Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Mi się wydaje że Smuggler nie jest Mac Abrą lub kim innym albo postacią fikcyjną, w którą wcielają się redaktorzy po kolei. Wydaje mi że stwarzasz takie pozory że jesteś niby Mac Abrą a tak naprawdę pomaga Ci to ukryć swoją prawdziwą tożsamość. Na twoim miejscu tak bym zrobił. Niby Ty to MA a tak naprawdę nikt poza redakcja, rodzina itd. Nie zna twoich prawdziwych danych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę. Gdy instaluję Tomb raidera z bieżącego numeru na sam koniec wyskakuje mi błąd. Wiem że to nie wina waszej płytki, bo u mojego kumpla działa bez problemu. Chcę jednak wiedzieć czy jak wyskakuje taki błąd można cos zrobić :

BŁĄD TRANSFERU SKŁADNIKA

SKŁADNIK: DefaulFeature

Grupa Pliku: NewComponent1

Plik: F;\pelne\TRU\data2.cab

Błąd: Błąd danych (CRC)

Z góry dzięki.

Czy ja jestem pomoc techniczna? :dry: Od takich problemow sa odpowiednie watki i ludzie. Na pogotowie tez dzwonisz zapytac sie o przepis na bigos?

Pójdziesz na wybory?

Koniecznie. kto nie idzie nie ma potem prawa moralnego by narzekac "ze znowu wybrano tych czy tamtych" itd.

Czytałeś "www.1939.com.pl" M. Cziszewskiego?

czytalem, fabula mnie nie zachwycila.

Czytałem na twój temat na różnych forach, blogach, serwisach gierkowych itd. i wychodzi, że jesteś postacią kultową (bez wazeliny a wręcz z żalem to stwierdzam), czy nie kusi Cię żeby się ujawnić i powiedzieć : jam ci Smuggler czyli ............ ( i tu pada imię i nazwisko), zwłaszcza jak piszą, że ty to Jurek Poprawa? I czy nie znudziła ci się ta szopka Mac...wróć...Smug?

A tobie sie nie znudzilo takie podszczypywanie? Ja rozumiem, ze rozpiera cie radosc, "bo juz wiem skad sie biora dzieci" dla przykladu, no ale... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Smuggler to NA PEWNO nie Mac Abra. Skad to wiem? 1. Wystarczy poczytać dawne numery CDA by zobaczyć, ze maja rozne style pisania, inne osobowosci, zainteresowania. 2. Wydaje mi sie, ze Smugglerem moze byc Zibi Bański czyli ich dawny? szefu. Pytanie dlaczego, ano dlatego ze jako naczelny ma kase na wycieczki po świecie, luksusowe alkohole itp, a pozatym w ktoryms numerze cda straszyl Elda w GW ze ten zostanie "zasiłkofilem". 3. Jesli to nie Zibi, to jest zdjecie w tipsomaniaku na 10-lecie pisma, "Smuggler i Pepin Krotki" a na tym zdjeciu łysiejący:) kolo przy kompie. Jak wiadomo Zibi ma wąsy a Mac jest całkiem łysy. Moze sie myle i zostało to wszystko wyjasnione ale jest jeszcze rysunek czytelnika pt. "Smuggler i wszystko jasne" (też łysiejący koleś) odpowiedź Smugga "-podobny":). Zagadka rozwikłana:) ps sorki za bledy i forme, pisze z phona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając te quasi 'śledztwa' na twój temat musisz się nieraz mocno uśmiać lub przynajmniej uśmiechnąć :) Czy gdy będziesz - a oby to się prędko nie stało - odchodził z redakcji masz w planie ujawnić się się tak jak to zrobił Stig z Top Gear'a ( a może wcale się nie ujawnił ? ;) ) czy raz na zawsze zostanie owiane to tajemnicą ?

I jeszcze jedno pytanie: Czy wiele osób z twojego najbliższego otoczenia (rodzina, znajomi) wie, że jesteś tym Smugglerem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając te quasi 'śledztwa' na twój temat musisz się nieraz mocno uśmiać lub przynajmniej uśmiechnąć :) Czy gdy będziesz - a oby to się prędko nie stało - odchodził z redakcji masz w planie ujawnić się się tak jak to zrobił Stig z Top Gear'a ( a może wcale się nie ujawnił ? ;) ) czy raz na zawsze zostanie owiane to tajemnicą ?

Nawet Predator w koncu zdjal helm :)

I jeszcze jedno pytanie: Czy wiele osób z twojego najbliższego otoczenia (rodzina, znajomi) wie, że jesteś tym Smugglerem ?

Pare wie ale maja to gdzies. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie z ciekawości- Eld już definitywnie zrezygnował z redakcji? Pamiętam że kiedyś wspominał w GW że odchodzi na kilka miesięcy i potem słuch po nim zaginął.

BTW, przeglądając Fejsbuka prawie cię nie poznałem, zgoliłeś wąsy :>

Edytowano przez malyxxl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie z ciekawości- Eld już definitywnie zrezygnował z redakcji? Pamiętam że kiedyś wspominał w GW że odchodzi na kilka miesięcy i potem słuch po nim zaginął.

A wiesz, ze Kopernik nie zyje?

BTW, przeglądając Fejsbuka prawie cię nie poznałem, zgoliłeś wąsy :>

:icon_mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ty byłeś z Cormackiem na jamsession w "Mecie"? xd Bo jeśli tak to z tb też bym sobie strzelił zdjęcie! Hehehe

Ogólnie czy lubisz poznawać nowe młode wrocławskie zespoły? Czy uważasz, że jednak lepiej jest trzymać ze starymi sprawdzonymi wyznając zasade "Lubię te piosenki, kótre już słyszałem"? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie lubisz rozmawiac o polityce, ale moze zdradzisz nam czy jestes zadowolony z wyniku wyborow?:)

Zadnych rozmow o polityce w tym watku... :cool:

Czy to ty byłeś z Cormackiem na jamsession w "Mecie"? xd Bo jeśli tak to z tb też bym sobie strzelił zdjęcie! Hehehe

Ogólnie czy lubisz poznawać nowe młode wrocławskie zespoły? Czy uważasz, że jednak lepiej jest trzymać ze starymi sprawdzonymi wyznając zasade "Lubię te piosenki, kótre już słyszałem"? :)

Nie, to nie ja. Ogolnie slucham raczej nieco innego gatunku muzyki, tzw. "neoproga" (rock neoprogresywny) wiec akurat we wrocku jest dla mnie pod wzgledem muzyki "pustynia". Co do mnie to chetnie poznaje nowe gatunki i zespoly - a takze odkrywam bardzo stare. Np. ostatnio trafilem na Popol Vuh, ktory swe najlepsze plyty nagrywal na przelomie lat 60/70 XX wieku... Albo slucham plyty Milesa Daviesa z 1959...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz smuglerze otóż pytalem sie ciebie juz na tym forum jakich floydow wolisz barretowych watersowych czy gilmourowych jest tam gdzies ta rozmowa. Z zespołem nie gramy w stylu Cormaca a włąsnie w kilmatach progresywnych. Ba! Mój zespół nazywa się Pink Purple to o czymś świadczy! :) Więc kurde liczę, że kiedyś za kilka lat nas "odkryjesz" i zostaniesz wiernuym fanem :) A pytanie moje brzmi: Kupisz najnowszą płytę Floydó? Znaczy no płyta jak płyta nowa nie jest ale w jakiejś specjalnej jakosci 16 piosenek (coś w stylu Echoes z 2001 roku)? Czy moze dla cb to wyrzucanie pieniędzy w błoto za coś co i tak już się ma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz smuglerze otóż pytalem sie ciebie juz na tym forum jakich floydow wolisz barretowych watersowych czy gilmourowych jest tam gdzies ta rozmowa. Z zespołem nie gramy w stylu Cormaca a włąsnie w kilmatach progresywnych. Ba! Mój zespół nazywa się Pink Purple to o czymś świadczy! :) Więc kurde liczę, że kiedyś za kilka lat nas "odkryjesz" i zostaniesz wiernuym fanem :) A pytanie moje brzmi: Kupisz najnowszą płytę Floydó? Znaczy no płyta jak płyta nowa nie jest ale w jakiejś specjalnej jakosci 16 piosenek (coś w stylu Echoes z 2001 roku)? Czy moze dla cb to wyrzucanie pieniędzy w błoto za coś co i tak już się ma?

To podrzuccie jakies namiary na swe utwory.

A nowa plyta Floydow (a raczej Gilmour Band juz w tym momencie...) - zalezy jaka bedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz smuglerze otóż pytalem sie ciebie juz na tym forum jakich floydow wolisz barretowych watersowych czy gilmourowych jest tam gdzies ta rozmowa. Z zespołem nie gramy w stylu Cormaca a włąsnie w kilmatach progresywnych. Ba! Mój zespół nazywa się Pink Purple to o czymś świadczy! :) Więc kurde liczę, że kiedyś za kilka lat nas "odkryjesz" i zostaniesz wiernuym fanem :) A pytanie moje brzmi: Kupisz najnowszą płytę Floydó? Znaczy no płyta jak płyta nowa nie jest ale w jakiejś specjalnej jakosci 16 piosenek (coś w stylu Echoes z 2001 roku)? Czy moze dla cb to wyrzucanie pieniędzy w błoto za coś co i tak już się ma?

To podrzuccie jakies namiary na swe utwory.

A nowa plyta Floydow (a raczej Gilmour Band juz w tym momencie...) - zalezy jaka bedzie.

Hmm To nie bedzie NOWA płyta floydpow no to po prostu bedzie kolejna skłądanka... A co do namiarów to hmm w piatek nagrywamy coś porządniej to dam ci jakoś znać chyba że za niedługo przyniosę Cormackowi obiecaną pizzę (za focie rzecz jasna) to podrzucę wam od razu do redakcji xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie masz czasem ochoty zamknac w cholere tego tematu ;)?

2. Szkocka czy irlandzka, jak milosnik milosnika pytam. Do niedawna bylem bylem bliski stawianiu oltarzyka Jackowi Danielsowi za Old Nr 7 wiec moze jednak bourbon? Niedawno bylo mi dane sprobowac Tullamore Dew i az zrobilo mi sie wstyd ;).

3. Byles w Japonii? Wrazenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...