Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

WuWu0000000..., uważaj, bo jak ci wejdę na twoje konto, to ci wygarnę photosy i pokażę twojej nauczycielce od etyki("ty niewyedukowany draniu, a ja w szkole z siebie flaki wypruwałam, żeby cię nauczyć!").I co?

A to to był żart, bo ja sam się spowiadałem za Cezara.

A oto prawdziwe pytania do Smugglera:

1)Czy myślisz, że na łamy AR wróci dab?(ten od"ksionszki so be, bo izolojo")

2)Jak walczyć z pewną profesją, która się rozpowszechnia w mojej podstawówce?(Jabola i bimber, proszki oraz następstwa tychże).

Pozdrowienia z "słonecznego" i "uczciwego" zadu.....sza!!! :cool::smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pytających- Zróbcie coś aby SMG nie traktował tego działu jako [beeep] obowiązek bo nie o to tu chodzi :) Jak już macie zadawać takie pytania jak niektóre z powyższych to możecie sobie darować :P Teraz do Ciebie Smugglerku :D Mogę się powtarzać, ale przecież nie będę czytaj tylu stron, no racja. Jest opcja szukaj, ale obecnie jestem na telefonie więc proszę o wyrozumiałość. Pytanie 1: Od początk planowałeś być anonimowy? I czemu jest tak tylko z Tobą? 2 pytanie: CD-A w najbliższym czasie skończy tak jak Click? Może i dziwne pytanie, ale sidiekszyn w skrzynce co miesiąc to już raczej tradycją, i to taka którą chce się praktykować. Na koniec chciałbym dodać, że jesteś dla mnie kultową postacią. Nawet taką jak Krzysztof Ibisz czy Mariusz Pudzianowski xD Nie żebym się podlizywał, ale trudno nie zwrócić na Ciebię uwagi przez tyle lat czytając te Wasze cholernie dobre g*wno. To na tyle. Nie musisz odpowiadać. Po prostu przemów :) Pozdrawiam

Edytowano przez numerek9113
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 . Czy mógłbym publikować zawartość Action Redakcion ( AR ) ??? Pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy ale jest bardzo wiele osób które kupują CD Actiot tylko by poczytać AR , więc zamiast wydawać 16 zł na czasopismo mogliby tutaj wejść i przeczytać ?? Co ty na to ??

2. Pójdzie mi Wiedźmin 1 na następującym sprzęcie :

Ramy : 1GB DDR

Karta Graficzna : Nivida Geforce 4 MX 440 witch AGP8X

Procesor : Intel Corelon CPU 2.40 GHZ

??????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WuWu0000000..., uważaj, bo jak ci wejdę na twoje konto, to ci wygarnę photosy i pokażę twojej nauczycielce od etyki("ty niewyedukowany draniu, a ja w szkole z siebie flaki wypruwałam, żeby cię nauczyć!").I co?

A to to był żart, bo ja sam się spowiadałem za Cezara.

A oto prawdziwe pytania do Smugglera:

1)Czy myślisz, że na łamy AR wróci dab?(ten od"ksionszki so be, bo izolojo")

Na litosc boska, skad ja mam wiedziec czy ktos napisze list do AR albo nie? :ohmy:

2)Jak walczyć z pewną profesją, która się rozpowszechnia w mojej podstawówce?(Jabola i bimber, proszki oraz następstwa tychże).

Pozdrowienia z "słonecznego" i "uczciwego" zadu.....sza!!! :cool::smile:

Kup miniguna? Donos pani? Dosypuj piasku do uzywek? Stary, ja nie jestem kapitan Zbik, ktory ma dobra rade na wszystko i pomaga dobrym uczniom. :)

Cóż, może nie wędrownym, ale jednak... :wink:

To może inaczej:jak Ty oceniasz swoje życie(tak ogólnie, czy ci fajnie leci, czy też płynie powoli, nudne i smętne)?

Jezu, dlaczego mam mowic z kompletnie obca mi osoba o swoim prywatnym zyciu? Ogolnie nie narzekam, a zawsze moze byc lepiej, z drugiej ciesze sie tym, co mam.

Pytanie 1: Od początk planowałeś być anonimowy?

W sumie tak, choc tez tak naprawde nie planowalem... samo wyszlo. :)

I czemu jest tak tylko z Tobą?

Zapytaj innych... skad ja mam wiedziec jakie byly motywacje innych z ekipy?

2 pytanie: CD-A w najbliższym czasie skończy tak jak Click?

O ludzie... :ohmy: jak na razie CDA ma sie dobrze.

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb2010...7a/Smuggler.jpg

Czy to Twoje zdjęcie? :)

Tak, to moje zdjecie. Tzn. ja je robilem :laugh:

1 . Czy mógłbym publikować zawartość Action Redakcion ( AR ) ??? Pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy ale jest bardzo wiele osób które kupują CD Actiot tylko by poczytać AR , więc zamiast wydawać 16 zł na czasopismo mogliby tutaj wejść i przeczytać ?? Co ty na to ??

Ucho od sledzia.

2. Pójdzie mi Wiedźmin 1 na następującym sprzęcie :

Ramy : 1GB DDR

Karta Graficzna : Nivida Geforce 4 MX 440 witch AGP8X

Procesor : Intel Corelon CPU 2.40 GHZ

??????

Na MX? Smiem watpic. Swoja droga calkiem ciekawy konfig (Corelon?). Czas na upgrade chyba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś może, oglądałeś finał Lost (Zagubionych)? Co o nim sądzisz?

Too sentimental... ale zebym plakal, ze mnie rozczarowalo, to nie.

Podpadliście mi pisząc na folii, że zakończenie gry jest lepsze od samego serialu. Kto pisał te herezje??????????

Fani Losta, miejacy WLASNE zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę inaczej, bo o religii... Jesteś katolikiem, wierzysz? Praktykujesz, chodzisz regularnie do kościoła itp.? Czy raczej lejesz na wartości 'boskie'?

Naprawde nie jest to temat, na ktory chcialbym dyskutowac. Urodzilem sie jako katolik, nie dokonalem apostazji, wiec formalnie nim jestem nadal.

A czy wierze? Jesli wiare rozumiec jako klepanie pacierzy, spowiedz w niedziele a w poniedzialek grzeszenie z czystym kontem, czy wiare w to, ze taki starszy pan z siwa broda nade mna nieustannie czuwa i mnie kocha, ale jak zjem kielbase w piatek to bede WIECZNOSC cierpial meki w piekle, to ten tego... nie bardzo. Nie moja bajka. Nie odrzucam idei Sily Sprawczej, ale cala reszta... powiedzmy, ze sie mocno dystansuje i nie wierze w moc rytualow. Ale choinke 24.xii mam w domu, a jakze, oplatkiem tez sie lamie - bo to sa fajne rodzinne zwyczaje, religia nie ma tu nic do rzeczy.

Zadowolony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Smuggler zna się na aparatach, więc mam pytanie, bo jestem laikiem w tych sprawach. Znajomy oferuje mi używaną lustrzankę, Nikon D40 (czy jakoś tak) z podstawowym obiektywem za 800 zł. Obecnie posiadam cyfrówkę Olympus C-5500. Nie potrzebuję super wypaśnego aparatu, dlatego pytanie czy opłaca mi się wziąć tego Nikona? Jak on wypada w porównaniu z Olympusem? Chyba każda lustrzanka jest lepsza od cyfrówki? Ewentualnie dokupiłbym potem lepszy obiektyw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam, czy wiesz, tylko "jak sądzisz", a ja to wcale taki święty nie jestem...

A wogóle to daj sobie na wstrzymanko, bo widzę, że masz ochotę mnie zabić.Bądź spokoooojnyyyyy...1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,...123,124,125,126...789,790...

A tak wogóle to najwyrażniej jesteś kapitan Żbik, bo w czasie wczorajszej dyskoteki policja się kręciła po terenie szkoły...Nie mów, że nie wiesz, o co chodzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony?

A z czego mam być zadowolony? Tylko spytałem, z ciekawości, ponadto NIGDZIE nie napisałem, że chcę o tym dyskutować. W każdym razie pytanie padło, bo przeglądąłem sobie ostatnio starsze numery i AR, a tam nie raz i nie dwa padały Twoje sentencje typu: 'Bo jeszcze Bozia mnie pokara'. Więc poprostu byłem ciekaw, czy osoba ceniąca sobie tak bardzo "kulturę i społeczeństwo", czyli poszanowanie drugiego homo sapiens, nawoływanie do nie-kradzieży itd. ma jakieś oparcie w religii. Cóż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzielenie się opłatkiem akurat ma całkiem sporo związanego z religiią. Ale faktycznie znam dziwnych ateistów którzy jedzą nawet wigilijną kolację (jakaś dziwna zazdrość czy jak??). Koniec świata. Prawdziwy ateista powinien mieć w nosie te całe święta i normalnie pracować w tym czasie w biurze czy sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr Jedi gada bez przerwy o kaloryferowym. O co z nim chodzi? To z jakieś osoby się nabijacie czy coś?

Ps. Co do ateistów to każdy ma wolną wolę więc można nie wierzyć a robić wigilijną kolację, mieć wolne etc. A z****nym stróżom moralności Ch** do tego!

Edytowano przez spinacz4ever
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale faktycznie znam dziwnych ateistów którzy jedzą nawet wigilijną kolację (jakaś dziwna zazdrość czy jak??). Koniec świata. Prawdziwy ateista powinien mieć w nosie te całe święta i normalnie pracować w tym czasie w biurze czy sklepie.

Zgadzam się w 100 % z kolegą PeCI.

I nie, nie jestem ateistą, a wyżej wymienione zachowania potępiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie używasz klawisza "alt"?

Bo nie mowie altem, tylko barytonem, a takiego klawisza nie ma.

Wiem, że Smuggler zna się na aparatach, więc mam pytanie, bo jestem laikiem w tych sprawach. Znajomy oferuje mi używaną lustrzankę, Nikon D40 (czy jakoś tak) z podstawowym obiektywem za 800 zł. Obecnie posiadam cyfrówkę Olympus C-5500. Nie potrzebuję super wypaśnego aparatu, dlatego pytanie czy opłaca mi się wziąć tego Nikona? Jak on wypada w porównaniu z Olympusem? Chyba każda lustrzanka jest lepsza od cyfrówki? Ewentualnie dokupiłbym potem lepszy obiektyw.

Tak jak tuningowany samochod sportowy w stosunku do normalnego. Na pewno jest w niektorych aspektach lepszy, ale czy naprawde go potrzebujesz i wykorzystasz te lepszosc? Bo np. jezdzic takim po zakupy i do pracy po zatloczonych ulicach, to nie wiem czy ma sens...

Apropo tamtego zdjęcia: więc nie jest ono... inaczej. Nie przedstawia Ciebie, prawda?

Nie przedstawia Smugglera.

Zadowolony?

A z czego mam być zadowolony? Tylko spytałem, z ciekawości, ponadto NIGDZIE nie napisałem, że chcę o tym dyskutować. W każdym razie pytanie padło, bo przeglądąłem sobie ostatnio starsze numery i AR, a tam nie raz i nie dwa padały Twoje sentencje typu: 'Bo jeszcze Bozia mnie pokara'. Więc poprostu byłem ciekaw, czy osoba ceniąca sobie tak bardzo "kulturę i społeczeństwo", czyli poszanowanie drugiego homo sapiens, nawoływanie do nie-kradzieży itd. ma jakieś oparcie w religii. Cóż.

Nie trzeba koniecznie byc katolikiem, zeby byc porzadnym czlowiekiem. :)

No dzielenie się opłatkiem akurat ma całkiem sporo związanego z religiią. Ale faktycznie znam dziwnych ateistów którzy jedzą nawet wigilijną kolację (jakaś dziwna zazdrość czy jak??). Koniec świata. Prawdziwy ateista powinien mieć w nosie te całe święta i normalnie pracować w tym czasie w biurze czy sklepie.

Nie, bo to tak jakbym - bedac ateista - koniecznie pracowal w niedziele i jadl kielbase w piatek. To taki dziecinny ateizm w stylu "a teraz, Boziu, zrobie ci na zlosc, zeby pokazac jak bardzo w ciebie nie wierze. Ale sie wk...les, nie?".

Wiem, ze lamanie sie oplatkiem ma wymiar religijny - ale dla mnie duzo wazniejszy jest aspekt rodzinny, lamanie sie chlebem to np. wyraz solidarnosci, sklonnosci do poswiecenia sie dla bliskich itd. A choinka po prostu wyglada ladnie, wiec czemu mam jej nie ubierac, itd.

Ps. Co do ateistów to każdy ma wolną wolę więc można nie wierzyć a robić wigilijną kolację, mieć wolne etc. A z****nym stróżom moralności Ch** do tego!

Otoz to. Znam wielu "katolikow", ktorzy gorliwie co niedziele chodza do kosciola,a swoim postepowaniem zupelnie zaprzeczaja ideom tego, w ktorego ponoc wierza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba koniecznie byc katolikiem, zeby byc porzadnym czlowiekiem. :)

Co innego usunąć przymus przestrzegania prawa i przeświadczenie o karalności łamania "dekalogu" w kwestii czysto prawnej, ciekawe ilu porządnych ateistów nadal by nimi była. Pytanie o Alt już kiedyś padło w AR, a odpowiedź była "raz że szybciej się pisze a dwa, że inni tez tego nie robią więc czemu Ja (Smuggler) mam to robić" czy jakoś tak :P

I teraz pytanie:

Co słychać u Barnaby i Alfreda?

PS. Tak wiem zdania nie zaczyna się od "I", ale przykro mi spadło mi na głowę takie wielkie pudło...

Edytowano przez VesperCadha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo tamtego zdjęcia: więc nie jest ono... inaczej. Nie przedstawia Ciebie, prawda?

Nie przedstawia Smugglera.

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Pytałem, czy przedstawia Ciebie, a nie Smugglera. Biorąc pod uwagę Twoją inteligencję można przyjąć, iż Smug (jako postać wykreowana przez Ciebie) nie ma wogóle twarzy, gdyż jest fikcyjna. Zatem ponawiam pytanie- czy to Ty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo tamtego zdjęcia: więc nie jest ono... inaczej. Nie przedstawia Ciebie, prawda?

Nie przedstawia Smugglera.

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Pytałem, czy przedstawia Ciebie, a nie Smugglera. Biorąc pod uwagę Twoją inteligencję można przyjąć, iż Smug (jako postać wykreowana przez Ciebie) nie ma wogóle twarzy, gdyż jest fikcyjna. Zatem ponawiam pytanie- czy to Ty?

Nie, to nie ja, czyli Smuggler. Bo przeciez teraz MNIE, czyli Smugglera, pytasz. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sondokan
Dlaczego nie używasz klawisza "alt"?

Bo nie mowie altem, tylko barytonem, a takiego klawisza nie ma.

Dlaczego wszędzie próbujesz upchać cool ironię nawet jak za cholerę nie pasuje? Za dużo House'a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr Jedi gada bez przerwy o kaloryferowym. O co z nim chodzi? To z jakieś osoby się nabijacie czy coś?

Ps. Co do ateistów to każdy ma wolną wolę więc można nie wierzyć a robić wigilijną kolację, mieć wolne etc. A z****nym stróżom moralności Ch** do tego!

widać smuggler nie zechciał odpowiedzieć na to pytanie więc ja to zrobie , otuż Nie to nie jest żaden REALNY człowiek , gdy Pan Jedi jaśnie oświecony przybył znowu odpowiadać w AR ( ,, pomagać smugglerowi ,, ) to zawsze próbował wymyślić coś śmiesznego , i raczej mu się to nie udawał . Pewnego jesiennego numeru swoim listem zaszczycił nas niejaki Dab , który chwalił się swoją klatą i ,, popularnością ,, . Wiec Jedi nasz ukochany aby zaśmiać się Dabowi w twarz wymyślił że włoży sobie na swoją klate kaloryfer i jak to powiedział dzięki temu będzie miął taką samą klate jak Dab , i od tej chwili Jedi przyczepił się do kaloryferów wymyślając coraz to głupsze linijki z tym związane czego ostatnim przykładem jest niejaki kaloryferowy . Jedi wymawiając nazwe ,, kaloryferowy ,, ma na myśli siebie tylko po ciemnej stronie mocy . Pozdrawiam .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...