Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Mnie bardziej chodzi na X360 o Alana Wake (na tej grze najbardziej mi zależy, kiedy wyszła na X360 nie mogłem tego przeboleć :wink:), Fable 2 (i może 3) i Gearsy. Więc też chyba wybiorę X360 bo tytuły z PS3 to tylko Killzone 3, Heavy Rain i ew. God of War 3.

Mialem dokladnie tak samo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berlin odpowiedział, że mogę do szanownego Smugglera napisać z pytaniem o promocję blogów w CD-Action. Czy cokolwiek z tego jest możliwe?

Szczegółowo opisałem to tutaj. Wysłałem również PW kilka dni temu, ale nie wiem, czy dotarło.

Raczej Ghosta, ja sie tu ograniczam do ogolnej moderki i w blogi sie nie wcinam.

Jakbyś miał wybrać system: Windows XP, Windows 7 lub czekając na Windowsa 8. To co byś wybrał?

Mam XP. To chyba wymowna odpowiedz.

jaki jest najśmieszniejszy dowcip który znasz? (oprócz moich)

"Wchodzi Wacek na forum a tu baniak."

Normalnie boki zrywac. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno tu nie pisałem. Chciałem się odnieść do listu z AR z tego numeru od gościa, którego drażni, że gra mu CHODZI pomimo tego, że ma za niskie wymagania sprzętowe. Cóż, ja nieco rozumiem jego ból. Chodzi o to, że jak człowiek spojrzy na takie wymaganie sprzętowe i sobie pomyśli "e kurde, nie pójdzie mi", a gra mimo to chodzi, to można się wkurzyć, że dotychczas tyle fajnych tytułów się omijało, bo wymagania były odrobinę za wysokie, a mogły pójść bez problemu.

Sam tak miałem z "Portalem". Ktoś, chyba nawet na tym forum, mi napisał, że mi nie pójdzie, bo mam za niską grafikę (chyba jedyny pełnoletni użytkownik karty graficznej 64 MB), więc nie instalowałem choć grę mam od roku. Dopiero niedawno kuzyn mnie namówił i proszę - śmiga bez problemów (gra, nie kuzyn... chociaż on też śmiga, ale w innym sensie).

I pomyśleć ile razy już ją mogłem przejść...

Ok, czas na inne pytanie:

1. Co sądzisz o fenomenie My Little Pony: Friendship is Magic?

2. Czy płakałeś przy śmierci Spocka w "Star Treku"?

3. Co do listów w AR... co myślisz o tym, żeby wstawiać tam posty z tego tematu, te dłuższe i ciekawsze. Nie kilka, może nawet po jednym, może nawet co 2 miesiące, jako Schwytane w Sieci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czas na inne pytanie:

1. Co sądzisz o fenomenie My Little Pony: Friendship is Magic?

A co to @#$^%^ jest?

2. Czy płakałeś przy śmierci Spocka w "Star Treku"?

Tak, prawie jak przy smierci Greedo w SW. :)

3. Co do listów w AR... co myślisz o tym, żeby wstawiać tam posty z tego tematu, te dłuższe i ciekawsze. Nie kilka, może nawet po jednym, może nawet co 2 miesiące, jako Schwytane w Sieci?

Jak beda... :)

Przychodzą ci na myśl jakieś dobre filmy fantasy godne polecenia? (poza LoTR oczywiście).

Nie bardzo.

W takim razie inaczej: jakie książki fantasy byś polecił, poza saga wiedźmińską i Władcą Pierścieni?

"Czarnoksieznik z Archipelagu" Ursuli K. LeGuin. To wprawdzie tylko pierwsza czesc bodaj piecioksiegu, ale nie czajmy sie - pierwszy tom, bedacy zamknieta caloscia, jest lepszy niz pozostale czesci razem wziete.

Mozna by powiedziec, ze to taki "antypotter" (naturalnie byl napisany w czasie gdy Rowling wyrzynaly sie mleczne zeby :P) - czyli jak dzieciak staje sie magiem, z wszystkimi tego konsekwnecjami. Magia nie jest tam prostym machaniem rozdzka, akademia magiczna nie przypomina Hogwartu, a to ze korzystanie z magii niesie z soba konsekwencje pokazano bardzo pieknie. Do tego niesamowity klimat jak dla mnie, troszke poetycki ale mocno tkwiacy w codziennym zyciu. Perelka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czas na inne pytanie:

1. Co sądzisz o fenomenie My Little Pony: Friendship is Magic?

A co to @#$^%^ jest?

To jest niesamowite uniwersum fantasy, z bohaterami o bogatych osobowościach, epickimi wydarzeniami, gammą najróżniejszych stworów (smoki, mantykory, astralne bestie, feniksy, hydry, koboldy etc.), odniesieniami do świata rzeczywistego i z przesłaniem o tym, jak ważne jest w życiu braterstwo, przyjaźń i zaufanie. Uniwersum to ma ponad 50 mln fanów na całym świecie ze średnią wieku 30 lat (i wciąż rośnie, jedno i drugie) Nie wierzysz? Sam sprawdź!

I jeszcze jedno: którego animowanego Garfielda wolisz? Starego czy tego nowego z CN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Próbowałeś kiedyś napisać książkę/opowiadanie?

Kazdy chyba probowal. :)

2. Znasz komiksy Dema "Duże Ilości Naraz Psów"?

Nie

3. Czytałeś lektury w szkole?

Owszem ale zwykle szalu nie bylo - choc pozytywnie zaskoczyla mnie Lalka i Chlopi. Natomiast tragicznie odbilem sie od "Nad Niemnem".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] choc pozytywnie zaskoczyla mnie Lalka i Chlopi. Natomiast tragicznie odbilem sie od "Nad Niemnem".

Lalka, to była jedyna lektura, którą przeczytałem w liceum "od deski do deski" - jakby nie patrzeć - dosyć opasła. Jeżeli chodzi o całą resztę, to notorycznie korzystałem z tzw. "bryków", czyli streszczeń :cool: .

A wracając do pytań: czy bierzesz udział w cyklicznej akcji THE HUMBLE INDIE BUNDLE i kupujesz gry niezależnych developerów za "co łaska"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W związku z twoim hobby Smug, tj. fotografią, zainteresowałem się tą dziedziną trochę i czy mógłbym usłyszeć opinie fachowca na temat tego słynnego zdjęcia. Co jest w nim takiego niezwykłego? Bo chyba takie oczy można photoshopem "wyprodukować"?

2. Podobno każdy ma swojego sobowtóra, ja swojego widziałem i był bardzo, bardzo do mnie podobny. Czy ty Smug widziałeś swojego ? Bo ja chyba twojego sobowtóra widziałem, tzn. Mac'a :) i jest właścicielem Żabki w mojej okolicy, wcześniej jeździł taksówką i nawet fajny z niego kolo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do pytań: czy bierzesz udział w cyklicznej akcji THE HUMBLE INDIE BUNDLE i kupujesz gry niezależnych developerów za "co łaska"?

Nie, bo albo juz je mam wczesniej albo mnie tak czy siak dana gra nie interesuje.

Czytałeś książkę p. Naczelnego "Piloci purpurowego zmierzchu" ? Jeśli tak, to co o niej sądzisz (o książce, nie jakości korekty ;p)....w końcu znany jesteś z ostrego oceniania początkujących pisarzy ;>

Niezly pomysl, mizerne wykonanie. :tongue:

Jack Nicholson czy Robert De Niro ?

Garfield.

Smuggie, co sądzisz o takich gwiazdach internetu, jak np. Pani Basia, damianero (filozofero), NIekryty krytyk? oglądasz czasami?

Nie, naprawde mam duzo glupoty wokol siebie, nie musze jeszcze tego w Necie szukac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiedziałem gdzie upchać to pytanie i w ostateczności stwierdziłem, że Smugg może pomoże.

Mianowicie co sądzisz o ( jakby ich tu nazwać.. ) video recenzentach, którzy wrzucają na youtuba filmy z gameplay'em z przeróżnych gier, a w tle słychać ich, czasami dość przeraźliwy, komentarz live? Mówię tu o postaciach typu ( kanały youtube ) TotalHalibut, BlueXephos, Huskystarcraft itd itp. Moim zdaniem goście odwalają kawał dobrej roboty przygotowując materiał, składając filmy i wyrażając swoją opinię na temat danej gry. Niektórzy wrzucają filmiki ze swoimi "pierwszymi wrażeniami" z gry. Inni po prostu przechodzą fragment gry, wytykając przy tym jej wady i zalety. Jeszcze inni są po prostu komentatorami eSportów. Powtórzę zatem pytanie. Co o nich sądzisz? Dlaczego nie spotyka się wielu polskich video recenzentów? Myślisz, że ktoś z waszej redakcji mógłby podołać takiemu zadaniu?

Pozdrowienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...