Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Tak zwane "chandleryzmy" - z takich powiedzonek slynal Raymond Chandler w swoich opowiadaniach i powiesciach kryminalnych, ale duzo osob go podrabialo, wiec konkretnie to nie wiem, czy od niego, czy od epigonow - na pewno jest tutaj zlaczone w jedno kilka roznych porownan, bo Chandler dawkowal je oszczednie, co tylko jego prozie wychodzilo na dobre.

Ale np. "byl zdyszany niczym jednonogi w finale konkursu kopania w dupe" to juz Chandler na bank.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego stałego współpracownika Wam brakuje?

A brakuje?

I kiedy będą przecieki? tongue_prosty.gif

Jak zmadrzejesz?

I dlaczego CDA jest takie krótkie? Nie licząc testów sprzętu (tego i tak nigdy nie czytam) przeczytałem całe w trakcie oczekiwania na autobus.

80 stron (skromnie liczac) x 4. 5 kb = 350 Kb. Zakladajac, ze czekales 15 minut to znaczyloby ze czyasz 20 Kb/minute. Absolutnie nie wierze. Przejrzales, owszem, ale nie przeczytales.

Nie uważasz, że formuła "Na luzie" się wyczerpała? Dzisiaj każdy ma neta, każdy wszystko to już widział. Tak samo z bonusami na płycie.

KAZDY ma neta? KAZDY siedzi i przeglada iles tam sajtow z zartami itd? Otoz to, ze TY tak - wcale nie oznacza, ze KAZDY.

To daj mi linka ??

Prosze

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia#Ironia_a_sarkazm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kieruję do Ciebie, ponieważ - zakładając, że jesteś cały czas tą samą osobą ;) - obok MacAbry (w przypadku, którego nie ma jednak podobnego wątku) jesteś w redakcji najdłużej i chyba najlepiej pamiętasz trendy, wytyczne, którymi się wówczas kierowaliście itp. itd.

Które, według Ciebie, gry z numerów 01/1996-04/1997 swego czasu najprawdopodobniej dostałyby 10/10, gdybyście wystawiali oceny już od pierwszego numeru?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian Kuciak-Muchorzyborzygrzynski?

Kompletnie nie wiem i zupelnie mnie to nie interesuje, wystarczy mi, ze jego glos nam pasuje i juz.

Pytanie kieruję do Ciebie, ponieważ - zakładając, że jesteś cały czas tą samą osobą wink_prosty.gif - obok MacAbry (w przypadku, którego nie ma jednak podobnego wątku) jesteś w redakcji najdłużej i chyba najlepiej pamiętasz trendy, wytyczne, którymi się wówczas kierowaliście itp. itd.

Które, według Ciebie, gry z numerów 01/1996-04/1997 swego czasu najprawdopodobniej dostałyby 10/10, gdybyście wystawiali oceny już od pierwszego numeru?

Gdybym sam wystawial oceny, to mysle, ze nie pamietam biggrin_prosty.gif.

Fallout? Warcraft 2? Quake?

Ciezko mi powidziec, bo nigdy o tym w sumie nie dyskutowalismy. Ale to jest w sumie fajny temat na jakas ankiete albo cos... Zapisuje sobie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak sobie pomyślałem, że w sumie moglibyście dać 1-2 strony na takie przemyślenia w numerze urodzinowym - tekst do numeru "osiemnastourodzinowego" jak znalazł... wink_prosty.gif

Tym bardziej, że często mówi się, że Unreal to pierwsza gra, która dostała w CD-A 10/10, a przecież - nie chcę nic sugerować ani odejmować samemu Unrealowi, ale - wcześniej był właśnie m.in. Quake, WarCraft II i Tomb Raider, może jeszcze coś, tylko że wtedy nie wystawialiście jeszcze ocen. Może więc - gdybyście wystawiali oceny już od pierwszego numeru - to nie Unreal dostąpiłby tego zaszczytnego miana... wink_prosty.gif

Edytowano przez Makatcoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile Ci brakuje do emerytury? biggrin_prosty.gif

Jakies 3000 zl miesiecznie :P

[quote name=niejemfrytek' timestamp='1392059902' post='35

60300]

Ile osób spoza redakcji wie, iż Ty to Smuggler, a Smuggler to Ty?

Skad mam wiedziec i czemu ma mnie to interesowac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytano kiedys snajpera, co czuje widzac w lunetce, gdy glowa czlowieka do ktorego strzela rozpada sie w kawalki.

Wiesz co odpowiedzial?

- Odrzut broni.

Nie jest mi milo. gdy np. niedawno zbanowalem kolesia, ktory byl na forum od 2006. Ale poniewaz uczciwie na to zasluzyl, nie mialem oporow i nie czuje wyrzutow sumienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem czy kojarzysz Tomasza Drwala, drugi polski sredni po Chalidowie i przed Materla. W hali Orbita gala 1 marca jak cos, bilety mozna dostac za grosze. Moze sie pofatyguje, mam tam rzut beretem.

2. Lubisz ostra kuchnie? Mowiec ostra mam na mysli ostra. Wiesz, od habanero w gore.

3. Jak masz luzne dwie minuty to poswiec sie i odpowiedz na pytanie czy to:

http://www.youtube.com/watch?v=K0pxDoJ6e6k

to dla Ciebie profanacja? Bo ja zbulwersowany klikalem w link po spojrzeniu na tytul a potem hustalem glowa. Wiem ze lubisz bardziej zaawansowane kompozycje dzwiekowe, ale ja sam czasem chetnie odbijam od jazzu zeby sie pochylic nad czyms tak... minimalistycznym?

Edytowano przez Zyzio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Eee tam :)

2. Lubie, choc czasem potem tego zaluje :)

3. Ogolnie lubie covery znacznie rozniace sie od oryginalu - wlasnie po to, zeby posluchac cos innego, choc niby znanego. Ostatnio np. cover Pink Floydow w wersji Acid Drinkers, czy jazzowa wersja "Dark Side of the Moon" bardzo mi przypasowaly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem ale zupelnie to do mnie nie trafia - tzn. styl pisania Lovecrafta.

Ale np. Gainman napisal opowiadanie "Studium w szmaragadzie" gdzie polaczyl XIX wieczny Londyn Sherlocka Hokmesa z realiami swaita Cthulhu i to bylo zajebiste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...