Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

W sumie to nie mam żadnego pytania:P Chciałem tylko powiedzieć, że tekst o Jacku Karpińskim jest fenomenalny, dawno takiego nie widziałem w CDA. Pozdrawiam

Mersi. Staralem sie.

1. Czemu masz rangę Super Moderatorzy a nie Redaktorzy

Bo na forum jestem takze moderatorem. Jednym z pierwszych zreszta :P

2. Masz jakieś tajniki poznania dziewczyny, które wykorzystałeś na "własnej skórze"?

LOL. Kacik podrywacza mam zalozyc? Ale chcesz rady? Badz czysty. Nie badz chamski. Mow do niej ale przede wszystkim sluchaj tego, co mowi. I to wystarczy bys byl przez nia mile widziany. A co dalej - to juz sam sie mecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, Smugg!!! :wink: Mam pytanko, lecz najpierw powiem, że jestem tu nowy i takie tam. Do wszystkich redaktorów pytanko kieruję, nie tylko do Ciebie, ale wlazłem na twój temat, boś mym IDOLEM. Otóż, pytanie me dotyczy kodu do Rappelz. Jak można i gdzie zamienić serial na te 20 "orjo" :smile: ?? Minecrafta chciałbym w końcu zakupić... A tak w ogóle, to miło mi się było do Ciebie odezwać :tongue: No i oczywiście - wreszcie jestem członkiem :happy: waszego forum!!! Yo!!!

XOXOXO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, co powiesz na temat dawania ostrzeżeń osobom, które nie wykazują inicjatywy i zadają pytania, które są w FAQ, stronę lub dwie wcześniej w temacie albo zupełnie w innym dziale, gdzie wszystko jest dokładnie opisane ? Ja zacząłem się udzielać na forum od niedawna i widzę, że dużo forumowiczów jest wręcz upierdliwych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Smugg.

Skoro na rynku pojawia sie PLAYBOX ,ktory bedzie o grach na konsole (a jest zakumplowany z wami) to od CDA moza oczekiwac ze bedzie mniej przywiazywalo do nich wage? (do gier na konsole oczywiscie)

Moze juz gdzies padlo to pytanie ale przegladac 400 str to lekka przesada :) co sadzisz o zespole DZEM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Smuglerze, mam pytanie nurtujace mnie od jakiegos czasu... mianowicie czy moglibyscie na cover wstawic pelna wersje minecrafta? Kurcze, ja bym sie naprawde bardzo ucieszyl z takiego pelniaka...

PS powyzszy post mnie rozwalił :D

Edytowano przez haragasatar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smug, czytałeś kiedyś Kin... JOKE! :tongue:

Miałeś kiedyś poważniejszy konflikt w redakcji, np. z redaktorem czy z szefostwem? Bo wiem, że z jedną chińską restauracją raczej tak, a już na pewno kiedy Ci przygotowali niekompletne "suszi" :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smugglerze. Wiele jest spekulacji kim to ty jesteś (bądź nie jesteś), niektórzy uważają że jesteś Mac Abrą (o ile dobrze pamiętam) inni że jesteś Łysiejącym Facetem, w komiksie w urodzinowym

CD-A Smuggler to urząd, który pełni wylosowana osoba. I tu chcę cię zapytać:

czy zapadły ci w pamięć jakieś konkretne fantazje na temat twojej osoby? Jeśli tak to wymienił byś je?

Ja jeśli już wyobrażam sobie ciebie to jesteś bardzo zaawansowaną sztuczną inteligencją, jak np. GLaDOS albo Skynet (jeśli naprawdę jesteś Skynetem to prosiłbym cię o nie bombardowanie Ziemi bronią masowego rażenia, z góry dziękuję). Z góry dziękuję. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi I3ig, w temacie, który mi podałeś, nie ma nic o zamianie kodu na kasę... :( Albo jestem ślepy...

A ja ponownie pytam (Smugglera, nie jakiegośtam I3ig) o zamianę kodu na kasę... :(

1.Czemu uwazasz, ze powinienem to wiedziec, skoro nie gram w gry MMO? Czy ja jestem helpline, a ten watek sie nazywa "tu pisz dowolne pytani, gdy ci sie nie chce szukac wlasciwego watku? :/

2. Ale nie wydaje mi sie, zeby to bylo realne.

Planuje kupic aparat fotograficzny za około 1500 zł. Jaki bys mi polecił? Zastanawiam się nad Panasonic Lumix DMC-LX5.

Dobry wybor. Ew. rozwaz NEX firmy Sony - zawsze to matryca lustrzanki i wymienna optyka.

Smug, czytałeś kiedyś Kin... JOKE! :tongue:

Miałeś kiedyś poważniejszy konflikt w redakcji, np. z redaktorem czy z szefostwem? Bo wiem, że z jedną chińską restauracją raczej tak, a już na pewno kiedy Ci przygotowali niekompletne "suszi" :smile:

Iskrzylo cczasem ale nigdy nie wybuchlo.

Co sądzisz o Świadkach Jehowy?

Nic.

Smuggler co sądzisz o kulturze Hip-Hopowej? Tylko w tym przypadku nie mówię to o tych płytkich JP itp. tylko o konkretnym rapie typu. O.S.T.R, Kaliber 44, Paktofonika, 52 Dębiec itd.

Nie znam, nie oceniam. Wiekszosci nagran nie trawie, ale mam w play-liscie pare utoworw, ktore mi przypasowaly.

Czesc Smugg.

Skoro na rynku pojawia sie PLAYBOX ,ktory bedzie o grach na konsole (a jest zakumplowany z wami) to od CDA moza oczekiwac ze bedzie mniej przywiazywalo do nich wage? (do gier na konsole oczywiscie)

Nie, niby dlaczego

Moze juz gdzies padlo to pytanie ale przegladac 400 str to lekka przesada :) co sadzisz o zespole DZEM?

Jakos nigdy nie moglem znalezc w nim czegos, co by mnie naprawde zachwycilo, cholc probowalem. Jakos nie nadaja na mojej fali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Faq jest napisane, ze sluchasz zespolu Dead Can Dance. Czy na dzien aktualny nadal ich sluchasz, i jaki jest twoj ulubiony album? (Tak btw, Saltarello <3)

Owszem, nadal. Wiele razy pisalem, ze nie mam "ulubionego albumu" [wpisz nazwe grupy]. Jest czas, ze ktorego slucham wiecej niz innych ale potem nagle odkrywam, ze tamten to dopiero daje i zaczynam wiecej sluchac innego. Ale jakbys juz bardzo chcial to chyba wskaze ten, od ktorego zaczalem swoja przygode z DCD, czyli "In the realm of dying sun".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...