Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Co chcesz smile_prosty.gif ale jesli mamy ci potem wyslac nagrode, to warto podac adres domowy...
To za skrinszoki dajecie nagrody? Eh, gdybym wiedział o tym wcześniej... :smile: Byłaby możliwość dosłania adresu :wink: ? Edytowano przez pawel1897
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aparatu to na zoomie mi nie zależy, głównie chodzi o niezłą jakość zdjęć i filmiki w HD. Więc możesz coś w okolicach 1000-1500zł polecić mając takie wytyczne?

Popatrz na Panasonica LX-5, albo dozbieraj i kup no. Sony NEX - czyli cos co ma wymienna optyke i matryce lustrznki ale rozmiary wiekszego kompaktu...?

Co chcesz smile_prosty.gif ale jesli mamy ci potem wyslac nagrode, to warto podac adres domowy...
To za skrinszoki dajecie nagrody? Eh, gdybym wiedział o tym wcześniej... :smile: Byłaby możliwość dosłania adresu :wink: ?

Tylko za te, co sie pojawia w CDA.

(może było takie pytanie)

Jaką masz klawiaturę? Angielską czy jeszcze inną bo nie uźywasz polskich znaków...

W ogole nie mam klawiatury, klawiatura jest dla lamerow. Pisze sila woli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czy w numerrze urodzinowym bedzie jakis twoj tekst bo czekam juz pół roku(6miesiecy dokładnie i jak nie ma tak nie ma.Mam nadzieje ze bedzie bo bardzo lubie twoja publicyxtyke dotyczaca historii gier,korporacji)?:P

A czy juz wnr urodzinowym beda długo oczekiwane zdjecia z twojej wyprawy po Afryce wraz z opowiescia?:P

Edytowano przez polakos8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czy w numerrze urodzinowym bedzie jakis twoj tekst bo czekam juz pół roku(6miesiecy dokładnie i jak nie ma tak nie ma.Mam nadzieje ze bedzie bo bardzo lubie twoja publicyxtyke dotyczaca historii gier,korporacji)?:P

Owszem, bedzie. Po 3 miesiacach "spadow" w koncu udalo mu sie przebic do druku.

Bo z tekstami "historycznymi" jest tak, ze jak poleza to nie traca na aktualnosci, wiec jak trzeba bylo znalezc troszke miejsca na cos aktualnego... to co cieli? Moj tekst.

Zdjecia beda (choc nie wszystkie) i pelna relacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ijeszcze jedno pytanie:O Informacji ile bedzie kosztował urodzinowy CDA dowiemy sie dopiero w paitek po opublikowaniu zawartosci numeru czy moze chociaz powiez czy z 3złocisze bedziemy musieli dolozyc czy moze 2?:P

PS.Aha nie wiem czy byłes juz na markolfie ale jak zauwazyłem markolfianie juz ciesza sie z dotychczas ujawnionych dodatkow sadzac po ich postach:P

Ja rowniez ciesze sie z tych dodatkow(w koncu na urodzinowy z tymi dodatkami sie postarałesSmuggler) a wiem ze ma ich byc ich wiecej sadzac po wypowiedzi Ghosta w temacie przeciekowym:P

Smuggler czy w numerrze urodzinowym bedzie jakis twoj tekst bo czekam juz pół roku(6miesiecy dokładnie i jak nie ma tak nie ma.Mam nadzieje ze bedzie bo bardzo lubie twoja publicyxtyke dotyczaca historii gier,korporacji)?:P

Owszem, bedzie. Po 3 miesiacach "spadow" w koncu udalo mu sie przebic do druku.

Bo z tekstami "historycznymi" jest tak, ze jak poleza to nie traca na aktualnosci, wiec jak trzeba bylo znalezc troszke miejsca na cos aktualnego... to co cieli? Moj tekst.

Zdjecia beda (choc nie wszystkie) i pelna relacja.

Tak to jest z tymi tekstami historycznymi ale jakj długo polzeza to chybA lepszze sa co nie?

A długi bedzie ten tekst?Chociaz z 4 strony?Bomam zamiar zagłębic ise w lekturze

Imam nadzieje ze w koncus co najmniej co 2miesiace beda twoje teksty bo wkoncu ty na historii znasz sie najlepiej i twoje teksty zwasze fajnie sie czyta bo wszystko tam jest co chce człowiek wiedziec:P

A co do zdjec.Mam nadzieje ze koncu zobacze zdjecie w ktorym wszedles na Kilimandzaro jak goniły cie wygłodniale lwy jak to pisał Mr Jedi w ostatnim AR:P

I mam jeszcze nadzieje ze nie zajeles chociaz tymi zdjeciami z poł płytki ha ha ha bo musza wazniejsze rzeczy na płytach siedziec:P

A i pełna relacja mam nadzieje ze nie tylko pare zdan i koniec tylko przynajmniej z 2 strony zeby było co czytac:P

Mam pytanie do Ghosta albo Smugglera:Czy to juz wszystkie dodatki w nr urodzinowym?Zawsze były dodatkowo jakies plakaty albo cos innegoa teraz tego nioe widze wiec nie bedzie dodatkow "materialnych" tylko te na płycie?

O tym dowiesz sie w piatek, przy zapowiedzi.

A czy to znaczy ze nie bedzie przeciekow niesopdzianek tak jak to zawsze było przed nr urodzinowym?Bo zawsze od kiedy pamietam to przeciekaliscie nawet i prezenty,tylko ze zawsze na poczatku przeciekow czyli we wtorki były one przeciekane:P

Wiec jak:P

I dziekuje Ci od razu Smuggler za odpowiedz na moje pytania:P

Edytowano przez polakos8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ijeszcze jedno pytanie:O Informacji ile bedzie kosztował urodzinowy CDA dowiemy sie dopiero w paitek po opublikowaniu zawartosci numeru

Wlasnie wtedy poznacie wszystkie niespodzianki.

Tak to jest z tymi tekstami historycznymi ale jakj długo polzeza to chybA lepszze sa co nie?

Moj nawet zyskal, bo mialem wiecej czasu na sprawdzenie tresci, znalazlem dodatkowe informacje itd.

A długi bedzie ten tekst?Chociaz z 4 strony?Bomam zamiar zagłębic ise w lekturze

Calkiem spory jest.

Imam nadzieje ze w koncus co najmniej co 2miesiace beda twoje teksty bo wkoncu ty na historii znasz sie najlepiej i twoje teksty zwasze fajnie sie czyta bo wszystko tam jest co chce człowiek wiedziec:P

Nie baw sie w czopka. :) Jak bedzie o czym pisac, to napisze.

A co do zdjec.Mam nadzieje ze koncu zobacze zdjecie w ktorym wszedles na Kilimandzaro jak goniły cie wygłodniale lwy jak to pisał Mr Jedi w ostatnim AR:P

Lwy beda ale mnie na focie nie znajdziesz.

A i pełna relacja mam nadzieje ze nie tylko pare zdan i koniec tylko przynajmniej z 2 strony zeby było co czytac:P

Hahaha. To sie troszke zdziwisz... Ale ponoc lubisz czytac, to bedziesz mial zajecie na dlugo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo masz płytek z grami w domu? Tzn. masz jakąś półkę na ścianie gdzie są wszystkie kompakty z grami, czy nie masz aż tak dużo ich?

KLilakdziesiat, nie licze ale pare regalow jest zajetych.

Zadna nowosc dla mnie :/

Przypuszczam, że będziesz oglądał mecz Barcelona - Arsenal. Jaki wynik obstawiasz?

Ze albo ktorys wygra albo bedzie remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ile godzin grałeś w Fable?

2.Ile ci zajęło przechodzenie MW?

3.Od kiedy pracujesz w CDA?

4.Wolisz Pepsi czy Coca-cole?

5.Masz w domu jakieś zwierzęta?

6.Czy pobiłeś kiedyś kogoś?

7.Jakie studia ukończyłeś?

8.Twój ulubiony pełniak w CDA?

9.Jaka jest twoja ulubiona część Call Of Duty?

I ostatnie 10.Kto jest twoim ulubionym jedi?

Edytowano przez bezryj1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...