Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Co motywuje cię do przesiadywania na FA? Robisz to w dużej mierze w wolnym czasie, często spotykasz się ze zwykłym trollingiem. CormaC na przykład dużo dyskutuje o muzyce. Ty musisz często odpowiadać na te same pytania. Wiem, że dzięki temu wspierasz w dużej mierze CD-Action, jako taka żywa reklama, no ale szczerze, nie masz czasem dość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blackjack508

Okej, tak na szybko dwa pytania :

1. Najchetniej zobaczyłbyś sequel Kotora, Baldurs Gate czy Neverwinter Nights?

2. Kiedyś mówiłeś na łamach CDA, że do MMO jest w stanie Cię przekonać tylko Star Wars The Old Republic. I jak? Grałeś już, widziałeś jak grali? Co w ogóle o tym sądzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy przy grach tego typu: widziałeś / grałeś w Heavy Rain? Może kilka słów opinii?

troche widzialem i to jest pierwsza gra, dla ktorej bylbym gotow kupic PS3

Co motywuje cię do przesiadywania na FA? Robisz to w dużej mierze w wolnym czasie, często spotykasz się ze zwykłym trollingiem. CormaC na przykład dużo dyskutuje o muzyce. Ty musisz często odpowiadać na te same pytania. Wiem, że dzięki temu wspierasz w dużej mierze CD-Action, jako taka żywa reklama, no ale szczerze, nie masz czasem dość?

"Bo mi nie jest wszystko jedno". :)

Czasem mam dosc - jak kazdy. Ale tylko czasem i niedlugo.

Okej, tak na szybko dwa pytania :

1. Najchetniej zobaczyłbyś sequel Kotora, Baldurs Gate czy Neverwinter Nights?

Kotora

2. Kiedyś mówiłeś na łamach CDA, że do MMO jest w stanie Cię przekonać tylko Star Wars The Old Republic. I jak? Grałeś już, widziałeś jak grali? Co w ogóle o tym sądzisz?

Na razie nie mam na to czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która część Obcego wciągneła cię najbardziej?

Pierwsza miala KLIMAT, w drugiej duzo sie dzialo. Ciezko porownac, ciezko ocenic co bylo lepsze, bo to jakby zapytac czy np. dramat jest lepszy od komedii, czy odwrotnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Ciekaw jestem czy cierpiałeś kiedyś na, jak to nazywam, syndrom moderatora?

Chodzi mi o sytuację, w której osoba sprawujaca funkcję moderatora lub administratora na forum, zwłaszcza takim, na którym średnia wieku jest dość niska, zastanawia się nad sensem swoich działań. Duża ilość dzieciaków i zwykłych idiotów, ich rozczeniowa postawa, prowokacje i świadomość, że można x godzin spędzić na "sprzątaniu", a po kilkudziesięciu minutach znowu będzie to samo. Moderator jest oczywiście w 99% przypadków złośliwy, głupi i tylko szuka okazji, jak tu zrobić komuś na złość, a biedny user cierpi. Pozytywy? Widzę tylko dwa: silne poczucie przynależności do grupy i sporadycznie trafi się ktoś kto docenia wykonywaną pracę. Byłem moderatorem na bardzo dużym forum, sporo większym niż to i po 2 latach w ekipie, po prostu to rzuciłem. Ty masz jeszcze "gorszą" sytuację, bo jesteś postacią, która gra tu rolę (choć pewnie niezamierzenie) swego rodzaju legendy. Tak jak napisałeś, każdy ma czasem dosyć, nie miałeś jednak nigdy tak, że taki stan rzeczy utrzymywał się dość długo i byłeś zdecydowany opuścić to forum? Jak sobie z tym radzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Lubisz zbierać gadżety związane z grami ? Ucieszyłbyś się, gdybyś dostał w prezencie np. kubek z logiem Half Life'a albo skyrimową czapkę ? A może jesteś szczęśliwym posiadaczem popiersia Geralta lub figurki Vault Boya ?

2. Skąd pomysł, by logiem waszego pisma był złoty dyskobol ? Czy logo to towarzyszy wam od najpierwszego numeru, czy też pojawiło się dopiero później ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Skąd pomysł, by logiem waszego pisma był złoty dyskobol ? Czy logo to towarzyszy wam od najpierwszego numeru, czy też pojawiło się dopiero później ?

Dyskobol był na okładce pierwszego numeru. Zdaje mi się, że historia powstania loga była, w którymś z jubileuszowych numerów, nie wiem, czy nie na piętnaste urodziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz czy jakiś psycholog (czy inny uczonynie znanej mi profesii) mógłby czytając twoje wypowiedzi stwożyć porteret psycholgiczny twojej osoby (coś jak w batmanie),a potem dopasować go do ciebie po rozmowie z np.każdym pracownikiem radakcji ?

Skoro ty jesteś użytkownikiem nr.4 to kto jest nr.1 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchasz może czasami felietonów Tomasza Olbratowskiego w RMF FM?

Nie slucham radia duzo, a jesli juz to raczej tylko Tok FM.

1.Lubisz zbierać gadżety związane z grami ? Ucieszyłbyś się, gdybyś dostał w prezencie np. kubek z logiem Half Life'a albo skyrimową czapkę ? A może jesteś szczęśliwym posiadaczem popiersia Geralta lub figurki Vault Boya ?

Nie jestem kolekcjonerem, ale w domu mam na biurku Vault Boya

2. Skąd pomysł, by logiem waszego pisma był złoty dyskobol ? Czy logo to towarzyszy wam od najpierwszego numeru, czy też pojawiło się dopiero później ?

Popatrz na skan okladki pierwszego numeru. Takie to trudne? :)

Jak myślisz czy jakiś psycholog (czy inny uczonynie znanej mi profesii) mógłby czytając twoje wypowiedzi stwożyć porteret psycholgiczny twojej osoby (coś jak w batmanie),a potem dopasować go do ciebie po rozmowie z np.każdym pracownikiem radakcji ?

Nie mysle, szczerze mowiac mam to gdzies. :)

Skoro ty jesteś użytkownikiem nr.4 to kto jest nr.1 ?

Nikt. To byly konta testowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś Predatora? Którą część bardziej Ci się spodobała: pierwsza czy druga?

Druga... byla zalosna.

Czy Manta 3D ma coś wspólnego z zagadką "Tajny przekaz w 3D"?

Tak, ma - pare liter powtarza sie w nazwie i tekscie

Czy ten obrazek na ekranie to H.A.W.X.?

Mowi sie "ten pictures" albo "10 obrazkow", co to za dziwaczne wyrazenie "ten obrazek" do "hundred diabel".

Czy on będzię pełną wersją gry w numerze 4/2012?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Dużo czytałem o kindle i bogatszy w wiedzę ale i pytania:

Czy używasz formatu pdf? Jeżeli tak, to bezpośrednio czy po konwersji?

Jeżeli konwertujesz:

- To czy wg. Ciebie jest on potem bardziej czytelny.

- I jakim programem to robisz?

Używasz etui? Jeżeli tak to jakiego?

(Ależ to poplątane :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Dużo czytałem o kindle i bogatszy w wiedzę ale i pytania:

Czy używasz formatu pdf? Jeżeli tak, to bezpośrednio czy po konwersji?

Konwertuje wszystko do .mobi. Z pdfami to zalezy co sie trafi - niektroe sie zle konwertuja, inne lepiej.

- I jakim programem to robisz?

Calibra

Używasz etui? Jeżeli tak to jakiego?

Czarnego. Taniego z allegro za 25 zl. Daje rade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolisz książki tradycyjne, czy jesteś fanem e-booków?

Dokladnie na to samo pytanie odpowiadalem ze strone temu........................................ :dry:

PO co czytac cudze posty i odpowiedzi na nie, niech smuggler po raz 3467 odpowie na to samo pytanie, bo to JA je zadaje....?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO co czytac cudze posty i odpowiedzi na nie, niech smuggler po raz 3467 odpowie na to samo pytanie, bo to JA je zadaje....?

Po co wertować ponad 500 stron tego tematu, skoro jest tu ktoś, kto na miejscu może odpowiedzieć ? Takie są w końcu złożenia tego tematu, prawda ? :wink:

No dobrze, a teraz na serio. W jaki sposób dostajecie możliwość zrecenzowania gry ? Tzn. czy musicie się prosić producentów o udostępnienie egzemplarza gry do recenzji, czy też twórcy sami go wam wysyłają bez żadnego problemu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze!

Chciałbym wyrazić w tym miejscu swoją ogromna radość po skończonej lekturze AR:D Uważam, że to wydanie było wyjątkowe - dawno już tak dobrze nie bawiłem się, czytając ten dział CDA! Jestem zachwycony waszymi (Twoimi i Mr Jediego) komentarzami (kupa śmiechu i trochę absurdu), oraz poziomem listów! I tu też pytanie: czy tak pięknie może być zawsze? (na więcej stron AR na razie nie liczę) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wertować ponad 500 stron tego tematu, skoro jest tu ktoś, kto na miejscu może odpowiedzieć ? Takie są w końcu złożenia tego tematu, prawda ? :wink:

Wyszukiwarka - znasz to slowo?

No dobrze, a teraz na serio. W jaki sposób dostajecie możliwość zrecenzowania gry ? Tzn. czy musicie się prosić producentów o udostępnienie egzemplarza gry do recenzji, czy też twórcy sami go wam wysyłają bez żadnego problemu ?

Zwykle to drugie.

Drogi Smugglerze!

Chciałbym wyrazić w tym miejscu swoją ogromna radość po skończonej lekturze AR:D Uważam, że to wydanie było wyjątkowe - dawno już tak dobrze nie bawiłem się, czytając ten dział CDA! Jestem zachwycony waszymi (Twoimi i Mr Jediego) komentarzami (kupa śmiechu i trochę absurdu), oraz poziomem listów! I tu też pytanie: czy tak pięknie może być zawsze? (na więcej stron AR na razie nie liczę) :D

Odpowiedz jest prosta - 90% AR zalezy od was. Dobre listy = dobre AR. Duzo listow = lepszy wybor = lepsze AR. Dlaczego wiec sie MNIE pytasz, zamiast zapytac o to siebie? Piszcie listy, bedzie fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolisz książki tradycyjne, czy jesteś fanem e-booków?

Dokladnie na to samo pytanie odpowiadalem ze strone temu........................................ :dry:

PO co czytac cudze posty i odpowiedzi na nie, niech smuggler po raz 3467 odpowie na to samo pytanie, bo to JA je zadaje....?

Trollowianie, poziom: nowicjusz?

W każdym razie, zdefiniuj proszę "dobry list" do AR. Albowiem chciałem napisać coś nt. fabuły w grach i rozmaitych problemów związanych z jej tworzeniem, ale mam wątpliwości, niegodne sługi Imperatora, pt. "czy będzie to dobry list". W końcu do AR znacznie łatwiej trafić, pisząc bez sensu, ale fajnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...