Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Znasz może jakąś książkę podobną w stylu do "Das Boot" (ZNAKOMITA tak swoją drogą)? Nie musi być o łodziach podwodnych, chodzi bardziej o książkę opisującą nie tylko jak walczono, ale bardziej nawet jaki był stan psyciczny walczących.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Smugg. Oglądnij to i zobacz co ludzie od tobie już wymyślają xD

A wszyscy inni którzy to oglądną niech napiszą, którą reakcja by się posłurzyli jakby naprawdę (to jest niemożliwe) zobaczyi Smugga.

A to już koniecznie musisz oglądnąć!

http://www.youtube.com/watch?v=POStC1aODGo

A teraz tak na poważnie. Czy twoje biurko jest w pokoju za drzwiami których nie ma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz może jakąś książkę podobną w stylu do "Das Boot" (ZNAKOMITA tak swoją drogą)? Nie musi być o łodziach podwodnych, chodzi bardziej o książkę opisującą nie tylko jak walczono, ale bardziej nawet jaki był stan psyciczny walczących.

Alistair MacLean (tak, ten gosc od pwoiesci sensacyjnych) 'HMS "Ulissess"' - mozna powiedziec taki Das Boot na odwrot, bo o brytyjskim niszczycielu. Pierwsza jego ksiazka, ponoc bazujaca na jego wojennych przezyciach. Pocztaj tez "Stad do wieczonosci", "Cienka, czerwona linia" i na deser "Krol szczurow". A, jeszcze "Nadzy i martwi".

Oglądasz KAŻDY film/bajkę bądź czytasz każdy komiks z Garfim? ^^

Czy kazdy to watpie ale sie staram. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Smugg. Oglądnij to i zobacz co ludzie od tobie już wymyślają xD

A wszyscy inni którzy to oglądną niech napiszą, którą reakcja by się posłurzyli jakby naprawdę (to jest niemożliwe) zobaczyi Smugga.

A to już koniecznie musisz oglądnąć!

http://www.youtube.com/watch?v=POStC1aODGo

A teraz tak na poważnie. Czy twoje biurko jest w pokoju za drzwiami których nie ma?

Z tego co wiem to te linki już ktoś wstawił. A tych drzwi przecież nie ma xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, czyli do 600zł nie możesz doradzić mi żadnego aparatu, oprócz tego A610? Bo jak na razie oprócz niego pokazałeś mi aparat za prawie 2000zł, zamiast 600zł ;]

Pozdrawiam, v1r00z.

Edytowano przez v1r00z
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ciągu swojej pracy w CDA miałeś kiedyś moment kompletnego załamania i chciałeś odejść?

Mam tak z 3x w miesiacu, ale zawsze przechodzi jakos. :)

Smugglerze, czyli do 600zł nie możesz doradzić mi żadnego aparatu, oprócz tego A610? Bo jak na razie oprócz niego pokazałeś mi aparat za prawie 2000zł, zamiast 600zł ;]

Pozdrawiam, v1r00z.

Moge ci doradzic g... z bajerami, duzo gorsze niz canon A610 ale nie chce, bo po prostu namowilbym cie na wyrzucenie kasy w bloto. Prawda jest taka, ze w tej chwili nie ma NIC do 1000 zl, co by moglo dorownac mozliwosciami A610. A te naprawde warte uwagi kompakty kosztuja wlasnie (nie bez przyczyny) 2000 zl. Chcesz kupic byle co, to kupuj na wlasny rachunek, ja ci nie bede chlamu polecal.

Czy mógłbyś nam wyjawić tajemnice "drzwi których nie ma" ? czekam na odp.

Nie. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zarejestrowalem sie na jednym ze stockow ( http://www.sxc.hu/index.phtml ), stworzylem profil i zamiescilem kilka zdjec w dobrej rozdzielczosci. Co prawda nie jest ona za duza; otrzymalem od admina wiadomosc : image rejected by admin_crew (reason: Thank you but sxc has received enough similar quality images like this.)

Czy oznacza to, ze moje zdjecia sa do bani, czy tez powinienem poprawic w nich rodzielczosc, bo z tego co wyczytalem, to maja za duzo podobnych jakosciowo zdjec. Czy chodzi tutaj o jakosc zwiazana ze zdjeciem, czy tez z sama rozdzielczoscia zdjecia?

Prosze o odpowiedz

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że lubisz koty, ale czy masz jakiegoś w domu?

Przeglądając fotosmuggler dostałem szoku, czy to na pewno są twoje zdjęcia ?!. Nie znam sie na fotografii, ale twoje zdjęcia nadają się spokojnie na pulpit! (szczególne te z drzewami). Nie leje wazeliną ale myślałem, że zobacze tam wprost amatorskie zdjecia.

Ciekawe co będzie jak zobacze profesjonalne zdjecia. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie

Nie wiedziałem, że zawitam kiedyś do tematu, ale jednak. C: To ten... Jaką możesz polecić lustrzankę cyfrową w cenie do 2000zł? Bo w tym, co napisałeś w numerze specjalnym nie ma wskazania na konkretny model (z tego co pamiętam :]). A piszę, bo stwierdziłem, że mój sony DSC-H3 niekoniecznie jest szczytem moich marzeń... Mimo, że wcale nie robi aż tak słabych zdjęć. :]

Edytowano przez Paulie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zarejestrowalem sie na jednym ze stockow ( http://www.sxc.hu/index.phtml ), stworzylem profil i zamiescilem kilka zdjec w dobrej rozdzielczosci. Co prawda nie jest ona za duza; otrzymalem od admina wiadomosc : image rejected by admin_crew (reason: Thank you but sxc has received enough similar quality images like this.)

Czy oznacza to, ze moje zdjecia sa do bani, czy tez powinienem poprawic w nich rodzielczosc, bo z tego co wyczytalem, to maja za duzo podobnych jakosciowo zdjec. Czy chodzi tutaj o jakosc zwiazana ze zdjeciem, czy tez z sama rozdzielczoscia zdjecia?

Prosze o odpowiedz

Pozdro

Ciezko powiedziec, co stock to inne wymagania, ale tu pewnie idzie o to, ze maja ju milion zdjec o podobnej tematyce i jakosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz, Kiedy UMRZESZ ????????????????? :down:

Mniej wiecej w 3 minuty od momentu braku dzialanosci mego mozgu.

Smuggler, czy mógłby powstać w cd action konkurs w którym główną nagrodą byłaby odwiedziny w waszej redakcji??

A nie mozna po prostu przyjsc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że zawitam kiedyś do tematu, ale jednak. C: To ten... Jaką możesz polecić lustrzankę cyfrową w cenie do 2000zł? Bo w tym, co napisałeś w numerze specjalnym nie ma wskazania na konkretny model (z tego co pamiętam :]). A piszę, bo stwierdziłem, że mój sony DSC-H3 niekoniecznie jest szczytem moich marzeń... Mimo, że wcale nie robi aż tak słabych zdjęć. :]

Opisalem modele lustrzanek, jakie ew. moge polecic w drugiej czesci tekstu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...