Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Chodziło mi o to, że obecnie widoczny jest trend spłycania gier (wyszło kilka ambitnych tytułów, fakt, ale jednocześnie mechanizmy rozgrywki większości ulegają uproszczeniu - dobrym przykładem jest obrazek porównujący schematy poziomów, który kiedyś do AR wrzuciłeś), a gry mogące stanowić przełom w tej dziedzinie są albo kasowane albo kończą na śmietniku historii, niedocenione przez ogół. Więc może zapytam w ten sposób: czy zadowala cię forma obecnych gier, czy jednak wolałbyś, by były bardziej ambitne (w dowolnym znaczeniu tego słowa)?

Wszystko co dla mas sie splyca i upraszcza, tak to juz jest.

Masz jakieś określone poglądy na to, czy w kosmosie istnieje życie, czy po prostu ci to, mówiąc kolokwialnie, wisi? Patrzysz czasem w niebo i zastanawiasz się, czy tam daleko ktoś nie robi dokładnie tego samego?

Juz ze 2000 lat temu jakis filozof powiedzial, ze wierzyc iz tylko na Ziemii jest zycie, to jakby zakladac, ze na obsianym polu zakielkuje tylko jeden klos zboza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy myślisz aktywnie o tym, co na nas może czekać wśród gwiazd, czy po prostu nie obchodzi cię to ani trochę, bo wolisz tu i teraz?

jezusie, nie zaczynam dnia od tego rodzaju rozwazan. Ale czasem zdarza mi sie myslami bladzic i miedzy gwiazdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam również pytanie do Pana Smugglera.

Wyobraź sobie...

Jedziesz czarnym BMW. Z przodu Ciebie pędzi koń, a z tyłu ciebie helikopter.

Co robisz?

Geeez, Już starszych kawałów nie dało się znaleźć??? - Ghost

KIedy odkopali mumie Ramzesa XII, to trzymala w reku papirus z tym dowcipem, z dopiskiem "najnowszy!". :laugh:

Wybacz, jeślim zbyt nachalny...

A, jeśli wolno spytać, masz już plany, gdzie będziesz fotografował i wypoczywał w tym roku?

Mam plany, mam nawet rezerwacje juz. Ale "chcesz rozsmieszyc Boga? Opowiedz mu o swoich planach".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Sniper_in_Crysis @ czwartek, 15 maj 2008 - 12:59)

Ja mam również pytanie do Pana Smugglera.

Wyobraź sobie...

Jedziesz czarnym BMW. Z przodu Ciebie pędzi koń, a z tyłu ciebie helikopter.

Co robisz?

Geeez, Już starszych kawałów nie dało się znaleźć??? - Ghost

KIedy odkopali mumie Ramzesa XII, to trzymala w reku papirus z tym dowcipem, z dopiskiem "najnowszy!".

A ja tego nie znam :happy:

Edytowano przez Zolwik03
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42

Pisałeś zę lubisz MMA a czy sam prubowaleś trenowaźć jakąś sztukę walki? co trenowałeś i czy zadarzyło ci się to na kimś urzyć?

Czy jak czytasz lisyty od czytelników to czy wyobrarzasz sobie jak ci czytelnicy mogą wyglądać?

Czy recenzowałeś kiedyś jakieś gry kaszanki czy zadarzyło ci się zjechać jakiś tytuł po całości jaka była najgorsza ocena jaką wystawiłeś grze i jaki tytuł się na nią załapał?

Jak ty robisz że udaje ci się przeczyać tyle listów od czytelników czy zdarzają się nawały listów takie że nie udaje ci się przeczytać wszystkich listów od czytelników?

Czemu nie lubisz krwawych horrorów literackich np. pisarzy takich jak Guy N Smith, czy Graham Masterton. Co sądzisz na temat Edwarda Lee i Jacka Ketchuma przecierz nawet twój ulubiony pisarz King ich lubi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś zę lubisz MMA a czy sam prubowaleś trenowaźć jakąś sztukę walki? co trenowałeś i czy zadarzyło ci się to na kimś urzyć?

Kiedys trenowalem karate shotokan i raz jeden w samoobronie sprzedalem komus norrisowe kopniecie z polobrotu.Podzialalo.

Czy jak czytasz lisyty od czytelników to czy wyobrarzasz sobie jak ci czytelnicy mogą wyglądać?

Nie mam fantazji seksualnych ani zadnych innych na temat czytelnikow CDA.

Czy recenzowałeś kiedyś jakieś gry kaszanki czy zadarzyło ci się zjechać jakiś tytuł po całości jaka była najgorsza ocena jaką wystawiłeś grze i jaki tytuł się na nią załapał?

Zdaje sie, ze jakis symulator... muchy i 1/10.

Jak ty robisz że udaje ci się przeczyać tyle listów od czytelników czy zdarzają się nawały listów takie że nie udaje ci się przeczytać wszystkich listów od czytelników?

Czytam nie poruszajac ustami, to pomaga.

Czemu nie lubisz krwawych horrorów literackich np. pisarzy takich jak Guy N Smith, czy Graham Masterton. Co sądzisz na temat Edwarda Lee i Jacka Ketchuma przecierz nawet twój ulubiony pisarz King ich lubi.

Nie jest prawda, ze nie lubie krwawych horrorow. Nie lubie kiepskich horrorow, w ktorych krew. sperma i flaki maja zamaskowac brak sensownej fabuly i glebi. Dlatego nie cenie dwoch pierwszych panow, gdyz sa to literaccy rzemieslnicy, walacy kolejne ksiazki wedle tej samej sztancy (Mastertonowi czasem zdarza sie wzniesc na wyzszy poziom i np. Manitou byl niezly, ale wiekszosc jego ksiazek jest kiepawa). Ketchuma poznalem niedawno - na razie czytam jego zbior opowiadan, a w szafce lezy "Dziewczyna z sasiedztwa". Podoba mi sie, choc zauwazylem ze nie trawie go w malych dawkach - o ile Kinga pochlaniam, to Ketchum w wiekszych dawkach przestaje mi smakowac, wiec czytam po pare/nascie stron dziennie i wtedy jest OK. Eward Lee - pierwsze slysze, sprawdze go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42
Nie jest prawda, ze nie lubie krwawych horrorow. Nie lubie kiepskich horrorow, w ktorych krew. sperma i flaki maja zamaskowac brak sensownej fabuly i glebi. Dlatego nie cenie dwoch pierwszych panow, gdyz sa to literaccy rzemieslnicy, walacy kolejne ksiazki wedle tej samej sztancy (Mastertonowi czasem zdarza sie wzniesc na wyzszy poziom i np. Manitou byl niezly, ale wiekszosc jego ksiazek jest kiepawa). Ketchuma poznalem niedawno - na razie czytam jego zbior opowiadan, a w szafce lezy "Dziewczyna z sasiedztwa". Podoba mi sie, choc zauwazylem ze nie trawie go w malych dawkach - o ile Kinga pochlaniam, to Ketchum w wiekszych dawkach przestaje mi smakowac, wiec czytam po pare/nascie stron dziennie i wtedy jest OK. Eward Lee - pierwsze slysze, sprawdze go.

A ja właśnie to lubię u wymienionych przeze mnie pisarzy. Ich książki to coś jak gry w stylu "Serious Sama" czyli zero fabuły i myślenia i dużo jatki Po między ambitniejszymi książkami to nie zła odskocznia. Po za tym zawsze tak miałem że lubiłem literackie gore. Dla tego lubię "Desperację" Kinga mimo iż za samym Kingiem średnio przepadam a czy King ma jeszcze coś w stylu "Desperacji"

PS. sorry za byki w poprzedniej wypowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie to lubię u wymienionych przeze mnie pisarzy. Ich książki to coś jak gry w stylu "Serious Sama" czyli zero fabuły i myślenia i dużo jatki Po między ambitniejszymi książkami to nie zła odskocznia. Po za tym zawsze tak miałem że lubiłem literackie gore. Dla tego lubię "Desperację" Kinga mimo iż za samym Kingiem średnio przepadam a czy King ma jeszcze coś w stylu "Desperacji"

PS. sorry za byki w poprzedniej wypowiedzi

Wiesz, jest tyle dobrych ksiazek, ktore sie lekko czyta, ze naprawde nie musze sobie czytac dziel w stylu "Krzyzacy dokonali krzyzowki czlowieka z karaluchem, wiec Jagiello dlatego im wypowiedzial wojne, ale potomkowie tych krzyzowek przetrwali i potem w kanalach Warszawy mordowali powstancow" (tak, to streszczenie fabuly jednej z jego ksiazek!) albo dowiadywac, sie ze w Europie okolo roku tysiecznego (a w Czechach konkretnie) wybuchla zaraza i wygnily ziemniaki, czego efektem byl glod - bo wtedy nie bylo jeszcze Czech, a ziemniaki to przywiozl Kolumb z Ameryki w XV wieku. I tak dalej.

Krotko mowiac jak czuje lekki glod to wole pojsc na sushi niz jesc hamburgera (szczegolnie jesli place tyle samo...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42
Krotko mowiac jak czuje lekki glod to wole pojsc na sushi niz jesc hamburgera (szczegolnie jesli place tyle samo...)

Cóż karzdy ma inny gust ja z kolei wolę hamburgera bo nie lubię ryb

Ponawiam jedno pytanie. czy King ma na koncie coś w stylu Desperacji ew. ksiarzki bardziej nastawione na akcji niż fabułę bo tak jeszcze zamierzam sięgnąć po coś tego autora i chciał bym sie dowiedzieć co z jego twurczości mogło by mnie fan Smitha i Mastertona zainteresować Pozdrawiam miło sie pogawędziło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotko mowiac jak czuje lekki glod to wole pojsc na sushi niz jesc hamburgera (szczegolnie jesli place tyle samo...)

Cóż karzdy ma inny gust ja z kolei wolę hamburgera bo nie lubię ryb

Ponawiam jedno pytanie. czy King ma na koncie coś w stylu Desperacji ew. ksiarzki bardziej nastawione na akcji niż fabułę bo tak jeszcze zamierzam sięgnąć po coś tego autora i chciał bym sie dowiedzieć co z jego twurczości mogło by mnie fan Smitha i Mastertona zainteresować Pozdrawiam miło sie pogawędziło

Poczytaj "Komorke"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komórka jakoś mi się średnio z Desperacją kojarzyła (a czytałem obydwie, do tego Oczy Smoka i kawałek Lśnienia... ale tu już wymiękłem), bliżej jej raczej do czegoś a la Dead Island (czyli survival horror), a Desperacja była taka jakby bardziej klimatyczna i w sumie bardziej niepokojąca niż kolejna zombie apokalipsa. I skala mniejsza, czyli na wstępie dwa oczka więcej (prawdopodobieństwo...).

A tak w ogóle, Smuggler, co właściwie podoba ci się w Kingu? Jak dla mnie, gości pisze dobre książki ale niestety, na początku przynudza niemiłosiernie rozwlekłym zawiązaniem akcji, takie przynajmniej odniosłem wrażenie po tych kilku książkach, które przeczytałem. Nie wiem, może nowsze są lepsze... Polecisz coś, co nakłoni mnie na podążanie tą ścieżką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, co właściwie podoba ci się w Kingu? Jak dla mnie, gości pisze dobre książki ale niestety, na początku przynudza niemiłosiernie rozwlekłym zawiązaniem akcji, takie przynajmniej odniosłem wrażenie po tych kilku książkach, które przeczytałem. Nie wiem, może nowsze są lepsze... Polecisz coś, co nakłoni mnie na podążanie tą ścieżką?

A mi sie wlasnie podoba, ze sie nie spieszy. Nie kazda ksiazka musi sie zaczac od trzesienia ziemi. U niego jest spoko, fajnie, a tu powolutku cos nadpelza, sam nie wiesz kiedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy recenzowałeś kiedyś jakieś gry kaszanki czy zadarzyło ci się zjechać jakiś tytuł po całości jaka była najgorsza ocena jaką wystawiłeś grze i jaki tytuł się na nią załapał?

Zdaje sie, ze jakis symulator... muchy i 1/10.

Ha, pamiętam tę reckę : ). Dla zainteresowanych -> link

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz kilka książek naraz? Chodzi mi o to, że np. popołudniu jedną, a wieczorem inną?

Owszem, zdarza sie. No ale jak dorwe jakas bardzo ciekawa, to tylko ja. A tak to troszke sf, troszke wojennej , troszke dokumentu i jakos to leci. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...