Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

A ja mam takie pytanie:

Ktoś z konkurencji kontaktuje się z wami w sprawie pełniaków. I mówi Wam, że w najbliższym (albo którymś z kolei) miesiącu mają urodziny i proszą byście nie dawali jakiś rzeźnickich pełniaków, które mogłyby "zgasić" im numer urodzinowy. Co robicie? Czy możliwe jest porozumienie między redakcjami na tym polu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapowiedzią na początku tematu - czy jeżeli odpowiedziałeś na coś mojego, to znaczy, że to moje było ciekawe i oryginalne?

"Oryginalne" moze tez znaczyc hmmmmm... no, powiedzmy "kontrowersyjne"... :tongue:

A ja mam takie pytanie:

Ktoś z konkurencji kontaktuje się z wami w sprawie pełniaków. I mówi Wam, że w najbliższym (albo którymś z kolei) miesiącu mają urodziny i proszą byście nie dawali jakiś rzeźnickich pełniaków, które mogłyby "zgasić" im numer urodzinowy. Co robicie? Czy możliwe jest porozumienie między redakcjami na tym polu?

Co takiego?! W zyciu.

Kilku najlepszych perkusistow jakich jestes w tym momencie wymienic? Moze byc zespolami :)

Ja pierdziu, ile razy mam mowic, ze NIE SZUFLADKUJE, NIE KLASYFIKUJE, NIE UKLADAM RANKINGOW zespolow, muzykow, plyt... Niby jak oceniac "najlepszosc"? czy ten, co nigdy nie spozni sie o cwierc nuty, nawet podczas 8 godzinnego koncertu, czy ten, co jest nienaganny technicznie, czy tez ten, co potrafi grac jednoczesnie na 45 instrumentach i walic w werbel 7000 razy na minute? Czy tez moze ten, ktorego w ogole wydaje sie, ze go nie ma, ale w momencie gdy sie wytnie perkusje, to cala muzyka zdaje sie byc kulawa? No stary, daj spokoj. Muzyki sie slucha, a nie dzieli na strzepy, ocenia i tworzy rankingi.

Czy moge na swoim blogu napisac historie cda(wlasnego autorstwa)? razem z okładkami archiwalnymi?

Czy mozna wkleic na bloga akualna okładke(czy to nie naruszenie prawa(ja sam nie wiem)

Mozesz, tylko na litosc boska trzymaj sie faktow, a nie tworz wlasne. :)

Grałes w Just Cause?(Co onim sadzisz?)

i czy grałes w ktoregos hitmana(co onich sadzisz)

Grales i sadzisz, ze bylo warto zagrac. I tyle.

Wszystkiego najlepszego z okazji 15 urodzin CDA zycze tobie i całej redakcji CDA wraz ze wszytkimi wspołpracowniokami i prezesami(składam te zyczenia gdyz nie wiem czy w najblizszym czasie(miesiac ale sam nie wiem) zagoszcze na FA przez brak czasu.Jesli bede to złoze jescze raz piekne zyczenia i narysuje laurke w Paincie:)

A dzieki. :smile:

I jeszcze jedno pytanko:Czy wszystkie posty ktore napisza forumowicze(bo jest ich narazie mało) beda w Redaction Action w nr urodzinowym czy tylko te zdaniem was najsmieszniejsze?:)

Wybiore te, ktore cos wnosza w ten czy inny sposob, wcale nie musza byc smieszne (szczegolnie na sile) wazne, zeby byly ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie masz nic przeciwko by - w razie Twojej śmierci - oddać swoje organy do transplantacji ? ( dla niektórych mogły by być relikwią :tongue: )

Czy są w redakcji tacy współpracownicy za ,którymi nie przepadasz?

Czy te wszystkie pytania zadawane przez forumowiczów nie męczą Cię czasem, czy przyjmujesz je ze spokojem?

Edytowano przez Diabolos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie masz nic przeciwko by - w razie Twojej śmierci - oddać swoje organy do transplantacji ? ( dla niektórych mogły by być relikwią :tongue: )

Moga je nawet przerobic na karme dla psow, jest mi obojetne co zrobia z moimi narzadami po smierci.

Czy są w redakcji tacy współpracownicy za ,którymi nie przepadasz?

Lubie tylko Smugglera, reszte nienawidze.

Czy te wszystkie pytania zadawane przez forumowiczów nie męczą Cię czasem, czy przyjmujesz je ze spokojem?

Jak widzisz przez 15 lat w AR/FA/CDA nikogo nie zabilem i sam jestem prawie normalny...

Po kiego grzyba prawy alt i tak w grach się nie przydaje :huh:

Mam pytanie odnośnie kwietniowego numeru ,a mianowicie czy będzie dołączony tipsomaniak ?

NIE-UDZIELAMY-ZADNYCH-INFORMACJI-O-ZAWARTOSCI-KOLEJNYCH-NUMEROW-CDA-CHOLERA-JASNA-ILE-RAZY-MAM-TO-POWTARZAC? :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i od razu pytam:

1. Czy ukończyłeś którąś z części gry Thief ? Jeżeli tak to jakie miałeś odczucia po ukończeniu.

2. Czy użyczyłbyś swojego głosu do polonizacji gry ?

3. Na której z gier 2010r. zawiodłeś się najbardziej ?

4. Czy wg. ciebie technologia 3D w grach ma przyszłość ?

5. Co sądzisz o obecnie wydawanych przenośnych konsolach [ PSP, NDS ] ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktore radio lubisz bardziej:RMF FM czy RADIO ZET?

Kiedys czytałem twoja wypowiedz ze nie ogladasz Polsatu.Nie ogladasz tylko Polsatu czy tez TVP albo TVN?:)

Czy kiedykolwiek widziałes program AlleGra(magazyn o grach<prowadzi go marcin sonta))na TV4 lub inny program (tez na TV4)tylko nie pamietam jego tytułu(wiem ze prowadził go tez Marcin Sońta i jakis drugi)był on(ten program) zanim powstał program Alegra ?

Czy znasz moze jakies kanały w Polsce ktore poswiecone sa tematami gier?(Wiem ze w USA maja takie kanały,niewiem jak w Polsce:)

Edytowano przez polakos8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Drogi Smugglerze piszę do ciebie bo.... mam pytanie tak na prawdę kilka ;

1. To będzie bardzo głupie ;D ale muszę - lubisz swoich anty fanów i w ogóle anty fanów CDA?

2. Czy spiratowałeś kiedykolwiek byle jaką starą, nową grę?

3. Ostatnio pisałem do Ciebie: Ile osób było zaszokowanych na wieść ,że kupiłeś konsole, odpowiedziałeś że kilka się zdziwiło kto to był i co powiedzieli :D.?

Edytowano przez Yayo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką "partię" oddasz swój głos w nadchodzących wyborach parlamentarnych i dlaczego będą to parlamentarzyści z partii Prawo i Sprawiedliwość?

Próbujesz być dowcipny?

Wielokrotnie powtarzałeś, że jesteś stworzeniem singlowym, :wink: czy dla Bulletstorm planujesz zrobić wyjątek i podłączysz Xboxa (wrrr...) do Internetu i pograsz w domowym zaciszu (bo zakładam, że w redakcji na pewno sprawdzisz)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fana Sapkowskiego, wieloletniego chyba nawet, chciałem się Ciebie spytać, czy czekałeś na Wiedźmina kinowego/telewizyjnego z nadzieją, że będzie to coś fajnego? Czy też może były już podówczas jakieś wyraźne zwiastuny nadchodzącej katastrofy? :tongue:

I drugie pytanie, takie z głupia coś tam: oglądasz czasem skoki narciarskie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i od razu pytam:

1. Czy ukończyłeś którąś z części gry Thief ? Jeżeli tak to jakie miałeś odczucia po ukończeniu.

Wszystkie, a uczucie zawsze to samo "ufff... to juz koniec... hm... szkoda".

2. Czy użyczyłbyś swojego głosu do polonizacji gry ?

Nie.

3. Na której z gier 2010r. zawiodłeś się najbardziej ?

4. Czy wg. ciebie technologia 3D w grach ma przyszłość ?

Wystarczy poczytac podsumowanie roku 2010 w CDA, prawda?

5. Co sądzisz o obecnie wydawanych przenośnych konsolach [ PSP, NDS ] ?

Nic.

Lubisz zespół Guns N' Roses? Co sądzisz o ich piosence Paradise City?

Bedziecie mnie pytac o uczucia jakie mam przy kazdej piosence kazdego zespolu, ktory lubicie? :ohmy:

Lubisz gry wyścigowe? Jeśli tak to co sądzisz o Burnout Paradise?

Na PC nie przepadam, na konsoli jeszcze nie sprawdzalem.

Jako, że nie chce mi się przeglądać +350 stron, to nie wiem czy padło takie pytanie.

Uzycie forumowej wyszukiwarki to naprawde prosta sprawa.

Hmmm. Drogi Smugglerze piszę do ciebie bo.... mam pytanie tak na prawdę kilka ;

1. To będzie bardzo głupie ;D ale muszę - lubisz swoich anty fanów i w ogóle anty fanów CDA?

"Lubisz"... Powiedzmy rozsmieszaja mnie i rozczulaja czasem.

2. Czy spiratowałeś kiedykolwiek byle jaką starą, nową grę?

Owszem, nawet sam kiedys - daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawno temu - lamalem ich zabezpieczenia.

3. Ostatnio pisałem do Ciebie: Ile osób było zaszokowanych na wieść ,że kupiłeś konsole, odpowiedziałeś że kilka się zdziwiło kto to był i co powiedzieli :D.?

"dopiero teraz..."?

Na jaką "partię" oddasz swój głos w nadchodzących wyborach parlamentarnych i dlaczego będą to parlamentarzyści z partii Prawo i Sprawiedliwość?

Za takie pytania mozesz dostac tutaj bana.

Wielokrotnie powtarzałeś, że jesteś stworzeniem singlowym, :wink: czy dla Bulletstorm planujesz zrobić wyjątek i podłączysz Xboxa (wrrr...) do Internetu i pograsz w domowym zaciszu (bo zakładam, że w redakcji na pewno sprawdzisz)?

Ale po co?

Jako fana Sapkowskiego, wieloletniego chyba nawet, chciałem się Ciebie spytać, czy czekałeś na Wiedźmina kinowego/telewizyjnego z nadzieją, że będzie to coś fajnego? Czy też może były już podówczas jakieś wyraźne zwiastuny nadchodzącej katastrofy? :tongue:

I drugie pytanie, takie z głupia coś tam: oglądasz czasem skoki narciarskie?

Czekalem, wiedzac ze to bedzie katastrofa, ale mialem nadzieje, ze cos tam jednak uda sie jako tako nie spieprzyc... tja...

Skoki czasem ogladam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie powtarzałeś, że jesteś stworzeniem singlowym, wink.gif czy dla Bulletstorm planujesz zrobić wyjątek i podłączysz Xboxa (wrrr...) do Internetu i pograsz w domowym zaciszu (bo zakładam, że w redakcji na pewno sprawdzisz)?

Ale po co?

A nie ciekawi cię jak ta gra wyjdzie? A może multi zachwyci cię na tyle, że złamiesz zasadę "w multi nie gram".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktore radio lubisz bardziej:RMF FM czy RADIO ZET?

Kiedys czytałem twoja wypowiedz ze nie ogladasz Polsatu.Nie ogladasz tylko Polsatu czy tez TVP albo TVN?:)

Czy kiedykolwiek widziałes program AlleGra(magazyn o grach<prowadzi go marcin sonta))na TV4 lub inny program (tez na TV4)tylko nie pamietam jego tytułu(wiem ze prowadził go tez Marcin Sońta i jakis drugi)był on(ten program) zanim powstał program Alegra ?

Czy znasz moze jakies kanały w Polsce ktore poswiecone sa tematami gier?(Wiem ze w USA maja takie kanały,niewiem jak w Polsce:)

Bardzo prosze o odpowiedz na wyzej wymienione pytania:)

I od razu bardzo dziekuje ci Smuggler za odpowiedzi na moje pytania:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktore radio lubisz bardziej:RMF FM czy RADIO ZET?

Szczerze mowiac nie ma juz radia, ktore byloby dla mnie fajne. Kiedys byla to Trojka ale dawno temu przestala. Od biedy poslucham Tok FM, bo tam ROZMAWIAJA, a nie tylko gledza w przerwach pomiedzy kolejnymi takimi samymi utworami z play-listy i konkurdami sms-owymi. No i te durnowate reklamy...

Kiedys czytałem twoja wypowiedz ze nie ogladasz Polsatu.Nie ogladasz tylko Polsatu czy tez TVP albo TVN?:)

Tylko Polsatu. Okrutnie mi kiedys podpadl przy emisji serialu 24 godziny, ktory nalogowo ogladalem i stwierdzilem, ze basta! Minely 3 lata i naprawde nie czuje sie zubozony duchowo bez niego.

Czy kiedykolwiek widziałes program AlleGra(magazyn o grach<prowadzi go marcin sonta))na TV4 lub inny program (tez na TV4)tylko nie pamietam jego tytułu(wiem ze prowadził go tez Marcin Sońta i jakis drugi)był on(ten program) zanim powstał program Alegra ?

Nie widzialem, nie zamierzam obejrzec.

Czy znasz moze jakies kanały w Polsce ktore poswiecone sa tematami gier?(Wiem ze w USA maja takie kanały,niewiem jak w Polsce:)

Bardzo prosze o odpowiedz na wyzej wymienione pytania:)

Jakos programy o grach mnie nie kreca, pewnie glownie z uwagi na prowadzacych - szczegolnie polskich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...