Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

a teraz pocinam w Left4Dead na PC.

A czy ty przypadkiem nie byłeś zagorzałym singlowcem? :) Czy może pomyliłem cię z jakimś innym redaktorem?

Tam jest tryb single, mister.

Moje pytania brzmią:

Co sądzisz o zespole King Crimson?

Tak mnie juz zaczynaja irytowac pytania "co sadzisz o...". Jakie ma zanczenie co sadze o tym, czy innym zespole? W wypadku KC "Na dworze karmazynowego krola" mnie powala, ale juz wszystkie inne plyty tak srednio podchodza. Nawet ponoc "komercyjny" Red jakos mnie do nich nie przekonal.

Po której stronie stanąłeś w nowym Wiedźminie? :)

Po swojej.

Kojarzysz może jakiś porządny serial w klimatach noir?

Nie.

http://www.facebook.com/pages/Pozna%C5%84-...46469424?ref=ts

Smuggler myslisz że mam szansę przy około 15k "Lubię To", nawet nie w tym roku a dopiero w przyszłym, uda się? Powiedz:)

Nigdy nie bylem na facebooku i szczerze mowiac "i'm fucking it!"

Zabiłeś Letho? Czy może po łyku okowity darowaleś go zdrowiem i puściłeś wolno?

I coś, o czym nie napisałeś w Wiedźmina 2 wad opisaniu - ostatecznie krok w tył czy wprzód względem pierwszej części? Jak myślisz, przyjdzie nam w W3 spotkać się z Ciri I Yennefer?

I jedno i drugie. Tzn. wczytalem sobie sejwa a potem postanowilem zobaczyc "a co bedzie jak...". Ale moja pierwsza decyzja i ta wiazaca - niech idzie wolno.

W2 jest inny niz W1, ale obie sa dobre. Ktora bardziej - kwestia dyskusyjna.

A scenarzysta nie jestem, wiec co mysle i tak nie ma znaczenia wobec tego, co mysli scenarzysta.

Słuchałeś audiobookowego Narrenturmu? Jak tak, to jaka jest Twoja o nim opinia?

CZYTAM ksiazki, nie slucham.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujku Smuglerze, chill out :D po to się pytam żeby poszerzać horyzonty :)

Chodzi o to, zeby pytania byly dosc prezycyzyjne, bo to troszke jak "chcialbym zagrac w COS fajnego, poleccie" a nie wiadomo czy gosc lubi FPSY czy moze strategie. I po diabla potem mam mu polecac 100 gier, jak on powie "ale mnie ten gatunek nie ineresuje, bo ja lubie...".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś audiobookowego Narrenturmu? Jak tak, to jaka jest Twoja o nim opinia?

CZYTAM ksiazki, nie slucham.

No popatrz, ja też :wink: Przy czym Nerenturm przeczytałem ze dwa albo trzy razy, co jednak nie przeszkodziło mi usłyszeć czy posłuchać wersji 'czytanej'. Niemniej jeśli na samą myśl o audiobookach Cię przechodzą dreszcze, to pokornie upraszam wybaczenia za niefortunne pytanie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, wszak kiedyś (bodaj w okolicach numeru CD-A, w którym zadebiutowały audiobooki Anny Brzezińskiej) pisaleś, że w aucie SŁUCHASZ książek, więc skąd ta niekonsekwencja w Twoich wypowiedziach? :)

Po prostu ostatnio praktycznie nie jezdze... wiec nie slucham. I ogolnie uwazam, ze duzo lepiej czytac niz sluchac, jesli jest wybor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie juz zaczynaja irytowac pytania "co sadzisz o...". Jakie ma zanczenie co sadze o tym, czy innym zespole? W wypadku KC "Na dworze karmazynowego krola" mnie powala, ale juz wszystkie inne plyty tak srednio podchodza. Nawet ponoc "komercyjny" Red jakos mnie do nich nie przekonal.

zarzucanie King Crimson komercji w obliczu rozwiazania zespolu, gdy caly gatunek zaczal skrecac w nieciekawe rejony, i polityki Frippa w ogole ("jesli cos jest oklepane to nie gramy tego w KC") jest co najmniej dziwne. Red jest prostsze, bardziej bezposrednie, ale na pewno nie komercyjne. Przy czym wiadomo, ze to album popularny, wplywowy, sprzedal sie itd, ale raczej nie byl nagrywany z mysla o nowym prywatnym odrzutowcu ;)

Swoja droga Fripp nagrywal fajne rzeczy solo (tj poza KC i wszelkiego rodzaju ProjeKctami). Polecam szczegolnie kolaboracje z B. Eno ;)

Nigdy nie bylem na facebooku i szczerze mowiac "i'm fucking it!"

ahem, forma ciagla (-ing) sugeruje tutaj twa bliska zazylosc z ww portalem :tongue:

pytanie:

Miales kiedys jakas powazniejsza chwile zwatpienia? Czyli np rzeznicki deadline, po ktorym powaznie rozwazales rzucenie wszystkiego w cholere?

feel free to ignore, jesli juz padlo

Edytowano przez ms0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie juz zaczynaja irytowac pytania "co sadzisz o...". Jakie ma zanczenie co sadze o tym, czy innym zespole? W wypadku KC "Na dworze karmazynowego krola" mnie powala, ale juz wszystkie inne plyty tak srednio podchodza. Nawet ponoc "komercyjny" Red jakos mnie do nich nie przekonal.

zarzucanie King Crimson komercji w obliczu rozwiazania zespolu, gdy caly gatunek zaczal skrecac w nieciekawe rejony, i polityki Frippa w ogole ("jesli cos jest oklepane to nie gramy tego w KC") jest co najmniej dziwne. Red jest prostsze, bardziej bezposrednie, ale na pewno nie komercyjne. Przy czym wiadomo, ze to album popularny, wplywowy, sprzedal sie itd, ale raczej nie byl nagrywany z mysla o nowym prywatnym odrzutowcu ;)

>>>O matko, toz to "komercyjne" bylo ironiczne, raczej w znaczeniu "przystepniejsze"...

pytanie:

Miales kiedys jakas powazniejsza chwile zwatpienia? Czyli np rzeznicki deadline, po ktorym powaznie rozwazales rzucenie wszystkiego w cholere?

Jasne, ze tak i to regularnie. Ale zawsze jakos przechodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta wrocila z naprawy, kompik chodzi, w 3Dmark 2066 jakies 14.000, co pozwala grac na Wieska na wyzszych stanach srednich w 25-40 fps. Not bda. :cool:

1. Dlaczego jesteś fanboy'em NVidii?

A co to znaczy, ze jestem fanboyem? Zawsze kupowalem karty Nvidii, bo mnie nigdy nie zawiodly i mi pasowaly. Rownie dobrze mozesz powiedziec, ze jestem fanboyem oddychania, bo oddycham. Mam sobie kupic Radeona, zeby nie wyjsc na "fanboya czegostam"? Phew. No to jestem fanbojem Nokii, szkockiej whisky, Wranglerow i heinekena. :)

2. Czy uczestniczysz jeszcze na jakiś forach oprócz forum.cdaction?

Nie jestem fanbojem FA :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś recenzować Wiedźmina 3 jeżeli ewentualnie kiedyś wyjdzie?

Ja bym go nie brał na warsztat bo numerek 3 przy nazwie gry to zazwyczaj gwoździk do trumienki jakiejś dobrej serii, co nawiasem mówiąc już raz nawet Ubisoft pokazał :mad: jakieś 5 lat temu. Chociaż seria Uncharted świętuje okres dobrobytu, to moim zdaniem nawet w najlepszych rękach dobra seria z czasem robi się siłą rzeczy nudna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - przepraszam za offtop, ale nie mogłem nie zareagować. III gwoździem do trumny? Chyba zapomniałeś o HoMM III, która wedle wielu wciąż jest najlepszą częścią, trzecia część TES (Morrowind) także była zacna, Trzecia część Tony Hawk'a - kultowa. Nie mówiąc już o rewolucji GTA III, więc teoria kiepskości trzeciej części obalona.

A tak żeby nie było offtopu obiło mi się o uszy że bardzo lubisz swój odtwarzacz muzyczny. Używasz zwykłych malutkich słuchawek, czy takich większych z ''muszlami'', może przy okazji podasz model?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei ja przepraszam za offtop, ale:

@Zodiak-- Ja napisałem że " zazwyczaj" nie zawsze. Poza tym pomijając te gry co wyliczyłeś to mamy trylogię PoP." trójka" była wręcz obrzydliwa a jeśli chodzi o inne to proszę bardzo:

Seria Assainss Creed- praktycznie 3 częsci a wspaniały pomysł na coś nowego z 1cz. gdzieś się ulotnił po drodze i zostało proste granie :angry: .

Seria Gothic- tu wiadomo ocb.

Zresztą to że 3 jest najlepszą częścią dla wielu osób to nie znaczy że ja muszę tą 3 część lubić :tongue: .

Mam zresztą dość surowe kryteria jeśli chodzi o kontynuuacje i nic tego nie zmieni.

Co sądzisz o Diablo 3 Smugglerze? Jak myślisz będzie "dobrze" czy nie? Czy też wstrzymasz się z wypowiedzią do czasu aż wyjdzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujku Smuglerze, chill out :D po to się pytam żeby poszerzać horyzonty :)

Chodzi o to, zeby pytania byly dosc prezycyzyjne, bo to troszke jak "chcialbym zagrac w COS fajnego, poleccie" a nie wiadomo czy gosc lubi FPSY czy moze strategie. I po diabla potem mam mu polecac 100 gier, jak on powie "ale mnie ten gatunek nie ineresuje, bo ja lubie...".

Dobrze, więc co poleciłbyś najbardziej z gatunku rocka,metalu itp. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nurtuje mnie pewna rzecz. Mianowicie kupuje CDA od stycznia 2001. Nigdy nie bylo problemow z zaopatrzeniem sie w pisemko. Natomiast ostatni numer (z batmanem na okladce) jest niedostepny. Nie ma go w zadnym duzym sklepie, co sie wczesniej nie zdarzalo. Czemu taka sytuacja mogla zaistniec? Czy nastepny numer CDA tez nie dotrze do mojego malego (17 tys mieszkancow) miasteczka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak żeby nie było offtopu obiło mi się o uszy że bardzo lubisz swój odtwarzacz muzyczny. Używasz zwykłych malutkich słuchawek, czy takich większych z ''muszlami'', może przy okazji podasz model?

Mam Ipoda Classica i kilka roznych sluchawek w zaleznosci od otoczenia, nastroju i sluchanej muzyki.

Witam.

Nurtuje mnie pewna rzecz. Mianowicie kupuje CDA od stycznia 2001. Nigdy nie bylo problemow z zaopatrzeniem sie w pisemko. Natomiast ostatni numer (z batmanem na okladce) jest niedostepny. Nie ma go w zadnym duzym sklepie, co sie wczesniej nie zdarzalo. Czemu taka sytuacja mogla zaistniec? Czy nastepny numer CDA tez nie dotrze do mojego malego (17 tys mieszkancow) miasteczka?

Z numerami specjalnymi sa niestety jaja u czesci dystrybutorow (zawsze go mozna nabyc jako archiwalny w wydawnictwie) z normalnymi nie powinno byc problemow.

Wujku Smuglerze, chill out :D po to się pytam żeby poszerzać horyzonty :)

Chodzi o to, zeby pytania byly dosc prezycyzyjne, bo to troszke jak "chcialbym zagrac w COS fajnego, poleccie" a nie wiadomo czy gosc lubi FPSY czy moze strategie. I po diabla potem mam mu polecac 100 gier, jak on powie "ale mnie ten gatunek nie ineresuje, bo ja lubie...".

Dobrze, więc co poleciłbyś najbardziej z gatunku rocka,metalu itp. :)

No ja pierdziu... Rock to ocean, a do tego skad mam wiedziec co sie tobie podoba. Jak powiem, ze ostatni chetnie slucham zespolu Pure Reason Revolution, to cos ci to da, jesli nie trawisz rocka neoprogresywnego? A z metalu Type O Negative i In Extremo., ale ja lubisz np. deth metal to pewnie bedziesz narzekal itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...