Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Smugg wiem, że może powinienem zadać to pytanie gdzie indziej i komu innemu, ale już tyle razy wykazywałeś się wiedzą na różne tematy, że po prostu ciekawym jest twego zdania ;)

Czemu twórcy gier/programów powielają schematy, które nie dały rady w przypadku wcześniejszych gier/programów (tzn udało się je spiracić) w nowych produkcjach, a które to są bardzo upierdliwe dla normalnego użytkownika?

Edytowano przez Dogmeat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem wiedzieć jedno...

Co byś zrobił gdyby ktoś z redakcji puścił twoje zdjęcie do internetu z wszystkimi twoimi danymi. Załóżmy że zrobił to w złości po dość ostrej kłótni z tobą. Odpowiedź typu: "Nikt z redakcji by tego nie zrobił" w żadnym stopniu mnie nie satysfakcjonuje. :)

Nic bym nie zrobil, bo po co? Swiat sie nie zawali jak poznacie moje dane, a poza tym 90% ludzi i tak by pomyslalo "akurat, bujac to my, a nie nas, to jakas podpucha, bo przeciez niemozliwe, zeby Smuggler to..." ;)

Smugg wiem, że może powinienem zadać to pytanie gdzie indziej i komu innemu, ale już tyle razy wykazywałeś się wiedzą na różne tematy, że po prostu ciekawym jest twego zdania ;)

Czemu twórcy gier/programów powielają schematy, które nie dały rady w przypadku wcześniejszych gier/programów (tzn udało się je spiracić) w nowych produkcjach, a które to są bardzo upierdliwe dla normalnego użytkownika?

A kto powiedzial, ze nie zdaly? :) Wiadomo, ze zadne zabezpiecznienie nie da 100% ochrony przed piractwem ale zawsze jakis tam procent ludzi do spiracenia zniecheci?

to jedna teoria.

A druga to taka, ze to kwestia wiary. :) Wierza, ze tlo cos da. :)

Trzecia teoria "dla spokoju sumienia zrobmy wszystko co mozemy..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic bym nie zrobil, bo po co? Swiat sie nie zawali jak poznacie moje dane, a poza tym 90% ludzi i tak by pomyslalo "akurat, bujac to my, a nie nas, to jakas podpucha, bo przeciez niemozliwe, zeby Smuggler to..." wink.gif

>>>a pozostałe 10% "ja wiedziałem, zawsze wiedziałem, tylko nie miałem dowodów" :P

Edytowano przez kafarek15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za głupie pytanie ? ale

Czy wszyscy redaktorzy nie czytają wiadomości na PM ?

Bo np do Enkiego wysłałem jedną, i wciąsz odpowiedzi nie mam.

A tego pytania nie chciałem pisać Pytania do Enkiego, bo to jego nie dotyczyło.

Edytowano przez CobraCommander
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Smuggler mam pytanko, czy odesłaliście mi z powrotem moje CDA, ponieważ nie wiem kiedy mogę się spodziewać poczty???;) Sory, że znowu truje o to samo;)

Jeszcze nie bo kompletujemy autografy a ekipa w rozjazdach... nie boj zaby, jak sie zbierze, to sie odesle. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzisz o tym artykule

http://tygodnik.onet.pl/dobroch.blog.onet....18797,blog.html

Znam odpowiedź, pewnie sie wkurzysz. Zamurowało mnie, :mellow: po zobaczeniu tego artykułu na stronie głownej portalu. Znowu ktoś szuka taniej sensacji a autor jawnie uprawia demagogię. Smug, użyj swych redaktorskich mocy i zwalcz te brednie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o graffiti? Podoba ci się ta sztuka? I nie mówię tutaj o pseudo-graffie jak HWDP czy LEGIA ŻONDZI ale np. czy byłbyś przeciwko gdyby koło twojego miejsca zamieszkania pojawiło się duże i profesjonalne graffiti (jak to http://share.thumbplay.com/files/media/000...ffiti_large.jpg )?

Edytowano przez Qrowsky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o graffiti? Podoba ci się ta sztuka? I nie mówię tutaj o pseudo-graffie jak HWDP czy LEGIA ŻONDZI ale np. czy byłbyś przeciwko gdyby koło twojego miejsca zamieszkania pojawiło się duże i profesjonalne graffiti (jak to http://share.thumbplay.com/files/media/000...ffiti_large.jpg )?

Dobre graffiti nie jest zle, o ile ktos go nie walnie na wczoraj pomalowanej scianie domu. Podkreslam DOBRE, a nie jakies g... tagi ziomali z klatki etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry:)

Ja z takim małym pytankiem psze Pana: czy wolisz spędzać wakacje nad morzem czy też wolisz pochodzić po górach?

Jako wole morze - lubie plywac, nurkowac itd. Fotograficznie ciekawsze sa gory, ale jakos zawsze mnie irytowalo wlaznie na gore, zeby patrzec jak fajnie jest na dole. :)

Smuggler co czujesz kiedy ktoś popełnia oczywiste błędy ortograficzne i kaleczy język polski?

Politowanie. Chyba, ze to cudoziemiec. :)

hmm... czy widziales animowane filmiki z cyklu Simon's cat?

No jasne... :)

Która gra twoim zdaniem tego roku jest najlepsza?

Nie wiem jeszcze. Latwiej powiedziec, ktore zawiodly. Nie gralem jeszcze w pare, w pare gram... In plus zakosczyly mnie Dead Space (nie przepadam za survival horrorami a tu prosze...). A i najnowsze BiA jest duzo lepsze niz oczekiwalem. W Fallputa gram, zle nie jest, choc na kolana tez nie padlem, ale na tak jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wole morze - lubie plywac, nurkowac itd. Fotograficznie ciekawsze sa gory, ale jakos zawsze mnie irytowalo wlaznie na gore, zeby patrzec jak fajnie jest na dole.

Coś czuję, że w następne wakacje dużo ludzi będzie nad morzem ;)

Nie wiem jeszcze. Latwiej powiedziec, ktore zawiodly.

To które zawiodły? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wole morze - lubie plywac, nurkowac itd. Fotograficznie ciekawsze sa gory, ale jakos zawsze mnie irytowalo wlaznie na gore, zeby patrzec jak fajnie jest na dole. :)

Hm, Smuggie, czy ja dobrze zrozumiałem? Masz na myśli nurkowanie w skafandrze, z automatem, butlą itd? Czy chodzi ci o snurkowanie? Z rurką i płetwami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja takie pytanko, bo jestes fanem Garfilda, czy oglądasz w poniedziałek na TVP1 Garfilda?? :rolleyes:

Jak rozumiem czytanie strone-dwie wstecz tego watku cie nie interesuje... lepiuej zadac 20 raz to samo pytanie, co padalo 19 razy w ciagu ostatniego miesiaca, niz sie meczyc lektura... :/

Sorry ale nprawde mi sie nie chce n-ty raz udzielac tej samej odpowiedzi.

Nie wiem jeszcze. Latwiej powiedziec, ktore zawiodly.

To które zawiodły? :)

Najwiekszym zawodem dla mnie bylo Spore - a dokladniej od momentu wejscia w faze plemienna. Nuuuuuuuuuuudy. Uproszczony do bolu RTS, uproszczona Cywilizacja, uproszczony Frontier. Booooooooooooooooooooooooooooriiiiiiiiing.

Hm, Smuggie, czy ja dobrze zrozumiałem? Masz na myśli nurkowanie w skafandrze, z automatem, butlą itd? Czy chodzi ci o snurkowanie? Z rurką i płetwami?

Snorkling - fajka, maska, pletwy. Nurkowanie w skafandrze to troszke jak wjazd na szczyt gory winda - jakos nie daje mi tej radosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...