Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

A czytales kiedys Magazyn w CDA? Sadzac z pytani to pewnie nie...

Czytalem(i nawet ciagle czytam) :tongue: . Mam numer, w ktorym piszesz o ksiazce Rio Anaconda, ale pozyczenie tego numeru koledze skonczylo sie na tym, ze wiekszosc stron jest nieczytelna (i wiekszej czesci Magazynu nie da sie przeczytac), dlatego o to pytam.

No wiec tak: nie lubie Cejrowskiego jako czlowieka, a jego poglady polityczne sa mi bardzo obce. Ale trzeba draniowi przyznac, ze pisac potrafi znakomicie i jego ksiazki czytalem z zapartym tchem.

czemu tylko ksiazki porozmawiajmy o serialach . SMG jakie lubisz ? Zgaduje ze MODE NA SUKCES

Coz, bardziej wole B jak Baniak. Streszcze ci przyszly odcinek

Karwan4815 nadal pisze same posty bez sensu. Smuggler udziela mu tygodniowego urlopu od forum.

Fajny i smieszny odcinek, smiech z tasmy bez przerwy leci...

A jeśli chodzi o twórczość Pratchetta? Czy lubisz jego dzieła, a jeśli tak, to które?

To juz mowilem z 20x. Lubie, czytam ale nie jestem jakims wielkim maniakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i w pewnym momencie naszło mnie żeby Ci zadać pytanie;P A właściwie dwa...

1. Parę stron wcześniej napisałeś, że coś z elektroniki słuchasz. A co myślisz o Fatboy Slimie i Chemical Brothers? Dwa zespoły (a właściwie jeden muzyk i jeden zespół), które ubóstwiam. I jeszcze pytanie w pytaniu: co sądzisz o samplingu? Tak jak np. Fatboy Slim, który w pewnym momencie był bardzo sławny za sprawą utworków, które bazowały na samplach ze starych i zapomnianych utworów? Na pewno znasz...."Rockafeller Skank", "Right Here Right Now" czy inne. Bo moim zdaniem jest coś takiego jak twórcze samplowanie (jak Fatboy, który nie sampluje nigdy hitów ani znanych utworów i wyciąga z sampli coś, czego zapewne i twórca się nie spodziewał, że można wyciągnąć...czyli generalnie stara się chłopak;) ) i samplowanie na zasadzie "utwór był znany więc i mój będzie znany" (najgłupsza i najmniej twórcza rzecz, jaką może zrobić muzyk). I proszę o szczerą odpowiedź...bo generalnie nic nie jest w stanie zmienić mojego zdania, ale ciekawość i tak nie daje spokoju:)

2. Co aktualnie Cię śmieszy? Pytanie może głupie, ale nie do końca. Monty Python, Garfield....wiadomo....ale co niedawno Cię rozśmieszyło? Bo wiadomo, że stare rzeczy wywołują już tylko uśmiech, ale na pewno nie salwę nieoczekiwanego śmiechu. U mnie jest to teraz np. animowany serial Family Guy oraz występy typu Stand-Up Robina Williamsa (tak, ten aktor). Generalnie polecam, jakbyś miał czas:)

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM Smugg !

Mam takie pytanko. Naprawdę do CDA pisze tak dużo antyfanów ? Kurde no nie chce mi się wierzyć że są ludzie z tak małą i mierną samooceną i brakiem poczucia lub potrzeby jakiegokolwiek obowiązku lub nie wiem może zajęcia... , że marnują czas swój i przy tym czyjś trując dupę jakie to CDA jest beee i w ogóle ? Właściwie to jaki oni mają cel ? Bo ja nie wiem ... przecież każdy NORMALNY człowiek wie że nic nie zmienią takie listy ... a na pewno nikogo nie ruszą w redakcji ich obelgi więc po co tracić czas ... ? To nie ludzie to debile ! eh nie wiem nie rozumiem ... Antyfani są jak Piraci ... ( oczywiście w kwestii listów które piszą do AR ... żeby nie było ) ale pisza do Czasopisma komputerowego i wywalają swoje niezadowolenie z tego że: (piraci) nazywa się ich złodziejami, lub usprawiedliwiają się / Antyfan "żeby pochwalić się jakie to CDA jest durne i jak go nie lubię" ... Skoro nie lubię danego czasopisma to po co do niego piszę i żyje tym jak go nienawidzę ? Po co dzielić się tym z innymi ? Albo skoro piracę to po co się przyznawać do tego ? To tak jakby powiedzieć "to ja ukradłem to ze sklepu ale naprawdę sytuacja mnie zmusiła ... to tamto ... i tłumaczenia .... Ehhh co za ludzie.

A tak ogólnie to taka mała refleksja moja :rolleyes:

Ej Smugg a może do AR przychodzą same wazeliniaste listy i Ci się nudzi to sam się podajesz za antyfanów żeby podnieść atrakcyjność AR ? Może tak naprawdę to Ty piszesz te wszystkie listy !!! I tak sam sobie odpowiadasz ! i właściwie Action Redaction to taki MONOLOG SMUGGLERA !!!! .......................OCZYWIŚCIE ŻARTUJE :biggrin::biggrin:

Pozdrawiam ! :thumbsup:

Edytowano przez Pyskaty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeczytałem tekst niejakiego MBP o tym że piractwo rozwija rynek komputerowy. Do wczoraj myślałem że Glut to wybryk natury i że sądzi tak tylko on i jego kumple ,którzy są pewnie tak rozwinięci jak on. Nie da się opisać głupoty takich ludzi, myślałem że drogą ewolucji tacy wygineli...

Wróćmy jednak do ''argumentów'' pana MBP. Po pierwsze niby na jakiej zasadzie ów piractowo rozwija rynek komputerowy? Wiadomo że gdybyście nie piracili to byście kupowali mniej gier niż ściągacie piratów, ale i tak producenci zarobili by więcej. Bo gdyby każdy z was zamiast ściągnąć GTA IV, by je kupił to producenci by mieli dodatkowe miliony sprzedanych egzemplarzy (bo tyle jest piratów prawda?). Ponadto to PRZEZ WAS dużo gier NIE JEST WYDAWANA NA PC. A jeżeli już to z głupimi zabezpieczeniami, przez co z dużym opóźnieniem i po większych kosztach dla producentów bo zabezpieczenia też kosztują. I tu wchodzi sprawa jak to ująłeś ''biednej Polski''. To chyba jakiś mit. Żyjesz cały czas przekonaniami z czasów komuny (o ile już wtedy żyłeś?). W Polsce jest tyle blokowisk co nowych domków szeregowych które tanie nie są. Mamy tyle biednych ludzi co przeciętnych. Pod tym względem nie odstajemy bardzo od innych krajów. A poza tym, na nowoczesne komputery do grania was stać i na duże rachunki za prąd, które są takie duże bo ściągacie piraty po nocach. Nie wieże abyście nie mogli sobie pozwolić na kupno gry raz na kilka miesięcy, lub na poproszenie o nią np. na gwiazdkę czy urodziny. Wy po prostu wolicie nie wydać tych 100 zł na NOWĄ grę(nie mówiąc o starszych równie dobrych tytułach). Wy po prostu szukacie usprawiedliwienia dla tego że POPEŁNIACIE PRZESTĘPSTWO, i to karalne! Jest to przestępstwo jak każde inne bardziej lub mniej poważne. To tak samo jak byście ukradli nowiutkiego mercedesa i byście powiedzieli na komisariacie: po co mnie ścigacie? Przecież nigdy nie będzie mnie na takiego stać! Takie uzasadnienia piractwa czyli nie stać mnie na grę, to se możesz w dupę wsadzić (przepraszam za wyrażenie). Zawsze znajdzie się jakieś usprawiedliwienie co do kradzieży, tudzież innego przestępstwa. Również nie rozumiem waszych matek i ojców. Pozwalają wam oni PIRACIĆ czyli ŁAMAĆ PRAWO! To tak samo jakby powiedzieli : synek idź ukraść chleb ze spożywczaka i powiedz że nas nie stać. Skoro wasi rodzice wam na to pozwalają to już wiadomo skąd bierze się wasza głupota. Gdyby moje dziecko piraciło to by dostało taki gnój że by do końca życia nie ściągneło nawet jednego pliku z neta ze strachu!

Załamany ludzką głupotą

Kermit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH]

Nie rozumiem dlaczego tutaj o tym napisales, no ale jak juz to moge Ci jedynie powiedziec, ze mi sie wydaje, ze ludzie pisza takie bzdury, tylko po to, aby pokazac sie w AR. Poprostu oni sobie jaja robia, zeby stac sie slawnymi. Przynajmniej moim zdaniem tak jest. Dziwie sie tylko dlaczego Smugg ukazuje te listy na swiatlo dzienne, chociaz mam pewne podejrzenia dlaczego tak robi- nie po to, aby ukazac to, co nabazgrolil jeden z ,,tych ktorzy chca byc slawni", ale po to, by ukazac ich glupote i bezmyslnosc. Takie jest MOJE ZDANIE :-] Jak jest naprawde trzeba spytac SMG'a x)

Forum -> Zbiór zasad obowiązujących na forum -> Zasady Pisania Postów [Tur]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy - Smuggler umieszcza te listy, bo ludzie lubią je czytać i się z nich śmiać. A jak się im podoba AR, to możliwe, że dla niego (znam ludzi, którzy kupują CDA tylko i wyłącznie dla Action Redaction) kupią CDA. A im więcej osób kupi, tym pismo się będzie bardziej rozwijać, a on więcej zarobi. Proste :)

Czyż nie mam racji, o Smugglerze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co dzielić się tym z innymi ? Albo skoro piracę to po co się przyznawać do tego ? To tak jakby powiedzieć "to ja ukradłem to ze sklepu ale naprawdę sytuacja mnie zmusiła ... to tamto ... i tłumaczenia .... Ehhh co za ludzie.

A jak myślisz? Po co ludzie (i ludziska :P) przychodzą do programów typu "rozmowy w (rynsz)toku"?

A potem babki siedzą i z wyznaniami po kolei: "biję męża", "15 lat - jestem w ciąży", "biję bo lubię", etc...

Chwalą się tym, że łamią pewne normy społeczne (w nich również jest piractwo i takie tam). Bezsens, prawda?

A jednak nie - ludzie milionami walą przed telewizory i oglądają takie przechwałki. Bo to chwytliwy temat jest.

Również w CDA. A jeśli takich listów przychodzi najwięcej, to chyba też o czymś świadczy... :teehee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego tutaj o tym napisales, no ale jak juz to moge Ci jedynie powiedziec, ze mi sie wydaje, ze ludzie pisza takie bzdury, tylko po to, aby pokazac sie w AR. Poprostu oni sobie jaja robia, zeby stac sie slawnymi. Przynajmniej moim zdaniem tak jest. Dziwie sie tylko dlaczego Smugg ukazuje te listy na swiatlo dzienne, chociaz mam pewne podejrzenia dlaczego tak robi- nie po to, aby ukazac to, co nabazgrolil jeden z ,,tych ktorzy chca byc slawni", ale po to, by ukazac ich glupote i bezmyslnosc. Takie jest MOJE ZDANIE :-] Jak jest naprawde trzeba spytac SMG'a x)

Wyprowadzę cię z błędu - piraci często tak myślą i wiem to po "małej sprzeczce" na ten temat w szkole....Ale szczerze to męczy mnie już czytanie tych listów, no ale muszę CD-A w 99,9999999999% przeczytać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zadam pytanie, dziwne bo to nie ta pora. Jakie jest Twoje ulubione miejsce na wakacje (chodzi o miejscowość)?

Nie mam. nie lubie jezdzic w te same miejsca. Za kazdym razem jade gdzie indziej (choc ostatnio pojechalem na Hel po raz pierwszy od hmmm... 25 lat,gdzie bylem z rodzicami, dzieciem bedac :P). Wszedzie mi sie podoba, nie ma miejsca, gdzie bym nie chcial pojechac ponownie... ale nie jade, bo szkoda zycia na jezdzenie tam, gdzie sie juz bylo. :)

Tak czytam i czytam i w pewnym momencie naszło mnie żeby Ci zadać pytanie;P A właściwie dwa...

1. Parę stron wcześniej napisałeś, że coś z elektroniki słuchasz. A co myślisz o Fatboy Slimie i Chemical Brothers?

Nic, bo nie znam ich. Piszac "elektronika" najwyrazniej rozumiem nieco inna muizyke niz ty, Dla mnie to Vangelis, Jarre, Klaus Schlze, Edgar Froese, Tangerine Dream, etc. etc. etc.

Dwa zespoły (a właściwie jeden muzyk i jeden zespół), które ubóstwiam. I jeszcze pytanie w pytaniu: co sądzisz o samplingu? Tak jak np. Fatboy Slim, który w pewnym momencie był bardzo sławny za sprawą utworków, które bazowały na samplach ze starych i zapomnianych utworów? Na pewno znasz...."Rockafeller Skank", "Right Here Right Now" czy inne. Bo moim zdaniem jest coś takiego jak twórcze samplowanie (jak Fatboy, który nie sampluje nigdy hitów ani znanych utworów i wyciąga z sampli coś, czego zapewne i twórca się nie spodziewał, że można wyciągnąć...czyli generalnie stara się chłopak;) ) i samplowanie na zasadzie "utwór był znany więc i mój będzie znany" (najgłupsza i najmniej twórcza rzecz, jaką może zrobić muzyk). I proszę o szczerą odpowiedź...bo generalnie nic nie jest w stanie zmienić mojego zdania, ale ciekawość i tak nie daje spokoju:)

>>>Sampling jest OK, jesli jest kreatywny.

2. Co aktualnie Cię śmieszy? Pytanie może głupie, ale nie do końca. Monty Python, Garfield....wiadomo....ale co niedawno Cię rozśmieszyło? Bo wiadomo, że stare rzeczy wywołują już tylko uśmiech, ale na pewno nie salwę nieoczekiwanego śmiechu. U mnie jest to teraz np. animowany serial Family Guy oraz występy typu Stand-Up Robina Williamsa (tak, ten aktor). Generalnie polecam, jakbyś miał czas:)

<<<Hm, poezje niejakiej Isabel na blogu Marcinkiewicza mnie polamaly... :)

Smg co sądzisz o książce Kinga rok wilkołaka? I czy znasz jeszcze jakieś książki Kinga w których występują wilkołaki/wampiry?

Taka sobie jest.

Miasteczko Salem - wampiry. I to jakie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś już niejednokrotnie, że to Ty głównie wymyślasz podpisy na obrazki. Prawda to? Czy Ci ktoś w tym jeszcze pomaga (trochę tych obrazków, jest, i nie wyobrażam sobie po prostu, żeby jeden człowiek zdołał to wszystko ogarnąć :P)?

Coz poradzic, zwykle to ja, choc Qnik czy Cormac swoje dokladaja. Mam latwosc tworzenia glupich podpisow, :)

A propos wampirów- grałeś w "Blood Omen 2"? Jeżeli tak, to jak Ci się podobał?

Tak sobie. Jesli juz jakas gra z wampirami to wole Bloodrayne oraz Masquerade...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu pytanie do Ciebie, jakoś tak wyszło. :biggrin: A więc czy możesz mi pomóc i powiedzieć czy jest możliwość kupienia wszystkich numerów CDA od 1 do załóżmy 150? Czy istenieje taka możliwość? Bardzo by mi zależało :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też wielu marzy o cyklicznych, comiesięcznych skanach numerów umieszczanych na płycie. Smuggler coś kiedyś przebąkiwał, że w kwietniu coś zobaczymy choć ja osobiście mam obawy, że zobaczymy skany wszystkich AR, a na numery jeszcze poczekamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Atais981 @ 13 Feb 2009, 10:07) *

Smugg, nie wiem czy takie pytanie już było czy nie, ale wybacz, po 30 stronach przeglądania tematu zwątpiłem.

Lubisz rocka progresywnego (Genesis, Pink Floyd) tak samo jako, więc chciałem ci zadać kilka pytań na ten temat.

PF:

Jakie płyty/kawałki najbardziej lubisz? Masz jakieś CD's? ? Widziałeś jakiś koncert tego cudownego zespołu? Może posiadasz nawet cosik na DVD?

Ale JAKIEGO? wiadomo. ze mam plyty ulubionych zespolow i takie tam. Ulubionej plyty nie wskaze, bo to sie zmienia w czasie, czasem ta, czasem tamta.

Napisałem u góry

"PF:" co mialo znaczyc Pink Floyd, sorry za zamieszanie- ach to lenistwo. xD

To może ponawiam pytanie, tym razem wiadomo o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...