Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smuggler, jakie masz zdanie o kuchni chińskiej (bo kiedyś w piśmie czytałem że często korzystacie z pobliskiej ching chang jadłodajni)?

A tak a'propos to oglądałeś na Youtube'ie: 8 reakcji czytelnika Cd Action gdyby ujrzał Smugglera?

http://pl.youtube.com/watch?v=71xbxn-IDTA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbys poradzić? Co sądzisz o tym http://www.fotobis.net.pl/index.php?s=deta...=58&id=6874 aparacie? Cyfrówka ma słuzyć głównie do typowych imprezowo- rodzinnych fotek, nic specjalnego. Może odrobine się pobawie w fotografię, ale raczej nic poważnego robić nie planuję;] Edytowano przez A.L.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler. Jeżeli przychodzą do was ludzie zwiedzać redakcję to wiedzą miej wiecej, żę to jest np CormaC to EGM a to sikiera. Więc zostaniesz tylko ty i się domyślą że to właśnie jest ten słynny Smuggler. Czy chowasz się w szafie jak ktoś przychodzi :P?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mam wrażenie, że w redakcji CDA pracuje dość dużo osób. Bądź co bądź, siedzi tam tyż redakcja Clicka i Fotografi (tak dedukuję z adresów owych redakcji), więc pewnie znajdzie się dość dużo anonimowych ludzi, których fan nie musi rozpoznać. A poza tym nie wiemy, czy Smuggler w ogóle istnieje, więc pytanie może nie mieć racji bytu (choć w to wątpię :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mr. Smugglera. Niedawno zupełnie przez przypadek wyczyściłem moją pocztę nie zważając na to czy CDA odpisało mi na mojego maila. Mail dotyczył chęci bycia współpracownikiem CDA. Tytuł brzmiał: FIFA 09, chętny do bycia współpracownikiem CDA. Dlatego kieruję do Ciebie Smugglerze pytanie - Czy już czytałeś tego maila? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Napisz jeszcze w 1 zdaniu co sądzisz o moich zdjęciach: www.wlodarr.digart.pl Thx :]

Edytowano przez Wlodarmw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imć Smuggler piracił niegdyś ostro. Niegdyś czyli w czasach Amigi i Commodore, kiedy na piractwo nie wymyślono jeszcze w Polsce żadnego przepisu i był to jedyny sposób by zagrać w jakąś grę. Skąd wiem? czytam CDA i to forum :P

Za czasow Speca i C-64 w ogole nie mialem oryginalow, bo po prostu nie bylo gdzie ich kupowac... O zaraz, mialem JEDEN oryginal, kosztowal mnie 15 funtow, czyli mniej wiecej odpowiednik mojej owczesnej (mizernej pensji). Ale taki byl wtedy swiat - nie zebym sie usprawiedliwial, po prostu mowie jak bylo. Ale amnestia 1993 sprawila, ze mam czyste sumienie i teraz od wielu lat kupujac wylacznie oryginaly naprawiam grzechy mlodosci, a i was nawracam, za co moze sie bede o te pare tysiecy lat mniej w piekle smazyl... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, na które prawdopodobnie nie odpowiesz ;).

Czy odebrałeś kiedyś w redakcji telefon i usłyszałeś "CZEŚĆ SMUGGLER, WIEM, ŻE TO TY, NARA!" ?

Bo napisałeś co najmniej dwa razy, że odebrałeś telefon z durną reklamacją płytki...

Hm, dziwne. Piszę to będąc jedną z tych niewielu osób, którym naprawdę szczerze wisi kim jest Smuggler, o ile cały czas trzyma dobry poziom ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to, ze Smuggler nie zdradza swojej tozsamosci, tylko umacnia was w probowaniu odgadniecia kto to ten - slynny - Smuggler.

Przeciez gdyby powiedzial: "Smuggler to ja, czyli - Jan Iksinski" to juz nie bylaby to ta sama anonimowa osoba odpowiadajaca na listy w AR, nieprawdaz? :D

To taki szatanski plan Smugglera - ukryc tozsamosc, zeby na zawsze pozostac Smugglerem a nie jakims tam Janem, Marcinem, czy cuś... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler ukrywa swoją tożsamość dla bezpieczeństwa.Anty go nienawidzą.Gdyby ujawnił swoją tożsamość to w następnym AR...odpowiadał by ktoś inny.Przykra prawda.Co więcej Anty myślą że całą kasę jaką zarobi CDA dostaje Smugg.Uwaga cytat:"Kupiłem nowe CDA.Smuggler bogatszy o kolejne 15 zł"

I jeszcze jedno do samego Smugga.W programie "Dzień Dobry" jak co dzień pokazuje się śmieszny obrazek/kawał.

Dzisiaj pokazał mi się obrazek.A na nim napisane(w skrócie i wolnym tłumaczeniu):"Piraci to nie złodzieje.Piraci to "powielacze"".

I co o tym myśleć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler ukrywa swoją tożsamość dla bezpieczeństwa.Anty go nienawidzą.Gdyby ujawnił swoją tożsamość to w następnym AR...odpowiadał by ktoś inny.Przykra prawda.Co więcej Anty myślą że całą kasę jaką zarobi CDA dostaje Smugg.Uwaga cytat:"Kupiłem nowe CDA.Smuggler bogatszy o kolejne 15 zł"

I jeszcze jedno do samego Smugga.W programie "Dzień Dobry" jak co dzień pokazuje się śmieszny obrazek/kawał.

Dzisiaj pokazał mi się obrazek.A na nim napisane(w skrócie i wolnym tłumaczeniu):"Piraci to nie złodzieje.Piraci to "powielacze"".

I co o tym myśleć?

A mordercy to nie zabojcy. To fakt. Ale w obu przypadkach ich dzialan, ktos traci zycie, wiec...

Ile razy w tym roku byłeś u Waldusia jego barze (waldusia - z kiepskich) bo ma we wrocławiu

Piernicze ogolnie Waldusia, jego bar i Kiepskich razem i osobno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...