Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czy też czujesz "moc" Skyrima? Ja niby kupiłem, niby mam 15 godzin, ale jakoś mi się średnio podoba confused_prosty.gif Ot, pełna bugów nawalanka. A jaka jest twoja opinia?

Jakos tak... niby fajne... a czegos mi brakuje... no sam nie wiem w sumie.

Czy handlowałeś kiedyś na wrocławskiej giełdzie i jak długo?

Jasne, bylem jednym z rekinkow gieldy wroclawskiej (byli wieksi ale sie liczylem smile_prosty.gif) i bylo to chyba ze 4 lata. Nawet sam sporo gier na C-64 scrackowalem... Dodam, ze placilem od tego biznesu podatki i mialem zarejestrowana dzialanosc gospodarcza, bo w PRL handel piratami byl legalny. Dziwne czasy... Nie zebym sie chwalil (bo w sumie nie ma powodu...) ale nie bede sie tez tego wstydzil. Ot, taki epizod w moim zyciu. I dzieki temu moge sie o piractwie wypowiadac jako czlowiek, ktory go doswiadczyl "z obu stron" - i jako piracacy, i jako piracony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze (a może raczej Jerzy Poprawo o.0), co sądzisz o tym tekście: http://www.wykop.pl/...er-z-cd-action/ Autor "śledztwa" ma rację, czy nadal będziesz trzymał nas w niepewności i nic nie powiesz ?

Ta sama sytuacja, co u mnie dzisiaj. Smuggler za żadne skarby tożsamości nie zdradzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości. Załóżmy, że uważam, że Smg to np. Mac Abra i miałbym na to jakieś sensowne dowody. Czy gdybym wtedy napisał do ciebie maila i obiecał, że nie wyjawię twojej tożsamości, to przyznałbyś mi rację lub zaprzeczył zgodnie z prawdą?

W którymś z podsumowań roku SMG zdradził, ze pracuje w piśmie od numeru x. W innym numerze byl skan tego i poprzedniego numeru. W tym czasie doszla tylko jedna osoba, a byl to x. Nie pytajcie co jest pod x, jeśli chłopina będzie chciała, to sama powie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie denerwuje Cię czasem, że tylu ludzi przyczepia się do twojej tożsamości?

Nie. wiadomo, ze tajemnica zawsze przyciaga.

Oto moje pytanie: czy grasz/grałeś kiedyś w jakieś gry planszowe? Jeśli tak, to w jakie?

Chinczyk i warcaby, czasem reversi.

Którego członka drużyny z serii Mass Effect lubiłeś najbardziej, a którego najmniej? Jaką klasą grało ci się najlepiej? To zakończenie, którym się zachwycałeś w recenzji trójki - o którym mówiłeś?

Wisialo mi to, tak naprawde, tzn. nie mialem faworytow i antyfaworytow.

Zakonczenie podobalo mi sie jako calosc - kupa fatalizmu z iskierka nadziei na koniec, nawet pomimo smiercji Sheparda (w mojej wersji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakonczenie podobalo mi sie jako calosc - kupa fatalizmu z iskierka nadziei na koniec, nawet pomimo smiercji Sheparda (w mojej wersji).

O to pytam - które zakończenie zdecydowałeś się wybrać?

Przejąć kontrolę nad Żniwiarzami, obarczając Shepard przekleństwem życia wiecznego i nie życia zarazem, rozwalić ich, kasując przy okazji EDI i Gethy, czy może skoczyć do magicznego promienia przyjaźni i poprzez rozłożenie się na atomy sprawić, że wszyscy nagle zaczynają się kochać i tulać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie denerwuje Cię czasem, że tylu ludzi przyczepia się do twojej tożsamości?

Nie. wiadomo, ze tajemnica zawsze przyciaga.

No rozumiem, ale nie masz czasem momentów: "Cholera, ale upierdzają. Lepiej było nierobić takiej tajemnicy"

Juz mowilem - nie. Lubie wkurzac ludzi :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...