Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Mam to w d..., nie mam obsesji na temat Zydow, Arabow, Murzynow itd.

Zacytuj jeszcze "Protokoly medrcow Syjonu"...

W zasadzie zapożyczając kilka faktów z różnych,czasem skrajnych teorii wszystko układa się w logiczną całość. Można to wpisać w taki obraz : Na sawannie pasie się stado trawożerców.Głodne lwy urządzają polowanie ,trawożercy widząc co się świeci w panice uciekają.Oczywiście lwy dopadają jednego z nich i ze smakiem zjadają.W tym czasie Reszta bezmyślnych przeżuwaczy zieleniny uspokaja się i ponownie czuje się bezpieczna ciesząc się życiem aż do następnego polowania.

I jak rozumiem lwy maja pejsy i jarmulki.

PS. A wiesz co sie zdarzylo w Anglii jak wybito wszystkie wilki, bo to wredne drapiezniki i jadly nasze milusie jelenie? Jelenie rozmnozyly sie nad miare, a potem zdychaly z glodu, bo nie mialy co zrec. To tyle jesli o zoologiczne analogie.

Masz zamiar brać udział (chociaż w jakiejś części) w tegorocznej edycji Smugglerków czy będziesz tylko łaskawie użyczał swojej ksywki :laugh: ?

Nigdy nie biore w tym udzialu, bo by bylo to takie... dziwne. Cos jakby - uczciwszy proporcje - Chopin bral udzial w przygotowaniach do konkursu dla pianistow jego imienia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam takiż oto problem...

W numerze cda 186 na górze strony setnej zamieściliście reklame\zajawkę\zwiastun ciekawego urządzenia- zaczarowanego ołówka.

Jak bardzo się na to cacko napaliłem nie będe tu pisał ( wystarczy że piszę), zgodnie więc z podpowiedzią rozumu wskoczyłem na stronkę producenta (genius) tylko po to by się dowiedzieć iż owszem urządzonko ( mouse pen) takowe jest ...

Niestety dla krajan Ojca dyrektora niedostępne...(chlip,chlip),(tak mi odpisali w mailu tylko nieco inną semantyką)

Tak wiem żyjemy w katolickim zaścianku/ruskiej prowincji/daleko za murzynami\etc ... Ale żeby firma miała w kraju filię i sieć lojalnych odbiorców nie sprowadzała produktu który na bank byłby hiciorem dla posiadaczy lapików czy tych mniejszych cosiów??

Dobra do sedna.Czy tak potężna i wspaniałomyślna firma o wieloletniej tradycji ( znaczy się wy ) nie mogłaby jakoś wspomóc biednego studenta, któremu zawsze wiatr w oczy ( znaczy się ja) a zupa za słona... Znaczy się bez jałmużny kase mam .Frustruje mnie tylko że nie mogę cudeńka dorwać bo konto na zagranicznym ebayu nie wchodzi w grę...

Pomocy...

:rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak rozumiem lwy maja pejsy i jarmulki.

No. I jeszcze biały fosfor na cywilów.

PS. A wiesz co sie zdarzylo w Anglii jak wybito wszystkie wilki, bo to wredne drapiezniki i jadly nasze milusie jelenie? Jelenie rozmnozyly sie nad miare, a potem zdychaly z glodu, bo nie mialy co zrec. To tyle jesli o zoologiczne analogie.

Ale przecież nikt nie chce zabijać ortodoksyjnych żydów. Po prostu za takie gadanie powinni zostać ukarani. W polskiej szkole uczeń podczas wizyty jakiegoś żyda krzyknął "wolna Palestyna" - został zaatakowany przez, bodaj, radnego i miał chyba jeszcze mieć sprawę w sądzie. Żyd może goja opluć, a goj żyda nie?

Mam to w d..., nie mam obsesji na temat Zydow, Arabow, Murzynow itd.

Zacytuj jeszcze "Protokoly medrcow Syjonu"...

Początkowo gadanie Hitlera i jego świty też wielu miało w "d...", pamiętasz, jak było? A teraz dzieje się to samo, bo też wszyscy mają to w "d...". Żydzi zrzucają bomby na szkoły, strzelają do rolników, do statków z pomocą humanitarną. I co? I nic. Nikt nie reaguje. Ciekawe tylko czy ta bezczynność spowodowana jest tylko poprawnością polityczną? A może po prostu niektórym wolno więcej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach] Naucz się cytować. [Turambar]

Tak jak rozumiesz.Wedle protokołu mędrców syjonu tak by to właśnie miało wyglądać. Czas zakończyć wątek,gdyż zaczynając się interesować historią tego wielkiego narodu można natrafić na zbyt wiele zgubnych publikacji kształtujących jak piszesz obsesje. Co dotyczy piastowania mojżeszowego na jakże ważnych stanowiskach w świecie ekonomi ,organizacjach, uniach czy traktatach, to jestem dobrej myśli i nadziei że wynika to tylko i wyłącznie z odpowiednich wysokich kompetencji aniżeli z faktu bycia jakimś "wampirem"-ojej chociaż może i nie wampirem bo wampir nie lubi czosnku.

Edytowano przez Turambar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler? Oglądałeś trailer gry Dead Island? Jak wrażenia? Według mnie jest to fenomenalne dzieło i kandydat do zwiastuna roku 2011:

TYLKO DLA WIDZÓW DOROSŁYCH.

P.S. Już dawno nie pojawiło się pytanie o książkę pod tytułem "Pod Kopułą". Widzę, że kolega palka7 podtrzymuje tradycję :dry: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak rozumiem lwy maja pejsy i jarmulki.

No. I jeszcze biały fosfor na cywilów.

PS. A wiesz co sie zdarzylo w Anglii jak wybito wszystkie wilki, bo to wredne drapiezniki i jadly nasze milusie jelenie? Jelenie rozmnozyly sie nad miare, a potem zdychaly z glodu, bo nie mialy co zrec. To tyle jesli o zoologiczne analogie.

Ale przecież nikt nie chce zabijać ortodoksyjnych żydów. Po prostu za takie gadanie powinni zostać ukarani. W polskiej szkole uczeń podczas wizyty jakiegoś żyda krzyknął "wolna Palestyna" - został zaatakowany przez, bodaj, radnego i miał chyba jeszcze mieć sprawę w sądzie. Żyd może goja opluć, a goj żyda nie?

Mam to w d..., nie mam obsesji na temat Zydow, Arabow, Murzynow itd.

Zacytuj jeszcze "Protokoly medrcow Syjonu"...

Początkowo gadanie Hitlera i jego świty też wielu miało w "d...", pamiętasz, jak było? A teraz dzieje się to samo, bo też wszyscy mają to w "d...". Żydzi zrzucają bomby na szkoły, strzelają do rolników, do statków z pomocą humanitarną. I co? I nic. Nikt nie reaguje. Ciekawe tylko czy ta bezczynność spowodowana jest tylko poprawnością polityczną? A może po prostu niektórym wolno więcej?

Facet, zmien temat, taka moja prosba. Mamy wolny kraj i mozesz nie lubic kogo chcesz, ale to nie jest forum i topik by takowe swoje opinie uzewnetrzniac.

PS. Jaka masz gwarancje, ze ja sam nie jestem Zydem? :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Jaka masz gwarancje, ze ja sam nie jestem Zydem? laugh.gif

Ale przecież ja nie nienawidzę wszystkich żydów dookoła. Bądź sobie żydem, mnie to nie interesuje. Mnie interesuje to, co piszesz. Po prostu nie podoba mi się, że amerykański żyd, właściciel bodaj kurzej fermy, przez lata popełnia przestępstwa podatkowe, a gdy ma już dojść do procesu to niektórzy ludzie stają na głowie, żeby odbycie tego procesu uniemożliwić. Nie podoba mi się, że tuszowane są przestępstwa rabinów-pedofilów. Nie podoba mi się, że taki ortodoksyjny rabin ma mnie za zwierzę na równi z osłem. Po narodzie, który doznał prześladowań spodziewałbym się bardziej cywilizowanej postawy.

Nie jestem jednak jakimś fanatykiem, albo nazistą (bo pewnie taką łatkę mi przylepiłeś). Zdaję sobie sprawę, że wielu żydów widzi, co się dzieje. Pamiętam, że chyba na Ukrainie gdzieś w miejscu pomordowania żydów, czy jakiegoś pomnika ku czci żydów zamordowanych podczas II wojny, kiedy to grupa ortodoksyjnych żydów się modliła, grupa żydów bardziej liberalnych krzyczała: "Hitler miał rację!"(było to chyba po rozpoczęciu działań w Strefie Gazy, choć ręki nie dam sobie uciąć).

Pomimo wszystkich krzywd, jakich doznali, nie może dochodzić do sytuacji, gdy oni strzelają sobie w najlepsze do dzieci, a inteligentni inaczej europarlamentarzyści z głupim uśmieszkiem udają, że nic się nie dzieje.

Edytowano przez korred02
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana Smugglera!

Mam do Pana pytanie fotograficzne. Jak wiadomo, nowe kompakty mają napakowane megapikseli kilkanaście milionów na malutkiej matrycy (te budżetowe niestety także...). Czy jeśli w aparacie o małej matrycy z np. 12 megapikselami jeśli w opcjach zmniejszymy rodziałkę do 6 megapikseli to zdjęcie wyjdzie lepsze niż strzelone "standardowymi" (tzn w danym aparacie) 12 MPX?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie zostawić i nie kąsać mnie na te cytaty bo te zaczepki są pod zły adres.Na koniec wątku wedle pogłosek 4 miliony Żydow zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów - według oświadczenia Szymona Szurmieja w Telewizji Warszawskiej.

Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba ukrywających swoje pochodzenie.

Naturalnie mijamy ich na co dzień na ulicy ,w tym ja osobiście znam wielu i są to naprawdę dobrzy ludzie z liberalnym podejściem ,co by do tego rabina od osiołków ,co tak gniotą naszego kolegę, z pewnością zaapelowali o odrobinę pokory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, pytania do Smuga zawsze, oprócz normalnych użytkowników, przyciągały różnych czubków i dziwaków - vide Gruber. A wedle danych MSW po kraju krążą 3 mln obcych z kosmosu i popatrz, to go nie przeraża:P

Numer urodzinowy będzie grubszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie zostawić i nie kąsać mnie na te cytaty bo te zaczepki są pod zły adres.Na koniec wątku wedle pogłosek 4 miliony Żydow zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów - według oświadczenia Szymona Szurmieja w Telewizji Warszawskiej.

Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba ukrywających swoje pochodzenie.

Naturalnie mijamy ich na co dzień na ulicy ,w tym ja osobiście znam wielu i są to naprawdę dobrzy ludzie z liberalnym podejściem ,co by do tego rabina od osiołków ,co tak gniotą naszego kolegę, z pewnością zaapelowali o odrobinę pokory.

OSTATNIE USTNE OSTRZEZENIE.

A potem beda urlopy na czytanie Protokolow Medrcow Syjonu albo co tam wolicie.

NIE ZARTUJE.

Numer urodzinowy będzie grubszy?

Nie grubosc sie liczy a zawartosc. :) Wiec mozna powiedziec, ze bedzie grubo.

Jestem nowy na forum więc z góry sory za błędy. W tum lub poprzednim numerze było napisane ,że AMD zrezygnowało z

atlonów ,jak sądzisz czy intel w najblirzszym czasie podniesie ceny.

Jak kazdy rasowy analityk finasowy, odpowiadam tak: "naszym zdaniem wkrotce nastapia podwyzki cen, aczkolwiek nie mozna wykluczyc tez obnizek, zas mozliwosc pozostania cen bez zmian jest rowniez wysoce prawdopodobna". 800 zl za konsultacje. Neeext.

Jak oceniłbyś stosunki koleżeńskie w Waszej redakcji jako słabe/dobre/bardzo dobre ??

Z kim, jeżeli oczywiście wyskubiecie trochę czasu, najchętniej rozmawiasz (z redakcji) ??

Nie wiem wzgledem czego to ocenia i nie wiem czy cos takiego jak "redakcja" to monolit, ktory mozna jakos sklasyfikowac... Ogolnie sie lubimy, ale nie trzymamy za rece i nie placzemy, gdy ktos mowi, ze przez tydzien go nie bedzie itd. Chodzimy na piwo czy inne sushi itd. ale papuzkami-nierozlaczkami nie jestesmy. A jak sie nascie lat siedzi razem i nie ma ochoty zabic tego @#$%^ obok, co ZNOWU postawil swoj kubek na MOIM biurku itd. to oznacza, ze nie jest zle. :)

Ps. A najchetniej to mowie do siebie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki Twoim zdaniem jest zespół Guns N' Roses (pod względem artystycznym i tym, co sobą reprezentowali)?

Kiedyś był taki list z podziękowaniami w Action Redaction - ktoś dziękował za to, że po przeczytaniu jakiegoś artykułu w CDA zainteresował się książkami wojennymi. Ze mną było podobnie, bo choć Runes of Magic to gra marna, to jednak zostanie w mojej pamięci, bo "nagłówki w recenzji" (nie potrafię tego dokładniej nazwać) były tytułami piosenek G'N'R. Teraz mam płytę Appetite for Destruction, którą słucham codziennie po kilka razy, a to wszystko dzięki CDA ;].

Tak więc:

Jaka jest Twoja reakcja, kiedy czujesz, że CDA pozytywnie wpłynęło na kogoś?

Poza tym oczywiście dzięki Tobie, drogi Smugglerze :happy: , oduczyłem się piractwa. Lepiej się tą "prawą" drogą idzie, tak czuje :P. Aż się na mnie koledzy denerwują, jak im zaczynam paplać o szkodliwości piractwa (wiadomo dlaczego...).

Do Afryki poleciałeś, czy się teleportowałeś :trollface: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...