Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Dlaczego tematy innych redaktorów mają po ok 40 stron, a Twój 170?

>>>Kwestia genetyki. Jedni maja krotsze... watki. Inni dluzsze. :)

Wolisz(wolałeś?) odpowiadać na listy w AR solo czy z Mr Jedim?

>>>We dwoch zawsze razniej.

Wciąż masz chęć odpowiadania na te pytania? :P

>>>Jak odpowiadam, to chyba jasna jest odpowiedz?

W FAQ napisałeś, że gustujesz w rocku progresywnym. Stąd moje pytania: wybierasz się na najbliższy koncert Jethro Tull w Warszawie, w Sali Kongresowej? Byłeś na koncercie Davida Gilmoura w Gdańsku, w 2006?

Nie. A wiesz dlaczego? Bo wole ich pamietac, gdy byli piekni, mlodzi i kreatywni. Po co mi zobaczyc starych dziadkow :). Moge sluchac ich nowych plyt, ale nie chce patrzec jak starzeja sie idole mej mlodosci.

Co sądzisz na temat Mangi/Anime?

a) DNO!

b) Strata czasu

c) Ogłupia

d) Nie mam nic do tego

e) Inne...

To samo co o rocku w Bangladeszu. Zupelnie mnie to nie interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odpowiedzi na te pytanie maja JAKIEKOLWIEK znaczenie? No dobra - pkt. 3 - nic nie sadze. Ad 2. z keczupem. Ad1. Kolor pieniedzy.

A ja jestem niemal pewny, że Twój ulubiony kolor to niebieski! :biggrin:

Dlaczego? Bo zauważyłem, że ludzie, których ulubiony kolor to niebieski, bardzo często wykazują pewne wspólne cechy charakteru, a wśród nich WRODZONA ZŁOŚLIWOŚĆ.

Ta, podobnie urodzeni pod znakiem Skorpiona. :) Sama prawda. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Smugglerze.

Z ciekawosci przegladnalem Twoje fotki z "fotosmugglera" z biezacego numeru i nasuwa mi sie kilka pytan:)

- Czy przy zdjeciu ( bodaj szerokokątnym obiektywem) uzywales moze zlotego filtru ?

- Czy przypadkiem nie robiles niektórych zdjec we wdzydzkim skansenie?

Tak poza tym, to jakie filtry na obiektywy szczegolnie polecasz ( chodzi o kolory).

Aktualnie nie uzywam zadnej nakladki, jesli chodzi o fotki, to najbardziej lubie fotografowac przyrode i zachody slonca.

Edit: Wlasnie wrocilem z fotograficznej eskapady :D. Podczas robienia zdjec zauwazylem, ze w rogach fotki widac czarne polokragle elementy.

Jak mozna sie tego pozbyc?

Pozdrawiam.

Edytowano przez Yilmaz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato w pełni, wypadałoby zjeść jakieś lody. W lutym podałeś przepis na deser, jakiś czas później go zrobiłem... I muszę przyznać, że całkiem niezły :biggrin: Wygląd też nie gorszy, na szybko strzeliłem fotkę z komórki:

smuggicecream.th.jpg

Nie udało mi się zrobić lepszej bo wszystkie porcje zniknęły w tempie błyskawicznym :smile: Teraz trzymam za słowo, że na łamach umieścisz jeszcze jakiś przepis :happy: Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Smugglerze.

Z ciekawosci przegladnalem Twoje fotki z "fotosmugglera" z biezacego numeru i nasuwa mi sie kilka pytan:)

- Czy przy zdjeciu ( bodaj szerokokątnym obiektywem) uzywales moze zlotego filtru ?

Czasem uzywam pomaranczowego ale zlotego?

- Czy przypadkiem nie robiles niektórych zdjec we wdzydzkim skansenie?

>>>Na pewno nie.

Tak poza tym, to jakie filtry na obiektywy szczegolnie polecasz ( chodzi o kolory).

>>>Zadnuch nie polecam, sam musisz sobie dobrac co uwazasz za sluszne. Zreszta takie filtry kolorowe mozna ladnie w PS emulowac, nie da sie polara i polowkowego tylko.

Aktualnie nie uzywam zadnej nakladki, jesli chodzi o fotki, to najbardziej lubie fotografowac przyrode i zachody slonc

>>>To jak wyzej 0 polar i polowkowy

Edit: Wlasnie wrocilem z fotograficznej eskapady :D. Podczas robienia zdjec zauwazylem, ze w rogach fotki widac czarne polokragle elementy.

Jak mozna sie tego pozbyc?

>>>To winietowanie mechaniczne, przy szerokim kacie i nakreconym filtrze czasem kawalki jego obudowy wchodza w kadr. Uzywaj filtrow z obudowa slim na szerokich szklach.

Lato w pełni, wypadałoby zjeść jakieś lody. W lutym podałeś przepis na deser, jakiś czas później go zrobiłem... I muszę przyznać, że całkiem niezły :biggrin: Wygląd też nie gorszy, na szybko strzeliłem fotkę z komórki:

smuggicecream.th.jpg

Nie udało mi się zrobić lepszej bo wszystkie porcje zniknęły w tempie błyskawicznym :smile: Teraz trzymam za słowo, że na łamach umieścisz jeszcze jakiś przepis :happy: Pozdrawiam

Ja i przepis na lody? To jakas tragiczna pomylka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Jak podchodzisz do ludzi porozumiewających się z Tobą incognito (fora, gg - ogólnie pojęty internet, listy). Ja np. grając w wowa (myślę, że przykład dobry) i spotykając nowych ludzi widzę prawię od razu kto jest ode mnie młodszy - po stylu pisania i wypowiedzi. Muszę przyznać, że traktuję takich ludzi z dystansem co może nie jest odpowiednie ale np. wkurza mnie, że przez internet chłystek, który normalnie ominąłby mnie łukiem na dworze w ten sposób może się ze mną kłócić - często z racji wieku mając mniejszą wiedzę życiową lub choćby dystans potrzebny przecież każdemu człowiekowi.

Nie denerwuję Cię to, że odpowiadasz czasem dość mozolnie komuś mniej doświadczonemu życiowo a przez to hmm ,,głupszemu" ? Ja np często nie mam chęci tłumaczyć danego problemu czy bronić się przed krytyką etc ze strony młodszych przez co często wygrywają w swych oczach słowną potyczkę ze mną (starszym który powinien bądź co bądź jakoś dziecku dojechać tak, żeby się za przeproszeniem zamknęło : ) Mi po prostu się nie chce :geek:

Jak podchodzisz do typu ludzi wymienionych przeze mnie? Skąd bierzesz tę ... chęć : )

Oczywiście uogólniam - wiele młodszych ludzi wypowiada się składnie i ładnie ale chyba wiesz o co mi w pokręconej treści posta chodzi : )

Pozdrawiam.

Edytowano przez Korneliusz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sushi jesz pałeczkami (w sensie czy wogóle umiesz się nimi posługiwać) czy widelcem i czy ktoś w redakcji lubi jeszcze tą potrawę.

Widelcem? Sushi?! To gorzej jakby jesc ziemnialki lyzka i to trzymana w garsci :down:

Jest paru fanow sushi ale jam jego maniakiem...

Lubisz zespoly: Ramones, The Clash, The Cure?

ZNam ale nie jestem wielkim ich fanem.

Co sądzisz o zdjęciach autorstwa człowieka imieniem Clark Little? ^^ http://www.clarklittlephotography.com/gall...ainGallery.html

Wiem, że tylko jedna tematyka - woda, ale niektóre zdjęcia wydają mi się świetne.

Zajeb...fajne.

Smuggler: jakimi językami umiesz się posługiwać (czytać, rozmawiać...)?

Teoretycznie: polskim, francuskim, angielskim, rosyjskim, esperanto.

W praktyce - coz, na pewno polskim, ciagle niezle pamietam rosyjski, prawie zapomnialem francuski (nigdy go nie lubilem) i esperanto, a angielski - zdecydowanie lepiej go rozumiem niz nim mowie.

Może to dziwne pytanie, ale czy jesteś zalogowany pod tą samą ksywką na innym forum? Nie mogę napisać nazwy (chyba zabronione), ale widziałem tam forumowicza o ksywce Smuggler z avatarem płonącej czachy :biggrin:.

Nigdy nie mialem takiego awataru wiec to nie ja.

Mam takie pytanie:

Jak podchodzisz do ludzi porozumiewających się z Tobą incognito (fora, gg - ogólnie pojęty internet, listy). Ja np. grając w wowa (myślę, że przykład dobry) i spotykając nowych ludzi widzę prawię od razu kto jest ode mnie młodszy - po stylu pisania i wypowiedzi. Muszę przyznać, że traktuję takich ludzi z dystansem co może nie jest odpowiednie ale np. wkurza mnie, że przez internet chłystek, który normalnie ominąłby mnie łukiem na dworze w ten sposób może się ze mną kłócić - często z racji wieku mając mniejszą wiedzę życiową lub choćby dystans potrzebny przecież każdemu człowiekowi.

Nie denerwuję Cię to, że odpowiadasz czasem dość mozolnie komuś mniej doświadczonemu życiowo a przez to hmm ,,głupszemu" ? Ja np często nie mam chęci tłumaczyć danego problemu czy bronić się przed krytyką etc ze strony młodszych przez co często wygrywają w swych oczach słowną potyczkę ze mną (starszym który powinien bądź co bądź jakoś dziecku dojechać tak, żeby się za przeproszeniem zamknęło : ) Mi po prostu się nie chce :geek:

Jak podchodzisz do typu ludzi wymienionych przeze mnie? Skąd bierzesz tę ... chęć : )

Oczywiście uogólniam - wiele młodszych ludzi wypowiada się składnie i ładnie ale chyba wiesz o co mi w pokręconej treści posta chodzi : )

Pozdrawiam.

Forum daje ci szanse byc takim, jakim chcesz. Tym samym mozesz trafic na zalosnie infalntylnych 20-30-latkow i inteligentnego 13-latka, z ktorym da sie pogadac. Mnie wisi ile ktos ma lat, patrze tylko co mowi i jak mowi. Jak ma nieiwele sensownego do powiedzenia, to chocby mial lat 99, olewam goscia. Jak ma cos fajnego do przekazania - moze miec i 10 lat, w koncu na randke/piwo sie nie umawiam, a tylko gadamy,..

Chce Ci się na te pytania odpowiadać?

Jak widac - tak. Czasem nuza mnie powtarzane 3059653 pytania czy pytania "ktore maja byc smieszne" - a nie sa, no ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc !

Długo pracujesz w CD-ACTION ?

Jestem nowy...

I CZY LUBISZ STARE SERIALE , FILMY POLSKIE ?

JA NP BARDZO LUBIE HANSA KLOSSA I JAK ROZPĘTAŁEM II WW ŚWIATOWĄ .

Pozdrawiam

>>>Gratuluje. Lubie ale gdy co roku ogladam je w wakacje na przynajmniej 5 roznych stacjach/kanalach to powoli mam dosc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...