Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

"panie smugglerze" zauwazylem ze by do ciebie napisac trzeba sie najpierw porzadnie "nachlac" by

by nabrac pewnosci siebie (ja jescze nie pije,lecz widze pewnych smakoszow pod biedronka)

Lol :P

A potem bedziesz cierpial i z powodu kaca i riposty, bo przegadac naprutego to naprawde kaszka z mlekiem.

to może inaczej.

napisać do ciebię na trzezwo ale odczytać twoją odpowiedz na procentach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volante, myślę, że wziąłby od Białorusinów karabin żeby rozstrzelać Cię za głupie pytanie...-.- Ty wziąłbyś jak każdy inny nogi za pas i nie zastanawiałbyś się co brać, tylko żeby ratować własną skórę.

Pytanie do redaktora.

Jeżeli to pytanie było to przepraszam. Choć prawię herezję, to Smuggler nie jest wieczny. Kogo najchętniej wystawiłbyś na swojego zastępce gdybyś musiał odejść (odpukać trzy razy) z redakcji?

Nia ja w porównaniu do Ciebie w wojsku byłem i wiem jak się bronią obsługiwać i gdyby była wojna nie bał bym się pójść na nią. Zresztą masz 16 lat więc soreczka już do wojska się nie załapiesz ale zawsze jako tarcza strzelnicza możesz robić i biedz przed czołgami xD pytanie jak zauważyłeś było niepoważne taki był zamierzony cel bo jeżeli będę miał ochotę zadać smuggowi jakieś poważne pytanie to nie omieszkam cię o tym poinformować "obrońco" smugglera :DxD smugg albo wychodzisz z formy albo potrzebujesz takich obrońców... świat się kończy:D:D:D a nawet 2012 nie ma :D

PS: Smugg odp satysfakcjonująca :) (ja bym jeszcze do zeztawu dołączył rolkę papieru)

Edytowano przez volante
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volante, może i byłeś w wojsku, ale w szkole raczej nie, więc wróć do niej i dopiero pisz, bo tego się czytać nie da - byk na byku robi bryku bryku.

A tutaj moje pytanie do Smugglera:

Jako, że już niedługo będzie ciepło, to chciałem się zapytać, czy preferujesz koszulkę polo, czy t-shirt? I drugie zestawienie. Lepsze są sandały, buty bardziej sportowe (wygodne), czy może jednak lakierki (czy coś w ten deseń)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

volante, nie bałbyś się na wojnę iść??? Toś ty głupiś, bo wojna - sama śmierć i cierpienie. Aczkolwiek, co cię obchodzą sprawy Wschodu??? Olać to i zająć się własnymi sprawami, bo jeszcze się obudzimy z rękoma w nocnikach i szambach wszelakich i żałować będziemy, iż już jest za późno, by nasz własny kraj uratować, zaniedbany przez nas....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że już niedługo będzie ciepło, to chciałem się zapytać, czy preferujesz koszulkę polo, czy t-shirt? I drugie zestawienie. Lepsze są sandały, buty bardziej sportowe (wygodne), czy może jednak lakierki (czy coś w ten deseń)?

Jeden pies, byle nie garnitur, bo tego nie cierpie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że już niedługo będzie ciepło, to chciałem się zapytać, czy preferujesz koszulkę polo, czy t-shirt? I drugie zestawienie. Lepsze są sandały, buty bardziej sportowe (wygodne), czy może jednak lakierki (czy coś w ten deseń)?

Jeden pies, byle nie garnitur, bo tego nie cierpie. :)

Jak to jeden pies? A klasyczne sandalki ze skarpetkami? Najlepiej bialymi, sportowymi. Smuggler, czyzbys zaniedbywal polska tradycje :D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że już niedługo będzie ciepło, to chciałem się zapytać, czy preferujesz koszulkę polo, czy t-shirt? I drugie zestawienie. Lepsze są sandały, buty bardziej sportowe (wygodne), czy może jednak lakierki (czy coś w ten deseń)?

Jeden pies, byle nie garnitur, bo tego nie cierpie. :)

Jak to jeden pies? A klasyczne sandalki ze skarpetkami? Najlepiej bialymi, sportowymi. Smuggler, czyzbys zaniedbywal polska tradycje :D?

Jak bede chcial to i ubiore i mam to gdzies, co sobie inni pomysla. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pytanie zbyt dociekliwe i niezręczne ale...

Czy odpowiadanie na listy w AR i praca w CDA nie zaczyna cię nużyć?Chciałbyś w przyszłości robić coś innego?Np. zawodowo fotografować?Bo sądząc po twoich ostatnich zdjęciach ze słonecznego kontynentu o nazwie Afryka uważam że jesteś w tym dobry.Niektóre zdjęcia naprawdę są świetne.Nie jestem żadnym specjalistą ale mnie jako zwykłemu człowiekowi bardzo się podobają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do numeru 200 jest taka pewna sprawa...w numerze kwiecień/2006 w ostatnim liście w LoL ktoś pisze do Smugglera:

Pozdrawiam Redakcje i życzę wszystkiego dobrego,robicie kawał dobrego pisma,dajecie wypas pełne wersje,brakuje tylko 18-nastolatki w stringach wyskakującej spomiędzy stron,hehe.

Twoja odpowiedź:

Spoko pracujemy nad tym poczekaj do 200 numeru...

Ha zatkało kakało?Myślałeś Smuggler że zapomnę :D?Musisz dotrzymać obietnicy skoro ją złożyłeś.Inaczej stracicie jednego czytelnika ;) (no w sumie 2 bo łącznie z tym co pisał tamten list).

Zapewne do 200 numeru dadzą chleb z cebulą.

Edytowano przez Eagle24
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pytanie zbyt dociekliwe i niezręczne ale...

Czy odpowiadanie na listy w AR i praca w CDA nie zaczyna cię nużyć?Chciałbyś w przyszłości robić coś innego?Np. zawodowo fotografować?Bo sądząc po twoich ostatnich zdjęciach ze słonecznego kontynentu o nazwie Afryka uważam że jesteś w tym dobry.Niektóre zdjęcia naprawdę są świetne.Nie jestem żadnym specjalistą ale mnie jako zwykłemu człowiekowi bardzo się podobają.

Jak mnie znusza to poznacie to po tym, ze przestane tu pracowac...

Czy czytałeś Dragon Age Utracony Tron (jeśli tak to czy ci sie podobało) i czy grałeś w samego Dragon age'a

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Smuggler. Powiedz, ale tak szczerze, czytasz wszystkie maile/listy, które przychodzą do działu AR ? A jeśli idzie o Mr.Jedi (nie wiem, czy to inny człeczyna, alter ego czy produkt zbiorowej halucynacji, mniejsza), to on podbija swoje "specyficzne" teksty do Twoich przy już wybranej puli listów do danego numeru, czy czyta większą ilość maili/listów ? 3Maj się ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bedac nałogowym czytelnikiem, uważasz że opłaca sie na dzień dzisiejszy kupywać e- czytnik? Czy jeszcze troche poczekac?

Ja bym poczekal. One moga tylko staniec albo byc lepsze.

Słuchasz czasem Chrisa de Burgh? :wink:

I pytanie wprawdzie dziwaczne, ale zapytać nie zaszkodzi: jaką książkę Lema realizującą motyw wędrówki (poza Dziennikami gwiazdowymi) mógłbyś polecić? :tongue:

Chris - rzadko ale sie zdarza.

Ksiazka Lema - zalezy jaka wedrowke, czy bardziej w sensi fizuczmym czy psychologicznym? Ale na pewno "powrot z gwiaz" czy "niezwyciezony"

Co sądzisz o zespole Joy Division?

Doceniam ale nie przepadam za nimi.

Cześć Smuggler. Powiedz, ale tak szczerze, czytasz wszystkie maile/listy, które przychodzą do działu AR ? A jeśli idzie o Mr.Jedi (nie wiem, czy to inny człeczyna, alter ego czy produkt zbiorowej halucynacji, mniejsza), to on podbija swoje "specyficzne" teksty do Twoich przy już wybranej puli listów do danego numeru, czy czyta większą ilość maili/listów ? 3Maj się ;)

FAQ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...