Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Masz rację. Diazowie mają nieciekawy charakter, choć sam również im nie kibicuję, to przyznam, że walki braci ogląda się dobrze. Głównie za sprawą ich oryginalnego i ofensywnego stylu.

P.S.

Orange Sport tym razem mi zepsuło wrażenia z gali. Felerny pasek z wynikami na dole ekranu podczas powtórki :)

Edytowano przez Druteron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś może "Terror" Dana Simmonsa? W klimacie w sumie podobny do Kinga (tak mi przynajmniej mówią moje półślepe oczęta) - polarna ekspedycja badawcza na dwóch parowcach uwięziona w lodzie za północnym kołem podbiegunowym, a na lodowym pustkowiu COŚ się czai...

I co sądzisz o cyklu "Pieśni Lodu i Ognia" lub ekranizacji, "Grze o Tron" ?

Edytowano przez Thaarael
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś może "Terror" Dana Simmonsa? W klimacie w sumie podobny do Kinga (tak mi przynajmniej mówią moje półślepe oczęta) - polarna ekspedycja badawcza na dwóch parowcach uwięziona w lodzie za północnym kołem podbiegunowym, a na lodowym pustkowiu COŚ się czai...

Nie znam...

I co sądzisz o cyklu "Pieśni Lodu i Ognia" lub ekranizacji, "Grze o Tron" ?

Nie czytalem/nie ogladalem... ale pewnie bede to nadrabial.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądaj, nie pożałujesz, w końcu dowiesz się, czemu lepiej, cytuję "Inwestować w burdele niż w statki". Aczkolwiek książki i tak lepsze (chociaż tasiemiec się już zrobił, a w perspektywie dwa kolejne tomy).

Co sądzisz o otwartych zakończeniach w literaturze? Wolisz poznać losy postaci do końca, czy wymyślić samodzielną ich kontynuację po urwaniu przez autora wątku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak polecamy książki, to ja polecę z całego serca serię "Dragonlance" autorstwa Margaret Weis i Tracy'ego Hickmana.

Najlepsza seria fantasy ever. Po prostu świetna.

Jak kiedyś będziesz miał więcej czasu, to przeczytaj cały cykl - Kroniki, Legendy oraz Drugie Pokolenie. Przed Kronikami radzę przeczytać Kroniki Raistlina - doskonały, obowiązkowy wstęp. :)

Edytowano przez Lisq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za link, filmik epicki. ^^

W niedawnym dość numerze wspominałeś coś o zainteresowaniu się tytułem nie innym jak Minecraft. I jak tam, spełniłeś już obietnicę? Jeśli tak, to co sądzisz o tych zacnych pikselach? :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, proszę, Heart of Courage... Lubię Two Steps from Hell (nie jako twórcę soundtracków, ale jako wykonawce - te utwory są GENIALNE). Pozwól, Smuggler, że się zrewanżuję (też TSFH): http://www.youtube.com/watch?v=vH0ikL75ZvI...feature=related

BTW., nie wiesz może, czy (gdzie) można nabyć jakąś ich płytę w Polsce?

Edytowano przez Thaarael
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znasz twórczość Andrzeja Pilipiuka? A jeśli znasz to co o niej sądzisz?

Po raz 37 to samo pytanie - tak, niektore sobie zliczam... wiec po raz 37 - znam ale najwyrazniej nie nadajemy na tej samej fali, bo ZUPELNIE mnie one nie kreca, choc probowalem sie przekonac do tego autora. Ale - nic, zero, nie ma reakcji, nie ma chemii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłeś genialny utwór z soundtracku do ME2 (z trailera) i wspomniałeś o 3 - jesteś chyba fanem serii, więc oczywiście zagrasz w ostatnią część? Można wiedzieć, czy w ramach recenzji, czy jest to ściśle-tajne-przez-poufne?

Miałeś styczność z demem? Co sądzisz?

Edytowano przez Dawid2207
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie, zdefiniuj proszę "dobry list" do AR. Albowiem chciałem napisać coś nt. fabuły w grach i rozmaitych problemów związanych z jej tworzeniem, ale mam wątpliwości, niegodne sługi Imperatora, pt. "czy będzie to dobry list". W końcu do AR znacznie łatwiej trafić, pisząc bez sensu, ale fajnie...

Niebanalny w tresci i/lub formie. :)

Ha! Gdybyż to było takie proste, napisać taki niebanalny w treści i/lub formie list... Pomysły powoli się kończą, spostrzeżenia też i zaczyna się dziać coś takiego jak tu w pytaniach do Smugglera - w kółko te same pytania! A najgorsze jest to, że jeżeli pojawia się jakiś problem/temat o którym można by napisać, jakaś część czytelników wskakuje na forum, gdzie od razu może powymieniać się własnymi poglądami i przedstawić swoje zdanie wielu osobom i prawie od razu otrzymać odpowiedzi. Za to kolejna część czytelników pomyśli "Iiiii";) No i jest jednak część, która mimo wszystko coś wymyśli:) Im chwała. I tu pytanie: Jak żyć panie Smugglerze?

* poglądy wyrażone powyżej, nie są poparte żadnymi badaniami ani danymi - są one jedynie owocem kilkuminutowych przemyśleń w MPK. Autor dopuszcza możliwość a nawet wysokie prawdopodobieństwo nieprawdziwości jego teorii. Jeżeli tak jest, prosi o oświecenie. Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłeś genialny utwór z soundtracku do ME2 (z trailera) i wspomniałeś o 3 - jesteś chyba fanem serii, więc oczywiście zagrasz w ostatnią część? Można wiedzieć, czy w ramach recenzji, czy jest to ściśle-tajne-przez-poufne?

Miałeś styczność z demem? Co sądzisz?

Ja juz te gre skonczylem. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gagman

Nie wiem czy było - Jaką masz opinię o MLP: FiM i bronies?

O i jeszcze jedno. O co chodziłem z różowym pudelkiem, o którym Mr.Jedi pisał w którymś numerze?

Edytowano przez gagman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde :D. A można prosić o jakieś wstępne wrażenia z ME3? Chociaż czy jest lepsze/gorsze od poprzednich części?

Recka w następnym numerze?

Jeszcze tylko 6 dni do premiery. Rany, ale będzie Mordor! :diabelek:

Edytowano przez Dawid2207
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...