak Twoim zdaniem wypada opłacalność zakupu pod kątem czasu jaki minął od premiery gry, oraz czasu jaki został do wydania dodatku?

2. Oprócz tego jak pamiętam z recenzji gra była bardzo zabugowana, czy do dzisiejszego czasu wypuścili sensowne patche? 3. w Armed Assault 2 bardziej wolałeś grać w kampanię czy w te dodatkowe tryby (nie pamiętam jak się nazywały) polegające m.in. na zdobywaniu baz, pozyskiwaniu 'surowców' itd.

4. Czy duża ilość jednostek, piechoty czołgów itp jest w stanie zamulić współczesnego PC z półki 'optymalne' wg konfiguratora?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie gram już w ARMA 2 (twórcy oficjalnie nie uznają tytułu Armed Assault 2).

1. Z grami Bohemii jest tak, że dzięki patchom zyskują dojrzałość dopiero kilka miesięcy po premierze, więc dziś powinno być bardziej warte niż wcześniej.

2. :ninja:

3. W kampanię. Uważam, że była ciekawie zaprojektowana i tym przewyższyła np. Operation Flashpoint: Dragon Rising

4. :ninja: :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka była pogoda w Los Angeles? W jakim hotelu się zatrzymaliście? Czy zwiedziliście miasto?

Kalifornijska :] Zatrzymaliśmy się w dzielnicy Downtown, gdzie na ulicy widniały jeszcze tabliczki typu "No drugs. No drug dealing. No weapons. These premises are patrolled frequently by police officers." Ale to już chyba śpiew przeszłości, wieczorami było spokojnie. Miasta nie zwiedziliśmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

League of Legends jest darmową grą? Jeśli tak to jest dobra czy kiepska? Chciałbym zacząć grać. :gra:

Tak, LoL to darmówka. Wystarczy poszukać na google.pl :P. A i mam pytanie do ciebie enki: czy grywasz jeszcze w l4d2 ? Otóż mam dość stary komputer na którym idzie mi tylko l4d1. (czy te gry nie mają takich samych wymagań ? bo jakoś l4d2 wygląda jakoś tak.... ładniej, ale coś mi się zdaje, ze dopieścili Sourca) Z okazji dostania się do dobrej szkoły nowy komp będzie czekał już w lipcu i czy do tego czasu nie znudzi ci się l4d2 ? :P Czy l4d była grą "na jeden miesiąc" i grasz już tylko w LoL i w WoW ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L4D2 już mi się zdążył znudzić. A w WoW-a nie grałem od dawna (tak po prawdzie to chciałem ci zadać pytanie skąd masz informacje jakobym grał w niego i zmusić tym samym do samodzielnego dotarcia do faktu, iż pola This Week i All Time w sygnaturce Xfire nie są sobie równoważne, ale każdy przecież może raz zgłosić nieprzygotowanie ;P Tym samym, jeżeli klikniesz na tę sygnaturkę znajdziesz tabelkę z grami w moim profilu xf i tam kolumnę Past 7 Days. Jeżeli jest tam cokolwiek przy jakiejś grze - znaczy, że ostatnio w nią grałem. Metodę tę polecam wszystkim, którzy szykują się do zadania mi pytania "w co grywasz ostatnio?").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taką prośbę do całej redakcji ale nie wiem gdzie to napisać... Więc bardzo bym chciał zagrać w Lineage2 (Jeżeli o mnie chodzi to Gracia Epilogu jest to gra która wraz z WOW-em jest na pierwszym miejscu gier MMORPG) i pewnie nie tylko ja... Ale nie chce mi sie ściągać tego 1,5 dnia (niestety takiego mam słabego neta) i chciał bym prosić o dodanie do jakiegoś przyszłego numeru tej gry tak samo jak to zrobiliście (świetnie) z Runes Of Magic... Chciał bym również podziękować za takie fajne czasopismo... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Lineage 2 można kupić w Platynowej Kolekcji, więc nie marudź, tylko marsz do sklepu (bądź do kompa, i na allegro :P)

I pytanie. Jak tworzysz swoje postacie podczas gry w LoL? Stosujesz się do wymyślonych przez innych graczy buildów, czy może sam eksperymentujesz z przedmiotami i skillami? A może masz już z góry ustalony zestaw umiejętności, i grasz tylko w ten, jeden sposób (tak jak ja, chociaż do Garena jeszcze nic treściwego nie wymyśliłem :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej zamiast budować "na pałę" patrzę, czy przyda się więcej damage czy np. armor penetration plus attack speed. Dużo zależy też od tego, jaki jest start gry. Zwykle są to jednak pojedyncze przedmioty, a nie całe zestawy.

Jeżeli chodzi o skille, to w zasadzie zawsze stosuję jeden i ten sam model "rozwoju" - czy to u Shaco czy u Ashe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lubisz gry z serii Half-Life? I mi chodzi o całą serię. A do tego którego bohatera najbardziej lubisz i jeśli grasz, który poziom podobał Ci się najbardziej? Mi Ravenholm i Dark Energy, w Ep1 poziom ze szpitalem a w ep2 obrona White Forest. Na ep3 chyba się nie doczekamy ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Jakiej przeglądarki używasz w domu, a jakiej w pracy ?? Ja osobiście używam Google Chrome. I z tym wiąże się problem, ponieważ BF:H odpala się za pomocą przeglądarki, ale nie dowolnej. tylko IE albo Ognistego Liska. Troche mnie wkurza, że musze ciągle włączać IE6.

2. Widzę, że grasz w TDU. Wiesz może kiedy wyjdzie dwójka, bo rok temu widziałem na encyklopedii gier, że prace wstrzymano.

3. Jakiej klasy i markami samochodów najczęściej jeździsz w TDU ? Ja osobiście preferuje antyki i motory (szczególnie Kawasaki :ninja::P) Z antyków to Lambo Miura i takie tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Używam Chrome'a

2. Tak, dwójka będzie miała premierę 21 września

3. Niedawno zacząłem od nowa grę po raz trzeci, jeżdżę czym popadnie, choć moim "mainem" tym razem nie będzie Ferrari Enzo tylko McLaren F1. Taki mam plan - jeszcze nie uzbierałem i nie spieszy mi się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam moją taktykę na zarobienie kasy w TDU (dawno z niej nie korzystałem, więc dokładnie nie pamiętam, troszkę czasochłonna) Jak już coś tam poprzechodzimy, to mamy taki wyzwanie, że musimy osiągnąć jakąś tam prędkość w ciągu minutki (chyba) na jezdni pod prąd. Nim szybszy samochód tym lepiej. Dużo kaski z tego leci. Oczywiście można skręcić na początku na odwrotny tor i jechać zgodnie z prądem, co daje nam jeszcze szybszy dochód :P po 2-3 godzinkach grania po przejsciu 1/5 gry kupiłem sobie Mercedesa McLarena :P

Jeszcze pytanie jedno : jaki miałeś największy przebieg samochodem w TDU ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...