Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Smuggler, czy jak się idzie w odwiedziny do CDAction z PIZZA, to ty się gdzieś ukrywasz, żeby gość nie zobaczył jak wyglądasz i potem nie rozdmuchał na internecie? - jestem ze Szczecina, daleko więc was nie odwiedzę, ale jestem ciekawy. :)

Ciekawi mnie jeszcze, dlaczego nikogo kto cię zna, nie zakorciło aby się na czarno pochwalić tymi informacjami w internecie? :)

Czy jesteś w 100% sobą jak odpowiadasz ludziom w AR, na forum i indywidualnie? Czy jednak podkręcasz i modyfikujesz na chwilę swoje "ja", aby przypodobać się "publice"?

Czy nie męczy cię już troszeczkę praca w CD-ACTION i nie przerodziło się to bardziej w "trzeba zarabiać", niż jak dawniej w pasję?

Jak znosisz ciężar bycia fundamentem CD-ACTION, czy starasz się nie wywyższać w redakcji z tego powodu? Czy zdarzają się w redakcji krępujące sytuację z tego powodu? Czy wprost przeciwnie, zaznaczasz, że CD-ACTION bez ciebie by wiele straciło? - tak wiem dziwne pytanie, nie musisz odpowiadać jak nie chcesz :D

Nie zrozum mnie źle, to twoje życie prywatne i chociaż nie rozumiem co ci szkodzi pokazać swoją buźkę, to szanuję twoją prywatność. Pytania z czystej ciekawości :) Szanuję cię, jak wiele ludzi. Wiadomo, że bez smugglerowego AR to by było już nie te CD-ACTION.

Pozdrawiam Smugglera, redakcję i czytających to :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, czy jak się idzie w odwiedziny do CDAction z PIZZA, to ty się gdzieś ukrywasz, żeby gość nie zobaczył jak wyglądasz i potem nie rozdmuchał na internecie? - jestem ze Szczecina, daleko więc was nie odwiedzę, ale jestem ciekawy. :)

>>>Po co sie mam ukrywac, jak nikt nie wie jak wygladam?

Ciekawi mnie jeszcze, dlaczego nikogo kto cię zna, nie zakorciło aby się na czarno pochwalić tymi informacjami w internecie? :)

>>>Bo to madrzy ludzie sa. :)

Czy jesteś w 100% sobą jak odpowiadasz ludziom w AR, na forum i indywidualnie? Czy jednak podkręcasz i modyfikujesz na chwilę swoje "ja", aby przypodobać się "publice"?

>>>Smuggler to lepsza czesc mojej osobowosci. :)

Czy nie męczy cię już troszeczkę praca w CD-ACTION i nie przerodziło się to bardziej w "trzeba zarabiać", niż jak dawniej w pasję?

>>>Nadal bawi, choc nie tak jak 10 lat temu.

Jak znosisz ciężar bycia fundamentem CD-ACTION, czy starasz się nie wywyższać w redakcji z tego powodu? Czy zdarzają się w redakcji krępujące sytuację z tego powodu? Czy wprost przeciwnie, zaznaczasz, że CD-ACTION bez ciebie by wiele straciło? - tak wiem dziwne pytanie, nie musisz odpowiadać jak nie chcesz :D

>>>Nie uwazam sie za fundament CDA, a tylko za jedna z cegielek go tworzacych. Nosa zadzierac nie lubie dla zasady. A znajac najleoiej swoej slabe strony jestem swoim najwiekszym krytykiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Smugg ;)

Mam pytanie ... troche żenujące no , ale potem będzie mnie dręczyło . Czytam CDA ale czasami mi się zapomni kupić i nie wiem potem co się dzieje .Czytałem we wrześniowym numerze jak to narzeka i mówi co mu się tam nie podoba . Zainteresował mnie , gdyż wydawały mi się niektóre rzeczy żałosne np . taki mało istotny przykład "kto w takim Call of Duty użył pistoletu więcej niż raz" ja np. gram w CoD 3 na necie i często używam pistoletu na krótki dystans czy do wykończenia przeciwnika . Również niespodobało mi się "Tworzenie gier w nieskończoność" i podał przykład StarCrafta ... chyba sam rozumiesz o co mi chodzi . Choć przy niektórych rzeczach miał rację . Aczkolwiek wydaje mi się , że każdy podzieli moje zdanie . Nie wydaje Ci się troche żałosny ten osobnik ?

A tak wogóle to chyba w kwietniu świętujecie 14 urodziny . Macie zamiar zorganizować jakąś impreze ?

I czy jak organizujecie jakieś imprezy to ty potajemnie w nich uczestniczysz ?

Edytowano przez Weeze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Smuggler to lepsza czesc mojej osobowosci. smile_prosty.gif

LEPSZA?! To chciałbym zobaczyć, jaka jest ta gorsza! :D

>>>Nie chcialbys.

Może lepsza w sensie "dowcipniejsza"? A może taka, z jaką TY najlepiej się czujesz?

>>>Lepsza, czyli ta optymistyczniejsza i ogolnie weselsza.

Czy wobec innych redaktorów CDA też jesteś taki, eee, dowcipny, jak wobec ludzi piszących do AR?

><<<nawet bardziej, bo niektorych swoich zartow wolalbym nie publikowac i nie wymierzac ich w osoby, ktore nie wiedza, ze jak tak mam i nie nalezy sie tym przejmowac. Dopiero by bylo o chamstwie itd. gadania.

Dużą masz wadę wzroku od ciągłego siedzenia przed komputerem?

Nie moge odpowiedziec, bo nie widze tego pytania. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, czy jak się idzie w odwiedziny do CDAction z PIZZA, to ty się gdzieś ukrywasz, żeby gość nie zobaczył jak wyglądasz i potem nie rozdmuchał na internecie? - jestem ze Szczecina, daleko więc was nie odwiedzę, ale jestem ciekawy. :)

>>>Po co sie mam ukrywac, jak nikt nie wie jak wygladam?

Myślałem, że boisz się, że ktoś dojdzie drogą dedukcji, wiedząc jak wyglądają pozostali w redakcji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi co byś zrobił ty lub redakcja jeśli jeden z redaktorów wydałby kim jestaś i opublikował to wszystko w necie. Pewnie Wania miałby co robić :D. Ale ten zdrajca redaktor dostał by dużo kasy za informacje o tobie i by odszedł z redakcji i tyle o.

Ps. Jeśli masz dzieci to pewnie jak się chwalą w szkole że ich tata to Smugg z CD-A to inne mówią: "Taa, a moj tata to Wania i bez kija nie podchodź :P"

A jak na wywiadówke chodzisz to z torbą na twarzy pewnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piles kiedys 5 dni pod rzad?Nie przypadl zbyt dobrze ten Sylwester,jakby w poniedzialek nie mogl byc.Eh...Najgorzej jest jak puszcza.Jak np.te zule moga codziennie pic?Jak oni funkcjonuja w ogule?Wiem ze do kaca nie dopuszczaja,ale jak tak zyc mozna.Ja mam 20 lat,popije ze 2 dni porzadnie i ja sie czuje jakbym umieral,I jest mi cholernie ciezko wyjsc z tego pijanstwa!Ogolnie to prawie nie pije,ale jak dostane ciągotki.Popieprzony organizm...Nie moge zmruzyc oka jakbym napromieniowany byl jakis...Japierdziu dobrze ze wolne jeszcze jest,dziekuje ci Panie boze!

Piec dni? W zyciu nie pilem chocby calego jednego dnia, bo zdecydowanie wole wypic lampke koniaku czy dobrego drinka, albo szklaneczke whisky, niz zaprawic sie litrem wodki, piecioma jabolami i piwem na deser, a potem rzygac i umierac. Zaden interes dla mnie. Alkohol pije dla smaku i ew. LEKKIEGO szumku pod sufitem, a nie zeby sie najeb*** do nieprzytomnosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pochwalić pomysł z postacią Smugglera. I czy to jest jedna i ta sama osoba (któryś z redaktorów CDA) czy też każdy po trosze z grona piszących, testujących i wygłupiających się Panów i Pań z CDA to nie ma znaczenia :)

Taki spisek, tylko na mniejszą skalę. Wesoły i przynoszący sporo zabawy nam Czytelnikom.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku....

I pytanie do Smugglera - grałeś może w Battlestations Midway?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach SMuggler ale o to w tym chodzi - cokolwiek powiesz - to niektórzy będą uważać to za podpuchę. Czyś jest blondyn czy brunet, czy wolisz koty czy psy etc...

I naprawdę mnie to bawi. Lubię to. No i Ciebie również :) A propo samolotów torpedowych - trzeba było poszukać jakiegoś moda żeby w miejsce torped załadować gumowe kurczaki :)

A sama gra dzięki grze w sieci warta jest poświęcenia 1 - 2 godzin (na raz, bo od tego dudnienia artylerii głowa może rozboleć. A nie daj panie dziejku pancernikiem dowodzić to huk w uszach odbija się echem kwadrans po zakończeniu zabawy). Takie bardziej rozbudowane Americas Army na większą skalę. Zresztą co ja będę banały prawił. Sam wiesz jak to na wojnie na Pacyfiku było (oczywiście z książek, których nie czyta ten jak mu tam co w ostatnim AR udowadniał wyższość swą bo on nie czyta).

Edytowano przez cacum3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, zauważyłem ostatnio w AR brak listów, które swą treścią narzucają to, że CDA ma złe gry/jest drogie/cytując list, ma "recki z du**"/ogólnie jest beznadziejne. Czy takich listów robi się coraz mniej, czy też zaprzestałeś ich publikacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że jest ich coraz mniej, bo w ostatnim czasie cd-a zapodawało same hity na coverze i różne dodatki, to jest to :D. CD-A robi się jeszcze bardziej prestiżowym pismem. A myślałem, że liepiej się już nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, zauważyłem ostatnio w AR brak listów, które swą treścią narzucają to, że CDA ma złe gry/jest drogie/cytując list, ma "recki z du**"/ogólnie jest beznadziejne. Czy takich listów robi się coraz mniej, czy też zaprzestałeś ich publikacji?

I jedno i drugie, ale bardziej pierwsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...