Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Moje pytanie: Pisałeś kiedyś Smugg, że od dzieciństwa wiedziałeś, że chcesz zarabiać na życie pisaniem. Czy chciałeś być po prostu redaktorem, czy myślałeś może o napisaniu jakiejś książki. A jeśli myślałeś, to czy napisałeś jakąś? Albo próbowałeś ale nie skończyłeś?

PS. Nie wiem, czy ci umknęło, czy celowo zignorowałeś...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie: Pisałeś kiedyś Smugg, że od dzieciństwa wiedziałeś, że chcesz zarabiać na życie pisaniem. Czy chciałeś być po prostu redaktorem, czy myślałeś może o napisaniu jakiejś książki. A jeśli myślałeś, to czy napisałeś jakąś? Albo próbowałeś ale nie skończyłeś?

PS. Nie wiem, czy ci umknęło, czy celowo zignorowałeś...:)

Ogolnie po prostu warto zarabiac na zycie tym, co sie lubi i potrafi robic. Ja umialem i lubialem pisac... wiec zawsze chcialem sprobowac :)

A jakiś cieńszy model(do 3,5cm)? Wymiary są dla niej ważne. Ale dziękuje za propozycje. Dlaczego IXUSY są złe??

Dlugo by mowic, nie sa warte kupna i tyle. ;)

Co do wymiarow, to nigdy nie uwazalem zeby rozmiar mial znaczenie i tym samym nigdy takimi kryteriami aparatow nie mierzylem :) Ciezko wiec doradzic cos "wedle wymiarow". Ogolnie A590/80 duze nie sa...

Czy lubisz czytać książki Stephena Kinga. Dla mnie jest to wspaniały pisarz, a dla ciebie?.

Jezu. nienawidze Kinga, nie-na-widze!!!! Parenascie postow w tym watku stale to powtarzam... ale po co czytac, niech Smuggler MNIE odpowie, a nie bede cudzych pytan czytal...

GRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :down:

Dobij mnie - zapytaj czy slyszalem o Sapkowskim... :mad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze lubiłeś czytać, czy też spowodowała to jakaś książka?

Raczej nie "Rogaś z doliny Roztoki" (pierwsza przeczytana samodzielnie ksiazka ;)). Po prostu uwazalem, ze to fajna sprawa i juz.

Lubisz "buszować" po antykwariatach z książkami? (to są najwspanialsze miejsca na Ziemi :teehee:)

>>>Lubie, choc kiedys bylo to duzo przyjemniejsze, bo do dzis pamietam jak trafilem tam Trylogie Tolkiena (za rownowartosc 1/2 miesieczniej pensji!), a to byloby tak jakbys w Tesco znalazl na podlodze diament wielkosci pestki od wisni. :)

Potrafiłbyś wskazać swoje "Top5" książek Kinga?

Wolalbym nie, ale na pewno mam te bardziej ulubione (bez kolejnosci): Smentaż dla zwierzakow, Lsnienie, Miasteczko Salem, Firestarter... te pierwszym tchem wymieniam, a potem bym pewnie pare jeszcze dorzucil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem już że uwielbiasz jego twórczość wprowadziłeś mnie w błąd. Zadałem głupie pytanie, przyznaję się do winy, więc przebacz mi moje przewinienie.

:)

Po prostu dobija mnie, po x stronach pt "lubie kinga! lubie kinga!" pytanie "a lubisz kinga?"

Słyszałeś o Sapkowskim? :)

Nie, opowiedz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem już że uwielbiasz jego twórczość wprowadziłeś mnie w błąd. Zadałem głupie pytanie, przyznaję się do winy, więc przebacz mi moje przewinienie.

:)

Po prostu dobija mnie, po x stronach pt "lubie kinga! lubie kinga!" pytanie "a lubisz kinga?"

Slyszales o Led Zeppelin? Taka malo znana kapela... :laugh:

Słyszałeś o Sapkowskim? :)

Nie, opowiedz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu troche o kotach, wiem iz to nie jest forum "mój kot" ale może borykałes sie z podobnym problemem. Kot który robił przez 13lat do kuwety nagle odwidzialo mu sie i nie wiadomo czemu zalatwia sie gdzie popadnie. Miales podobny problem ze swoimi kocurami kiedykolwiek? Dodam ze niestety nie jest wykastrowany. Mam nadzieje ze nie zostanie zle odebrane ze zamiescilem tu ten post.

Edytowano przez mpiter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz dużego "membrum virile?"

Ostatnie ostrzezenie... :mad: [smg]

Czy podoba Ci się logo CDA?

>>>Srednio ale przywyklem.

I dlaczego Twoja osoba musi być tak tajemnicza?

>>>Bo tak.

Dlaczego nie zdradzisz się? Boisz się kompromitacji? Przecież ludzie kochają Cię za Twoje czyny a nie wygląd!

>>>A ja nie chce zeby mnie nieznajomi klepali na ulicy o plecach, zeby gdzies tam ktos tam szeptal "ty, patrz, Smuggler, kurde w real ugorzej wyglada niz na zdjeciach" itd. Krotko mowiac nie chce miec tzw. "popularnosci celebryty" bo mnie to nie kreci, a wprost przeciwnie - wk... Po pracy chce spokojnie sobie zyc, jako JA, a nie Smuggler. Proste?

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu troche o kotach, wiem iz to nie jest forum "mój kot" ale może borykałes sie z podobnym problemem. Kot który robił przez 13lat do kuwety nagle odwidzialo mu sie i nie wiadomo czemu zalatwia sie gdzie popadnie. Miales podobny problem ze swoimi kocurami kiedykolwiek? Dodam ze niestety nie jest wykastrowany. Mam nadzieje ze nie zostanie zle odebrane ze zamiescilem tu ten post.

Duzo lat... moze jakas choroba? Albo po prostu starosc i kotu odbija. A kot ktory zalatwia sie poza kuweta robi to czesto na znak protestu przeciwko czemus...

Czy masz dużego ...?

Radze powstrzymywac sie przed takimi pytaniami bez dokladnego doprecyzowania. Co mowie jako moderator.

3 gry, które ci się ostatnio wybitnie spodobaly i krotka argumentacja dlaczego :D

Ostatnio? Nie bylo takich. :confused:

Znowu troche o kotach, wiem iz to nie jest forum "mój kot" ale może borykałes sie z podobnym problemem. Kot który robił przez 13lat do kuwety nagle odwidzialo mu sie i nie wiadomo czemu zalatwia sie gdzie popadnie. Miales podobny problem ze swoimi kocurami kiedykolwiek? Dodam ze niestety nie jest wykastrowany. Mam nadzieje ze nie zostanie zle odebrane ze zamiescilem tu ten post.

Duzo lat... moze jakas choroba? Albo po prostu starosc i kotu odbija. A kot ktory zalatwia sie poza kuweta robi to czesto na znak protestu przeciwko czemus...

Czy masz dużego ...?

Radze powstrzymywac sie przed takimi pytaniami bez dokladnego doprecyzowania. Co mowie jako moderator.

3 gry, które ci się ostatnio wybitnie spodobaly i krotka argumentacja dlaczego :D

Ostatnio? Nie bylo takich. :confused: Zadna mi sie ostatnio WYBITNIE nie podobala. Wybredny jestem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja umialem i lubialem pisac...

Więc skoro umiesz pisać, to może mi odpowiesz, czy "lubiałem" to jest błąd czy nie?

Zawsze myślałem, że to kryminał za coś takiego grozi, a tu proszę, sam Smuggler... :ermm:

BTW: Powyżej wkleiłeś do powyższego postu... cytat z tegoż postu :laugh:

To tak, jakby na Youtubie umieścić filmik "jak korzystać z youtube'a"

Może to wina późnej już (dla niektórych) godziny :happy:

Edytowano przez SZWENIO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie dwa małe pytanka odnośnie Kinga.

1.Jakie opowiadanie ze zbioru "Szkieletowa Załoga" podobało ci się najbardziej ?

2.Jaki nastrój opanowuje Cię gdy czytasz lub gdy poraz pierwszy czytałeś "None" ?

Bo gdy zawsze czytam to opowiadanie to wpadam zawsze w nastrój jakby to powiedzieć nierealność lub zadumy.

Edytowano przez PCS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa że dostanę zdjęcie z autografem Twoim bądź redakcji?

Jak przyjdziesz do redakcji...

A ja mam takie dwa małe pytanka odnośnie Kinga.

1.Jakie opowiadanie ze zbioru "Szkieletowa Załoga" podobało ci się najbardziej ?

>>>Mgla? Dobre tez bylo z tym czyms na jeziorze i studentami.

2.Jaki nastrój opanowuje Cię gdy czytasz lub gdy poraz pierwszy czytałeś "None" ?

>>>Cholercia, jakos nie kojarze w ogole... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o tratwę to przyznam fajne opowiadanie ale według mnie niestety na raz.

Sorry wiem że już tyle było pytań o Kingu że pewnie temat ten Cię już pewnie wkurza ale nie mogę się powstrzymać :D

1.Pamiętasz może opowiadanie Cadillac Dolana jeżeli tak to co o nim sądzisz ?

2.Czy czekasz może na najnowszą książkę SK Under The Dome ?

3.Czy według ciebie King ma szansę powrócić do czasów swojej świetności ?

A tak z innej beczki lecz w tym samym oleju.

Czy widziałeś może film Nekromantik ? Jeśli tak to co o nim sądzisz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamierzasz napisać felieton o Kingu i jego wybranych powieściach? Pytam, gdyż dzięki feilietonowi o Lemie, całkiem sporo osób sięgnęło po twórczość autora "Solarisa"(np. ja :tongue:) Albo w "Magazynie kulturalnym" powswięcic mu więcej miejsca...

Edytowano przez Spooky Albert
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LedZeppelin to mało znana kapela :smile:,

To tez byla ironia:)

czy interesuje cię twórczość Karola Maya jeśli padło takie pytanie to nie odpowiadaj, bo ostatnio mocno się zdenerwowałeś.

Kiedys tak, teraz tego nie da sie czytac - naiwne, przegadane, a wszyscy na Dzikim Zachodzie to Niemcy :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...