Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

W każdym razie, zdefiniuj proszę "dobry list" do AR. Albowiem chciałem napisać coś nt. fabuły w grach i rozmaitych problemów związanych z jej tworzeniem, ale mam wątpliwości, niegodne sługi Imperatora, pt. "czy będzie to dobry list". W końcu do AR znacznie łatwiej trafić, pisząc bez sensu, ale fajnie...

Niebanalny w tresci i/lub formie. :)

Ulubiona pizza(podaj składniki)?

Ciasto, ser i dodatki (poza anchois i ananasem)

Uzywasz TeamSpeaka, Skype'a czy moze innego komunikatora?

innego ale tylko sluzbowo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EGM kiedyś w felietonie wspominał o jakimś konwencie fantastyki (bodajże o Polkonie, jeśli mnie pamięć nie myli), a czy ty i inni pracujący w CD-A pojawiacie się na konwentach fantastyki?

Mi sie zdarzalo ale ostatnim razem bylem w XX wieku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy nadal będziesz kupował Coca-Colę pomimo że Bobby Kotick jest dyrektorem w tej firmie ????

2. Czy to dobrze że w tym roku powstają kolejne tytuły głośnych hitów: Thief 4, GTA, Hitman Rozgrzeszenie, Crysisem 3 itp zamiast czegoś nowego oryginalnego ?????

3. Co robisz gdy musisz długo na coś czekać a czas tobie wolno leci ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie do pizzy, a czy lubisz owoce morza?

Nie na pizzy - uwielbiam krewetki, malze itd. Ale na pizzy krewetki jeszcze daja rade a reszta tylko smierdzi.,

1. Czy nadal będziesz kupował Coca-Colę pomimo że Bobby Kotick jest dyrektorem w tej firmie ????

Pomijajac fakt, ze pijam pepsi, to naprawde dziecinada byloby "na zlosc Bobkowi nie bede kupowal Coli". Bardzo by sie przejal.

2. Czy to dobrze że w tym roku powstają kolejne tytuły głośnych hitów: Thief 4, GTA, Hitman Rozgrzeszenie, Crysisem 3 itp zamiast czegoś nowego oryginalnego ?????

Niedobrze, ale jak powstaja fajne oryginalne gry, to zwykle nie chcecie ich kupowac.

3. Co robisz gdy musisz długo na coś czekać a czas tobie wolno leci ??

Biore srodek na przeczyszczenie. od razu szybciej mi leci. Czas i wszystko.

Czy podzielasz opinię, że można mówić o początkach dojrzałości w erze Internetu, kiedy człowiek jest w stanie napisać wiadomość na gg/forum bez używania emotek, przekleństw i innych lolów, przekazując swoje emocje i sens zdania?

:ohmy: ROTFL, ja pie@#$%^, masz @$#%^ racje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przeszedłeś Alana Wake'a? Podobał Ci się?

To byla druga gra na Xboska, jaka odpalilem... I przeszedlem, a moja opinie o niej poczytasz w GameWalkerze przy recenzji jego wersji na PC.

Uprzedzajac - nie robilem tego ja, bo ja gram w cos innego teraz, co tez bedzie w najnowszym CDA recenzowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, Smuggler, ale ja pytałem serio. Jakoś tak staram się nie wpadać w obecne trendy bycia zaje**** z jakiegoś powodu (bo policji robię dobrze [swoją drogą rodzi to pytania egzystencjalne godne Filozoraptora], bo zalewam się w belę itp.) i jak widzę/słyszę różne przechwałki na ten temat to mi się niedobrze robi. Nazwał bym to wręcz degeneracją. No bo jak tutaj mówić o dojrzałości, kiedy ktoś nie jest w stanie zapanować nad ilością spożywanego alkoholu czy innej używki, szczytem ambicji jest bycie poważanym na dzielni przez łysych kolegów z jakiegoś powodu (a to sugeruje powiązania homoseksualne z policjantami, a to się chwali, ile to panienek nie przeleciał), a bycie skromnym czy faktycznie żądnym wiedzy jest uważane za obciach? Trzeba znaleźć nowy wyznacznik dojrzałości - a styl pisania na różnych komunikatorach czy na forach mimo wszystko świadczy w jakiś sposób o człowieku (poprzeglądałem sobie archiwum GG z okresu gimnazjalnego i porównałem z obecnym - różnica widoczna gołym okiem). Nie jest to może jakiś super wyznacznik, ale z drugiej strony - podobno nadużywanie emotek czy pisanie więcej niż trzech znaków zapytania/wykrzykników w jednym zdaniu świadczy o zaburzeniach psychicznych.

Powiedz mi, Smuggler, czy jak czasem popatrzysz na różny element gimnazjalno-licealny to zapala ci się w głowie lampka "co to jest?!" ?

I tak już całkiem na poważnie:

Zastanawiałeś się kiedyś, gdzie jest granica zastosowania etyki? Gdzie kończy się "podjąć jedyną słuszną decyzję" a zaczyna "poświęcić jedno życie by ocalić inne"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzowane przez ciebie? Czyżby to był AW: American Nightmares? Mam nadzieję, że tak bo rzadko Twoje recenzje mam okazję czytać a szkoda ;) Alan Wake jest fantastyczną grą i ma co się nad tym rozwodzić. I takie pytania ode mnie: zagrasz w Wiedźmina 2 na Xboksie? I czy na swoim osobistym Xboksie masz dużo gier z XBLive?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, Smuggler, czy jak czasem popatrzysz na różny element gimnazjalno-licealny to zapala ci się w głowie lampka "co to jest?!" ?

Jasne, ale jak swiat swiatem stare pokolenia patrzylo na swych nastepcow w taki sposob.

I tak już całkiem na poważnie:

Zastanawiałeś się kiedyś, gdzie jest granica zastosowania etyki? Gdzie kończy się "podjąć jedyną słuszną decyzję" a zaczyna "poświęcić jedno życie by ocalić inne"?

Owszem, ale to chyba nie jest temat na dyskusje tutaj.

zagrasz w Wiedźmina 2 na Xboksie? I czy na swoim osobistym Xboksie masz dużo gier z XBLive?

Pewnie zagram, bo czemu nie. Gier z XBL nie ma mam prawie wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Juluzz

W miniwstępniaku 200. albo 199. Lord Dowódca MacAbra pisał, że CDA teraz ma stałą cenę 15,99 oraz dołączane 2 płyty DVD.

Jak uważasz, Smuggler, gry powinny pozostać wyłącznie formą rozrywki, czy też powinny dążyć w stronę dzieła sztuki/"grokumentu" (Gry Kontrowersyjne z ostatniego numeru)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie uważasz, że problem się zaczyna, kiedy ktoś patrzy na swoje pokolenie właśnie w taki sposób?

Sadzac z tego, ze swiat przetrwal to chyba nie.

Jak oceniasz Kszysia Ibisza?

...

Dobra teraz pytanie na poważnie:

Kiedy będzie "normalny" numer po 14,99?

Nie bedzie. Teraz normalna cena to 15.99 zl bo sa na stale 2 DVD.

Jak uważasz, Smuggler, gry powinny pozostać wyłącznie formą rozrywki, czy też powinny dążyć w stronę dzieła sztuki/"grokumentu" (Gry Kontrowersyjne z ostatniego numeru)?

A nie moze byc i jedno i drugie? To jakbys pytal, czy filmy maja byc fabularne czy dokumentalne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja, nawiązując do kolegi trzy posty wyżej - wolisz racuchy czy placki?

(podejrzewam, że już Cię ktoś o to pytał ;P)

ps: no i nie odpowiedziałeś na pytanie o Krzysia :)

Nie prowokuj, wacpan [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że obecnie widoczny jest trend spłycania gier (wyszło kilka ambitnych tytułów, fakt, ale jednocześnie mechanizmy rozgrywki większości ulegają uproszczeniu - dobrym przykładem jest obrazek porównujący schematy poziomów, który kiedyś do AR wrzuciłeś), a gry mogące stanowić przełom w tej dziedzinie są albo kasowane albo kończą na śmietniku historii, niedocenione przez ogół. Więc może zapytam w ten sposób: czy zadowala cię forma obecnych gier, czy jednak wolałbyś, by były bardziej ambitne (w dowolnym znaczeniu tego słowa)?

Masz jakieś określone poglądy na to, czy w kosmosie istnieje życie, czy po prostu ci to, mówiąc kolokwialnie, wisi? Patrzysz czasem w niebo i zastanawiasz się, czy tam daleko ktoś nie robi dokładnie tego samego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...