Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Musze przyznać:swietne zdjęcia i feletio(dopiero je obejrzałem i przeczytałem).Mam nadzieje na więcej twoich zdjęc z wycieczek po swiecie(oczywiscie jesli pojedziesz)

Swoja droga mam 2 pytania do ciebie:

1.Napisałes ze zamierzasz wrocic jeszcze do Afryki.Czy to znaczy ze 7 dni safari ci nie wystarczyło?Nie wolisz po prostu gdzie indziej pojechac zamiast w to samo miejsce?

2.Czy wybierasz sie jescze w tym roku na dłuzszy urlop(np.w wakacje kiedy ciepło) czy raczej bedziesz przesiadywał w redakcji?

Dzieki za odpowiedz:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę to, co napisał kolega stronę wcześniej- tekst o Jacku Karpińskim był GENIALNY. Nigdy wcześniej nie czytałem CDA z takim skupieniem! (oczywiście zawsze czytam je skupiony, ale nie aż tak :)) Z każdym słowem nie mogłem się doczekać, co będzie dalej!

Dziękuję, Smuggler!

P.S.

Poproszę o więcej takich tekstów, oczywiście w miarę możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Napisałes ze zamierzasz wrocic jeszcze do Afryki.Czy to znaczy ze 7 dni safari ci nie wystarczyło?Nie wolisz po prostu gdzie indziej pojechac zamiast w to samo miejsce?

Stary, 7 miesiecy to byloby cos. Co mozna zobaczyc w tydzien? Poza tym samo Tsavo East to obszar rowny mniej wiecej wojewodztwie opolskiemu. W tym jednym parku mozna by spedzic z rok i sie nie nudzic...

2.Czy wybierasz sie jescze w tym roku na dłuzszy urlop(np.w wakacje kiedy ciepło) czy raczej bedziesz przesiadywał w redakcji?

W tym roku Polska, ale czy sie gdzies nie skusze na poczatku 2012... tego nie wiem. Zobaczymy - zalezy od nastroju, zdrowia, kasy, mozliwosci itd. itp/

Poproszę o więcej takich tekstów, oczywiście w miarę możliwości.

Osobiscie wolalbym pisac jak najmniej tekstow o tym, jak zesmy sobie spaprali Wielka Szanse... Ale ciesze sie, ze tekst sie podobal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o Świadkach Jehowy?

Nic.

A dokładniej? Myślisz, że ta religia coś w sobie ma, czy to tylko chodzący od domu do domu ludzie?

Stary.nie obchodzi mnie to w ogole. Religia jest sprawa prywatna i nie zamierzam oceniac jej i rozmaitych wyznawcow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, zapomniałem zapytać o jeszcze istotną rzecz dotyczącą Xbox 360 w wersji Slim 250 GB. Czy ta wersja ma umożliwia korzystanie z usługi Xbox Live? Bo ile mi wiadomo wersja Arcade takiej opcji nie ma.

Jak najbardziej.

Dlaczego pomijasz niektóre odpowiedzi?

Omijam pytania, ktore albo juz byly 346000 tu poruszane, albo sa np. totalnie glupie/beznsensowne, w rodzaju "a jak mialbys 3 nogi to gdzie kupowalbys skarpetki i czy pislabys wtedy lepsze teksty", etc.

To co jest napisane w komiksie na stronie 103 w obecnym numerze o smugglerze to prawda czy zgrywy.

To jest albo prawda albo zgrywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedy byłes w Afryce trwały jeszcze zamieszki w Egipcie czy to juz po twoim wyjezdzie?

Słyszales o nich jak byłes w Afryce?

PS.Swoja droga nie wiem czy wiesz ale twoj temat dobił 400 stron(to rekord wsrod wszystkich tematow w pytaniach do redaktorow).Gratulacje:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykładowo jest wojna... (no żeby nie było że znowu niemcy to tym razem białoruś bo bojówka mniejszości Polskiej rąbneła łukaszence z parapetu smalec :P) co byś zabrał ze sobą gdyby trzeba było opuścić domy zastanów się poważnie zanim odp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volante, myślę, że wziąłby od Białorusinów karabin żeby rozstrzelać Cię za głupie pytanie...-.- Ty wziąłbyś jak każdy inny nogi za pas i nie zastanawiałbyś się co brać, tylko żeby ratować własną skórę.

Pytanie do redaktora.

Jeżeli to pytanie było to przepraszam. Choć prawię herezję, to Smuggler nie jest wieczny. Kogo najchętniej wystawiłbyś na swojego zastępce gdybyś musiał odejść (odpukać trzy razy) z redakcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedy byłes w Afryce trwały jeszcze zamieszki w Egipcie czy to juz po twoim wyjezdzie?

W sumie to po przyjezdzie, ale gdyby nawet, to nie przejmowalbym sie. Kiedys Amerykanie odradzali swoim rodakom wizyty w Krakowie, bo w Bosni wojna. :)

Swoja droga pewna osoba z redakcji byla w Japonii w Tokio 2 tygodnie - i wrocila TYDZIEN przed trzesieniem ziemi. To jest fuks!

PS.Swoja droga nie wiem czy wiesz ale twoj temat dobił 400 stron(to rekord wsrod wszystkich tematow w pytaniach do redaktorow).Gratulacje:)

Tak wlasnie myslalem ile to jest 4 i dwa kolka, ale na szczescie mnie oswieciles, ze to czterysta. Dzieki. :laugh:

Jakie gry przeszedłeś już na X360? W jakie teraz zamierzasz zagrać?

Przeszedlem te gry, ktore juz mialem, a przejde te, ktore kupie.

Nie wiem, czy pytanie było-

Czemu wybrałeś akurat X360? Pytam z czystej ciekawości, nie jestem fanbojem.

Dlatego, że exclusive'y lepiej Ci pasowały? :)

Nie, jakos Xbox wydal mi sie blizszy PC, a do Sony mam taka jedna prywatna pretensje dotyczaca posiadanego sprzetu, wiec w ramach odwetu postanowilem oddac kase ich konkurencji. W sumie ekskluziwy na PS3 mi wisza, poza Heavy Rain...

Jeżeli to pytanie było to przepraszam. Choć prawię herezję, to Smuggler nie jest wieczny. Kogo najchętniej wystawiłbyś na swojego zastępce gdybyś musiał odejść (odpukać trzy razy) z redakcji?

Adama Malysza.

Jak radziłeś sobie z 40 stopniami na plusie w cieniu?

Niby gdzie bylo te 40 stopni? W Mombasie w styczniu bylo jakies 30 gora plus nadmorska bryza, wiec sie nie czulo goraca jako takiej "fali upalow". A na safari bylo chlodniej, bo parki narodowe sa glownie w gorach lub ich okolicach. Wrecz zalecano alby wziac cos cieplejszego na wieczor/ranek bo moze byc chlodno... No i bywalo wtedy z 15 stopni nawet. :) Duuuuzo gorecej bylo w Egipcie we wrzesniu niz w Kenii w styczniu.

przykładowo jest wojna... (no żeby nie było że znowu niemcy to tym razem białoruś bo bojówka mniejszości Polskiej rąbneła łukaszence z parapetu smalec :P) co byś zabrał ze sobą gdyby trzeba było opuścić domy zastanów się poważnie zanim odp...

Zapasowe majtki, bo pewnie bym sie posral z wrazenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedy byłes w Afryce trwały jeszcze zamieszki w Egipcie czy to juz po twoim wyjezdzie?

W sumie to po przyjezdzie, ale gdyby nawet, to nie przejmowalbym sie. Kiedys Amerykanie odradzali swoim rodakom wizyty w Krakowie, bo w Bosni wojna. :)

Swoja droga pewna osoba z redakcji byla w Japonii w Tokio 2 tygodnie - i wrocila TYDZIEN przed trzesieniem ziemi. To jest fuks!

No to był Qnik gdyz pisał miesiac temu ze wyjezdza tam i zeby nie pisac w jego temacie pytan bo nie bedzie mogło odpowiadac.Rzeczywiscie sam jak usłyszałem o tym kataklizmie pomyslalem o Qniku(czy tam przypadkiem nie jest jeszczeł,mialem nadzieje ze nie i to sie spełniło bo zobaczyłem ze odpisał na pytanie forumowicza w temacie)

Swoja droga Qnik ma swietne wyczucie czasu,wie kiedy wrocic:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"panie smugglerze" zauwazylem ze by do ciebie napisac trzeba sie najpierw porzadnie "nachlac" by

by nabrac pewnosci siebie (ja jescze nie pije,lecz widze pewnych smakoszow pod biedronka)

Lol :P

A potem bedziesz cierpial i z powodu kaca i riposty, bo przegadac naprutego to naprawde kaszka z mlekiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"panie smugglerze" zauwazylem ze by do ciebie napisac trzeba sie najpierw porzadnie "nachlac" by

by nabrac pewnosci siebie (ja jescze nie pije,lecz widze pewnych smakoszow pod biedronka)

Lol :P

A potem bedziesz cierpial i z powodu kaca i riposty, bo przegadac naprutego to naprawde kaszka z mlekiem.

to może inaczej.

napisać do ciebię na trzezwo ale odczytać twoją odpowiedz na procentach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...