Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Ok, smugglerze, skoro cenzurujecie bluzgi (nie neguje tego ofkors), to czemu na 142 stronie w ostatnim numerze (03/2009) Jest tekst DiabloAssastin - Ostatnie zdanie - ,,je*ać, je*ać (w realu) i rozjebać..." ? Czyli je*ać to bluzg a rozjebać nie ?

Czy to tylko taki błąd ? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś mnie zapytał, czy lubię Smugglera, i za co, odpowiedziałbym: za cięty język i zdjęcia. Bo ostatnio zacząłem się naprawdę "pasjonować" twoimi zdjęciami. Ja też robię zdjęcia, ale daleko mi do takiego profesjonalizmu, jaki ty osiągnąłeś w tej trudnej bądź co bądź sztuce. Ja sam wyjeżdżając gdzieś zabieram ze sobą swoją cyfrówkę i staram się ująć chwilę, niestety nie zawsze osiągam zamierzony skutek. Co ty, mógłbyś poradzić młodemu, niedoświadczonemu fotografowi? Jakiego aparatu i programu używasz? Jeśli zgodziłbyś się i miałbyś trochę czasu, mógłbym ci wysłać kilka ze swoich zdjęć do oceny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chciałbym jeszcze spytać Ciebie o zespół Electric Light Orchestra. Nie wiem czy kojarzysz ten stary zespół ale IMO ich muzyka była inspiracją dla wielu współczesnych wykonawców/zespołów. W sumie to do dzisaj nikt nie powtórzy ich oryginalnych podkładów muzycznych jakie tworzyli (a przynajmniej ja się jeszcze z takimi nie spotkałem). A najlepsza ich płyta to "Time" 1981 rok. Czuję nawet pewien sentyment jak w tekstach ich piosenek słyszę nawiązania do przyszłości tak jak w utworach "Yours truly, 2095" lub "21st Century Man". Czuję się jakbym odkrywał zapiski kogoś kto próbował odkryć aka będzie przyszłość tak jak my teraz to robimy czasami. Polecam każdemu.

Pytanie: czy znasz i jakie jest Twoje zdanie o tym zespole :)

Znam, znam, nie darzylem go wielka sympatia, ale plyte "Time" znam i lubie. Ticket to the moon, Here's the news... ilez imprez przy tym sie spedzilo :).

Kiedyś na łamach skarżyłeś się, że masz najgorszego kompa w redakcji. Nadal tak jest, czy ktoś już ma słabszego "złoma"?

Nie wiem ale watpie, bo wiadomo ze ja nie gram w pracy, wiec nie musze miec full wypas. Ale korektor ma na pewno gorszy, a nawet ten moj wcale zly nie jest...

Ok, smugglerze, skoro cenzurujecie bluzgi (nie neguje tego ofkors), to czemu na 142 stronie w ostatnim numerze (03/2009) Jest tekst DiabloAssastin - Ostatnie zdanie - ,,je*ać, je*ać (w realu) i rozjebać..." ? Czyli je*ać to bluzg a rozjebać nie ?

Czy to tylko taki błąd ? :>

Niedopatrzenie cenzora, czyli mnie. :)

Ulubiony sport? Ja to lubie tenisa najbardziej :)

...Sumo?

Jak jesteś w Clicku jakimś Teutem a w CDA Smugglerem to czemu nie jesteś Smugglerem w obu gazetach? (wiem że jesteście czasopismem...)

Ze co prosze? Jakim Teutem, osochozzi?

Co sądzisz o książce Stephena Kinga "Worek Kości"?

>>>Ujdzie ale napisal lepsze.

Nie irytuje Cię czasem to, że co jakiś czas pojawia się ktoś kto mówi: "już wiem kim jest Smuggler"?

Ani troche. Szczegolnie, ze 90% sie zwykle myli.

Wolisz czytać listy czy e-maile?

W sumie wsio ryba, byle byly ciekawe. Cho czasem charakter pisma wiele o autorze mowi, a w majlu tego nie widac.

Jakby ktoś mnie zapytał, czy lubię Smugglera, i za co, odpowiedziałbym: za cięty język i zdjęcia. Bo ostatnio zacząłem się naprawdę "pasjonować" twoimi zdjęciami. Ja też robię zdjęcia, ale daleko mi do takiego profesjonalizmu, jaki ty osiągnąłeś w tej trudnej bądź co bądź sztuce. Ja sam wyjeżdżając gdzieś zabieram ze sobą swoją cyfrówkę i staram się ująć chwilę, niestety nie zawsze osiągam zamierzony skutek. Co ty, mógłbyś poradzić młodemu, niedoświadczonemu fotografowi? Jakiego aparatu i programu używasz? Jeśli zgodziłbyś się i miałbyś trochę czasu, mógłbym ci wysłać kilka ze swoich zdjęć do oceny?

Moge poradzic ci to, co poradzono mi: cwicz, pokazuj foty na forach fotograficznych i nie obrazaj sie o krytyke, tylko patrz za co obrywasz i to popraw. To naprawde pomaga. No i patrz na fotki, ktore robia inni a ciebie zachwycaja - zastanow sie CZEMU i staraj sie robic podobne. Tak w ramach cwiczen. No i 3 podstawowe zasady dobrej fotki

1. Zastanow sie co chcesz na niej TAK NAPRAWDE pokazac, co jest jej tematem.

2. Zatem wyeksponuj to na focie.

3. I usun wszystko inne, co niepotrzebne :)

No i warto poczytac o kompozycji obrazu (silne punkty i takie tam) to na pewno nie zaszkodzi.

Oceniac cudzych fotek nie chce, nie uwazam zebym byl dobrym krytykiem - lepiej daj na forum, tam oceni to sporo ludzi, a wtedy bedziesz wiedzial, ze jeli 10x uslyszysz "zla kompozycja" to pewnie tak wlasnie jest...

Tylko nie na digiart, bo tam kazda fotka uznawana jest za swietna, a te lepsze sa od razu genialne. P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.O piractwie :rolleyes: Chciałbym się Ciebie zapytać co sądzisz o pobieraniu piratów z sieci wtedy, gdy kupiliśmy wcześniej oryginał ze sklepu ale np.kilka miesięcy później gdzieś się zgubił i nie jest możliwe go znaleźć.Bo kiedyś kupiłem sobie KOTORA ale mi gdzieś wyparował i zastanawiam się czy ściągnąć go z neta. :mellow:

2.Lubisz gnoić antyfanów itp osobników?

Edytowano przez Larrendil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W ostatnim numeże cda natknąłem się na twój minifelieton (fotokradzieje). Rozumiem twoją furię z powodu że ktoś podpisuje się pod twoje dzieło ale żeby zaraz go straszyć rozprawą w sądzie? Rozumiem że to naruszenie praw autorskich ale czy nie przesadzasz trochę?

Ps. Czytam cda od 8 lat i jestem waszym wielkim fanem. śmierć piratom i glutowi!

pozdrowienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już o Kingu mowa...

Właściwie to dzięki Tobie sięgnąłem po książki tego autora :smile: Jak na razie były to: "Podpalaczka" oraz "Ostatni Bastion Barta Davesa". Chciałbym poznać Twoją opinię na ich temat.

I jeszcze wrócę do felietonu, który napisałeś wieki temu. Tego o Lemie. Fajnie by było gdybyś powtórzył coś takiego z innym autorem. W końcu, kilka osób pisało, że po tym zapoznało się z jego twórczością. A ile osób nie napisało? :smile: Może zachęcisz w ten sposób kolejne osoby do czytania... :smile:

Edytowano przez Spooky Albert
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tożsamości.

Smuggler to Zbigniew Bański.Dowód?.Prosze

http://www.sp107.home.pl/?pokaz=archiwum&rok=1&nr=45

"Pierwszoklasiści zaprosili Zbigniewa Bańskiego ? wydawcę i red. naczelnego czasopisma ?CD ? ACTION?" 2007-01-12

Ewidentny dowód że Pan Zbigniew to SMuggler.Dodać notke z artykułu o Dedline i wszytsko jasne.

Pytania:

Czy spotakły cię kiedyś rękoczyny od antyfannów na ulicy??.Tzn. idziesz sobie ulicą a tu wyskakuje dres "Oo smuggler od tej <piiiiiiii> <piiiiii> <piii> walnijmy mu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam po drodze się przewijają pytania o sport i te sprawy, a ja chciałbym zapytać o coś trochę innego.

W wywiadzie dla gram.pl giganci (np. Q'ń) opowiadają, jak to w kosza grają i w ogóle...

A Ty? Czy dużo brakuje Ci (wzrostem) do takiego Qn'ia? No i czy czasem z nimi grywasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiem, ze duzo czytasz ksiazek, dlatego Ciebie zapytam. Ksiazki horrory w ogole moga przestraszyc tak jak film...? W zyciu przeczytalem moze ze 30 ksiazek i to wszystko ale nigdy sie nie bralem za horror. Trudno mi sobie wyobrazic, zeby tekst mnie przestraszyl:P

@up

pozdro Szwenio, tez jezdze na desce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tożsamości.

Smuggler to Zbigniew Bański.Dowód?.Prosze

http://www.sp107.home.pl/?pokaz=archiwum&rok=1&nr=45

"Pierwszoklasiści zaprosili Zbigniewa Bańskiego ? wydawcę i red. naczelnego czasopisma ?CD ? ACTION?" 2007-01-12

Ewidentny dowód że Pan Zbigniew to SMuggler.Dodać notke z artykułu o Dedline i wszytsko jasne.

Miał byc dowód, ja tam żadnego takiego nie widzie... Bo co ma oznaczać, że pan Bański bierze udział w akcji "cała Polska czyta dzieciom"? Że udziela się społecznie... a nie, że jest Smugglerem.

Po drugie masz nieaktualne dane, bo Zbigniew Bański już dawno nie jest naczelnym CDA, tylko dyrektorem wydawniczym Bauer'a i zdaje się, że siedzi teraz w Warszawie. Chyba obaliłem Twoje "dowody"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezbyt

strona z 138 dymek "Sean Hsu(MSI POLSKA)...."

Pisze czarno na białym Zbigniew Bański(wyd.Bauer).Sam napisałeś że Pan Z(et) jest teraz dyrektorem wydawniczym.Nawet sam Smuggler pisał że już nie będzie naczelnym tylko dyrektorem wydawniczym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam, znam, nie darzylem go wielka sympatia, ale plyte "Time" znam i lubie. Ticket to the moon, Here's the news... ilez imprez przy tym sie spedzilo :).

Lubisz Here is the news, posłuchaj coveru "Pain": http://www.youtube.com/watch?v=OeotcxGoBlk&fmt=18

Pain to industrial metalowy projekt Petera Tagtgrena, szwedzkiego death metalowca, po więcej info lub płytę do Elda ;P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszałeś o książce "Plagi Tej Ziemi" Michała Krzywickiego? Pytam dlatego bo napisał ją nauczyciel mojej siosrty i jestem ciekawy Twojego zdania na temat tej powieści.

Pierwsze slysze,,,

1.O piractwie :rolleyes: Chciałbym się Ciebie zapytać co sądzisz o pobieraniu piratów z sieci wtedy, gdy kupiliśmy wcześniej oryginał ze sklepu ale np.kilka miesięcy później gdzieś się zgubił i nie jest możliwe go znaleźć.Bo kiedyś kupiłem sobie KOTORA ale mi gdzieś wyparował i zastanawiam się czy ściągnąć go z neta. :mellow:

No wiesz, a jak zgubisz np. telefon to to znaczy, ze mozesz sobie wziac z polki sklepu nowy? To nie jest najlepsze porownanie... powiedzmy, ze w takich sytuacji MOGE zrozumiec sciagniecie takiej gry, acz nie pochwalam.

2.Lubisz gnoić antyfanów itp osobników?

Uwazasz, ze mozna lubic np. oproznianie szamba? Czasem trzeba to zrobic, ale zeby lubic?

Szukam idealnej metody nauki historii. Masz jakiś pomysł ?

Albo to polub i czytaj ksiazki z tej dziedziny dla przyjemnosci, albo codziennie po pol godzinki z obowiazku.

To w takim razie jakie książki Kinga mógłbyś mi polecić? Przeczytałem już "Miasteczko Salem", "Lśnienie", "Łowcę Snów", "Mroczną Połowę" oraz "Worek Kości" i zastanawiam się jaką następną przeczytać.....

Smętarz dla zwierzakow.

Dla mnie najlepsza jego ksiazka.

Firestarter aka Podpalaczka tez niezla.

Martwa strefa.

Albo jakis zbior opowiadan.

Skoro ulubionym twoim sportem jest Sumo to czy jakiś uprawiasz ??

Skok w bok i bieg na 100 metrow bez popitki.

Cześć

W ostatnim numeże cda natknąłem się na twój minifelieton (fotokradzieje). Rozumiem twoją furię z powodu że ktoś podpisuje się pod twoje dzieło ale żeby zaraz go straszyć rozprawą w sądzie? Rozumiem że to naruszenie praw autorskich ale czy nie przesadzasz trochę?

Ps. Czytam cda od 8 lat i jestem waszym wielkim fanem. śmierć piratom i glutowi!

pozdrowienia

Jak cie okradna to pogadamy. A wplata paru tysiakow na WOSP Owsiakowi da kase a kradziejowi nauczke na przyszlosc.

Skoro już o Kingu mowa...

Właściwie to dzięki Tobie sięgnąłem po książki tego autora :smile: Jak na razie były to: "Podpalaczka" oraz "Ostatni Bastion Barta Davesa". Chciałbym poznać Twoją opinię na ich temat.

Obie lubie acz Bastion jak dla mnie nieco za rozwlekly.

I jeszcze wrócę do felietonu, który napisałeś wieki temu. Tego o Lemie. Fajnie by było gdybyś powtórzył coś takiego z innym autorem. W końcu, kilka osób pisało, że po tym zapoznało się z jego twórczością. A ile osób nie napisało? :smile: Może zachęcisz w ten sposób kolejne osoby do czytania... :smile:

Napisalem go po SMIERCI Lema...

Gdzieś tam po drodze się przewijają pytania o sport i te sprawy, a ja chciałbym zapytać o coś trochę innego.

W wywiadzie dla gram.pl giganci (np. Q'ń) opowiadają, jak to w kosza grają i w ogóle...

A Ty? Czy dużo brakuje Ci (wzrostem) do takiego Qn'ia? No i czy czasem z nimi grywasz?

Dane wzrostowe utajnione, jestem nizszy w kazdym razie. W kosza nie grywam, bo nie przepadam za ta dyscyplina.

1. Wiem, ze duzo czytasz ksiazek, dlatego Ciebie zapytam. Ksiazki horrory w ogole moga przestraszyc tak jak film...? W zyciu przeczytalem moze ze 30 ksiazek i to wszystko ale nigdy sie nie bralem za horror. Trudno mi sobie wyobrazic, zeby tekst mnie przestraszyl:P

Widac masz mala wyobraznie albo nigdy nie czytales DOBREGO horroru. Na filmie prosto podskoczyc, bo bodzce wzrokowe sa intensywne - tu cos wyskoczy, tam machnie, krew siknie w ekran i juz sie czlowiek boi. Ale naprawde przerazony bylem pare razy przy lekturze ksiazki - nie dlatego, zebym sie bal ze spod lozka wyjdzie cos i mnie zezre - ale wczulem sie w bohatera, wyobrazilem sobie, ze mni sie takie cos przydarza - i zimno sie czlowiekowi robi...

ALbo "Smentarz dla zwierzakow" Kinga. Czytalem go w pare dni po tym, jak uspilem swego kota. I dlatego doskonale rozumialem co czul bohater, gdy staral sie ozywic swojego kota, rozumialem jego motywacje - i jak zobaczylem do czego to doprowadzilo. Ajjajajaj, dupa sie ze strachu sciska...

Zastanawiałem się ostatnio czy gdybyś nie ukrywał swojej tożsamości to czy nie miałbyś takiej popularności jak teraz :happy:

Zawsze to, co nieznane ciekawi bardziej niz to, co dobrze znasz... proste prawo psychologii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.(pytanko)- Jeśli mam oryginalną płytkę, ale się zgubił klucz CD do niej to co mogę zrobić? Gra z wydania"gazetkowego" (tzn. jest płytka i mini książeczka do niej tak jak w grach CI).

2.(pytanko)- Kogo bardziej nie lubisz: piratów, czy antyfanów?

3.(informacja)- na Youtube znalazłem ostatnio filmik podobny do GTA IV Upadek(któryś z redaktorów w jednym GW o tym pisał), tyle że o...Tobie. TUTAJ albo jeśli nie działa wstukać na klawiaturze w wyszukiwarce YT "Spotkanie Redakcji - Bunt Smugglera". Miłego oglądania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...