Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

@baniul - taka technika narracyjna - troszke podobna do tego, co niektorzy (niechcacy) robia w postach. Cala powiesc to bylo jedno dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugie zdanie. A konkretnie to "Bramy raju" Andrzejewskiego, jesli dobrze pamietam.

@Sveniu - Ke?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, nic... po prostu mam alergię na trollface połączony ze stwierdzeniem ironicznym/złośliwym. Typu

Nie chce im sie szukac, trollface.gif

A Deekin zawsze myślał, że szef lubi zdobywać ważne informacje wink_prosty2.gif.

WAZNE tak. trollface.gif

To jak dla mnie oznaka braku szacunku wobec drugiej osoby. Aczkolwiek może się mylę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale prawde mowie akurat - ze nie ejst dla mnie az tak wazne, czemu on mowi o sobie w 3 osobie, zeby w tym celu np. odpalic te gre i sprawdzac. Nie widze w tym braku szacunku, a tylko rzeczowe stwierdzenie faktu. Co innego jakbym odparl np. "mam cie w... i wisi mi to". Mowi, to mowi, widac ma powody i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, newsy to nie moja dzialka. Ale czemu nie?

LOL. Wlasnie otwarlem poczte i co czytam? Ano mniej wiecej to, ze moja fotka wyslana na pewien konkurs fotograficzny zajela II miejsce. Nagroda jest... ehmmm... dwuosobowa wycieczka do Indii.

Not bad... tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, newsy to nie moja dzialka. Ale czemu nie?

LOL. Wlasnie otwarlem poczte i co czytam? Ano mniej wiecej to, ze moja fotka wyslana na pewien konkurs fotograficzny zajela II miejsce. Nagroda jest... ehmmm... dwuosobowa wycieczka do Indii.

Not bad... tongue_prosty.gif

Ehh jak ja ostatnio otworzyłem maila, w którym pisało, że coś wygrałem, to musialem potem formatować kompa confused.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh jak ja ostatnio otworzyłem maila, w którym pisało, że coś wygrałem, to musialem potem formatować kompa confused.gif

Znaczy się, w skrzynce pocztowej siedział pewien koleś, który wyszedł z niej, wbiegł do twojego pokoju, zamknął się w środku, zainstalował ci masę wirusów i innych takich, po czym wyskoczył przez okno i tyle go widziałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje nagrody :D Zdradzisz jaki to konkurs, ze az tak ciekawe nagrody byly? Czy może był to konkurs w jakims czasopiśmie np. National Geographic? Pytam, bo sam pstrykam amatorsko i dużo osob namawialo mnie na wzięcie udziału w konkursach, ale jednak się nie odwazylem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler! ^^ No to namaste.

Jedź, jedź! Przyda Ci się opalenizna. A jeśli przy okazji porobisz parę fotek i przygotujesz relację z pierwszej ręki na temat gier indie - tym lepiej dla nas.

Jobs też był wink_prosty.gif

To kiedy ta wycieczka?

Edytowano przez Sveniu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak się boisz, że Cię pożrą szczury albo buddyści, to zawsze tę wycieczkę możesz komuś oddać. Np. mnie ;b

Zadam pytanie inaczej - czy zademonstrujesz swje zwycięskie zdjęcia wścibskim i ciekawskim czytelnikom CD-Action?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moge kogos wziac jako druga osobe, o ile przekona moja zone, zeby zostala w domu. tongue_prosty.gif

Jeśli żona nie chciałaby jechać, to weź ze sobą Bazyliszka - wakacje będziesz mieć tak udane jak nigdy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smugglerze. Od zawsze lubiłem pisać wszelkie formy wypowiedzi - rozprawki, eseje, wywiady itp. Sprawia mi to mnóstwo satysfakcji i pomyślałem, że chciałbym jakoś się w tę stronę rozwija by przyszłości może nawet na tym zarabiać(ach te marzenia młodości...). Jako osoba, której się to udało - masz jakieś wskazówki, rady? W jaki sposób najlepiej zacząć? Z góry dzięki za poświęcony czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...