Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Smg, gdzie ty spotkałeś Gienka Loskę? :D Nawiasem mówiąc, jesteście trochę podobni, bo on olał totalnie Mam Talent a ty olewasz nas, użyszkodników portalu i piszących do AR :D:icon_twisted:

W rynku wroclawskim.

I on nie olal MT, tylko nie przeszedl do kolejnego etapu (mimo zaliczenia wstepnej selekcji).

A ja was tez nie olewam.

Reszta sie zgadza. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, jakie jeszcze kreskówki/komiksy poza Garfieldem lubisz? Albo inaczej:

1. lubisz Family Guy'a?

2. czy ten rodzaj humoru uważasz za atrakcyjny do przemycania pewnych wartościowych treści? ;)

Ogladam czasem, ale jakos wielkiego entuzjazmu we mnie nie wykrzesal. Pociesze, ze praktycznie zadne aktualne kreskowki go nie budza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam czasem, ale jakos wielkiego entuzjazmu we mnie nie wykrzesal. Pociesze, ze praktycznie zadne aktualne kreskowki go nie budza.

Polecam Ci zatem zapoznać się z 1,2 i 3 sezonem - cała późniejsza reszta to kupa. Zauważyłem, że tak jest przy każdej serii, niezależnie czy mówimy o serialu (House), o kreskówce czy o komiksie (Garfield). Z czasem producenci idą na łatwiznę i puszczają buble, tylko żeby trzepać kasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, czy wiesz coś o konsolach nowej generacji. Bo nie wiem czy kupić w czerwcu PS3.

IMO - kupuj i sie nie ogladaj na to, co bedzie. Tak czy siak warto poczekac z rok od premiery nowego urzadzenia, az ususna wszystkie usterki "wieku dzieciecego" i troche urzadzenie stanieje. A przez ten czas warto miec na czym grac - w razie czego sprzedaz PS3, dolozysz i kupisz nowa konsole i pewnie w sumie zaplacisz tyle samo, co bys dal w momencie premiery nowej konsoli.

Sam sie zastanawiam czy sobie w koncu konsoli nie kupic... :icon_redface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, jak przeczytałem ostatni post to prawie umarłem. Smug, czy jest możliwość dodania do opisu gry w cover DVD/CD pierwotnego roku wydania?

Czemu nie...

Kto wymyślił żeby założć CD-ACTION?

Taki jeden z wasami, nie znasz.

Grasz w gry paragrafowe?

Kiedys, dawno temu...

grałeś kiedyś na psp?którą gre na nią polecasz(oprócz GoW ghost of Sparta)?

Nawet w rekach nie mialem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, czy wiesz coś o konsolach nowej generacji. Bo nie wiem czy kupić w czerwcu PS3.

IMO - kupuj i sie nie ogladaj na to, co bedzie. Tak czy siak warto poczekac z rok od premiery nowego urzadzenia, az ususna wszystkie usterki "wieku dzieciecego" i troche urzadzenie stanieje. A przez ten czas warto miec na czym grac - w razie czego sprzedaz PS3, dolozysz i kupisz nowa konsole i pewnie w sumie zaplacisz tyle samo, co bys dal w momencie premiery nowej konsoli.

Sam sie zastanawiam czy sobie w koncu konsoli nie kupic... :icon_redface:

Nie czaję tego redface'a :wink: Pisałeś, zdaje się, gdzieś, że konsoli nie kupujesz, bo nie masz czasu na to, żeby grać na niej. Czas się znalazł czy raczej wychodzisz z założenia, że graczowi współcześnie konsolę wypada mieć?

I BTW: Pisałeś, że lubisz Cejrowskiego jako pisarza. A co sądzisz o jego zdjęciach (znaczy, tych zrobionych przez niego, a nie przedstawiających go :tongue: ), które w swoich książkach zamieszcza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, czy wiesz coś o konsolach nowej generacji. Bo nie wiem czy kupić w czerwcu PS3.

IMO - kupuj i sie nie ogladaj na to, co bedzie. Tak czy siak warto poczekac z rok od premiery nowego urzadzenia, az ususna wszystkie usterki "wieku dzieciecego" i troche urzadzenie stanieje. A przez ten czas warto miec na czym grac - w razie czego sprzedaz PS3, dolozysz i kupisz nowa konsole i pewnie w sumie zaplacisz tyle samo, co bys dal w momencie premiery nowej konsoli.

Sam sie zastanawiam czy sobie w koncu konsoli nie kupic... :icon_redface:

Nie czaję tego redface'a :wink: Pisałeś, zdaje się, gdzieś, że konsoli nie kupujesz, bo nie masz czasu na to, żeby grać na niej. Czas się znalazł czy raczej wychodzisz z założenia, że graczowi współcześnie konsolę wypada mieć?

Raczej to drugie - jak mam z sensem mowic o grach konsolowych, to wypadaloby w nie grac.

I BTW: Pisałeś, że lubisz Cejrowskiego jako pisarza. A co sądzisz o jego zdjęciach (znaczy, tych zrobionych przez niego, a nie przedstawiających go :tongue: ), które w swoich książkach zamieszcza?

Poprawne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, witamy wśród krainy pooranej grzybkami i triggerami :D

A jeszcze wracając do tematu Gienka Loski, to może zrobicie z nim wywiad, albo dacie na Coverze jego piosenki? Na YT ani widu, ani słychu, a występ na MT już mi się osłuchał... :D

I tak wgl to najlepszego na Nowy Rok :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni bastion padł :P

Przedostatni...

Czemu Xbox 360 , a nie ps3?

Jakos ideologicznie blizszy mi X360 niz PS3.

Komórka to dobra książka Kinga na początek?

Nie. Dla mnie to zupelnie niekingowska ksiazka, mam wrazenie, ze napisal to jego syn, a on sie za autora dopisal.

Tzn. nie jest to zla ksiazka, ale zupelnie niepodobna do wszystkiego co King napisal i zupelnie nie jego stylem pisana.

Lubisz takich autorów jak:

-R. Ludlum

-F. Forsyth

-T. Clancy

-J. Nesb?

Ostatniego w ogole nie kojarze, najbardziej w sumie to cenie Forsytha i Clancy'ego (w tej kolejnosci), Ludluma tylko "Tozsamosc Bourne'a" mi podeszla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...