Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Korzystam, choc nabycie czytnika znacznie zredukowalo czestotliwosc z jaka tam chodze, a i dzieki czytnikowi nie musze upychac nowych tomow stosami na polkach.

Co robicie ze starymi egzemplarzami CD-A? Słyszałem, że je niszczycie, więc jeśli to prawda to poddajecie je recyklingowi?

My nic ale ogolnie niesprzedane pisma ida na przemial i za jakis czas korzystasz z nich w kibelku.

Czy czytałeś Metro i skłoniło cię ono do jakichś przemyśleń (sens życia, mierzenia czasu itp)?

Czytalem i nie uwazam, zeby to byla jakas az tak gleboka ksiazka, zeby mnie zmuszac do przemyslen na tematy ogolne. Ot, sprawne czytadlo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia liga wsrod autorow horrorow. Gdy przeczytasz jego 1-2 ksiazki to jakbys przeczytal wszystkie.

Tym niemniej pierwsza czesc "Manitou" dawala rade, a trafilem tez na jakis dosc przyzwoity zbior opowiadan tego pana. Ale 90% jego tworczosci to niestety kiszka.

Lepiej niech juz pisze te swoje poradniki seksuologiczne. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to w oogle jest?

Takie tam opowiadanka itp., mające na celu przestraszyć czytelnika. Może przestraszyć samym czytaniem jest raczej ciężko, za to ciekawe historie czasami można znaleźć. :)

Ja od siebie polecam stronkę http://www.scp-wiki.net/ - na podstawie niektórych obiektów powstały nawet gry, np. SCP-173 - betonowa statua, która będzie się poruszać, jeśli nikt nie będzie z nią utrzymywał kontaktu wzrokowego.

Jednym z ciekawszych obiektów jest np. SCP-453 - http://scp-wiki.pl/SCP-453 - fajnie się to czyta, jest nawet polska baza (aczkolwiek sporo brakuje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...