Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Aha. I juz dzis uprzedzam, ze zasadniczo mnie nie ma w dniach 16.11-2.12. z powodu urlopu. Tzn. moge sie czasem odezwac, ale to bedzie zalezalo od czasu, checi i bycia w zasiegu internetu.

A gdzie sie wybieram - ehem - Wyspy Zielonego Przylądka. Ktoś bez guglania wie gdzie to jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylądek Zielony, to był, o ile dobrze pamiętam z lekcji geografii w gimnazjum, najdalej wysunięty na zachód punkt Afryki. Logicznym wydaje się, że Wyspy Zielonego Przylądka będą gdzieś w tamtej okolicy. Więc w sumie to prawie wiedziałem, i to bez guglowania. A taki cienias zawsze z geografii byłem :v

Edytowano przez orzechXIX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylądek Zielony, to był, o ile dobrze pamiętam z lekcji geografii w gimnazjum, najdalej wysunięty na zachód punkt Afryki. Logicznym wydaje się, że Wyspy Zielonego Przylądka będą gdzieś w tamtej okolicy. Więc w sumie to prawie wiedziałem, i to bez guglowania. A taki cienias zawsze z geografii byłem :v

Calkiem sensowna dedukcja - ale one sa 600 km od tego przyladka - dalej na zachod. I wcale nie sa zielone, to kupa wulkaniczych skal, ale ja lubie takie klimaty. No i jest tam teraz 28 stopni. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Próbowałeś napisać kiedyś jakieś opowiadanie lub coś dłuższego?

2. Czytałeś "Wiatr przez dziurkę od klucza"? O ile w ogóle zainteresowała Cię Mroczna Wieża, bo że Kinga lubisz, to już wiem. Przy okazji dzięki za polecenie "Ręki Mistrza". W którymś z numerów CDA dzieliłeś się odczuciami na temat tej książki. Wciągnęła mnie

całkowicie. :)

3. W jakim innym zawodzie widzisz siebie najbardziej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...