Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Howgh!

a oto pytania z Muzeum Techniki Narodowej:

Czy podjąłbyś się reaktywacji "Bajtka" lub chociaż działu o grach w "Świecie Młodych" ?

Podaj nazwę pierwszej giercy na Twej pierwszej maszynce do grania (coś nowszego niż "konsola" na potencjometry z grą tenis).

Czy do PC-ta można wgrywać gry przez magnetofon? (mam jeszcze gdzieś taki i chcę go wykorzystać jako trzeci napęd)

By nie przedłużać - to narazie pierwsza seria pytań z loży gości w wieku jeszcze przedemerytalnym ;-) eee... a o czym tu wogóle mówiliśmy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howgh!

a oto pytania z Muzeum Techniki Narodowej:

Czy podjąłbyś się reaktywacji "Bajtka" lub chociaż działu o grach w "Świecie Młodych" ?

Nie jestem nekrofilem :O)

Podaj nazwę pierwszej giercy na Twej pierwszej maszynce do grania (coś nowszego niż "konsola" na potencjometry z grą tenis).

>>>Nie pamietam, cos na Spectrum, a pierwsza gra, w ktora cialem namietnie to "Knight Lore"

Czy do PC-ta można wgrywać gry przez magnetofon? (mam jeszcze gdzieś taki i chcę go wykorzystać jako trzeci napęd)

Moze wez igle i perforuj karty, tak tez pewnie mozna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś normalne pytania a nie tak jak kolega wyżej , aby zaszpanować głupotą

1. Czy bałeś się lub boisz oglądać serial : ,, Z archiwum X ,,

2. Co ogólnie o nim sądzisz : Fajny /Głupi , Nudny/Ciekawy , ocenę jaką byś mu dał od 1 - 10

3. Czy sądzisz że przepowiednie majów na to , że w 2012 roku będzie koniec świata są bardzo prawdopodobne do spełnienia ? Ostatnio była audycja radiowa o tym , może jej słuchałeś ...

4. Jaka gra pc wydaje ci się najbardziej straszna ?

5. Czy CormaC jest spoko ziomem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty kolego wyżej nie szpanuj że oglądasz archiwum x jak rodziców nie ma w domu.. gdzieś czytałem w jakiejś książce z ok 1998 że włączanie i wyłączanie komputera skraca jego życie więc najlepiej teoretycznie byłoby nigdy go nie wyłączać (tylko monitor) czy to prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której zwykle kładziesz się spać? :D

P.S. Czy wydaje mi się czy z Twojego tematu ubyło ponad 100 stron? ;)

W dzien powszedni po polnocy w dni wolne - okolo 1-2 (a i tak zwykle budze sie o 7, niezaleznie o ktorej ide spac...).

Ubylo? Nie wiem, nie licze stron. W kazdym razie ja nic nie wywalalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako lekarz drugiego kontaktu z osobami o przeciętnych zaburzeniach osobowości muszę panu zadać kilka niepokojących pytań:

- Od kiedy pana umysł utrzymuje się w takim stanie?

- Czy poza chęcią obnażania swojego wnętrza przed osobami również małoletnimi, nie ma pan innych dewiacji?

- Czy te różowe pigułki łyka pan regularnie popijając bezalkoholowym? ;) Proponuję zmienić zapojkę, zaś tabletki brać niebieskie przed snem.

Cholera co mnie tak nogę usztywniło?

PS , a ile to właściwie pacjent ma lat, bo jako jeden z niewielu tak szybko wyszedł pan z toalety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam pytania do jednego z moich ulubionych reaktorów i myślę sobie, że takich użytkowników jak gregory135 powinno się przymusowo kastrować zardzewiałymi grabiami. Jeszcze by tego brakowało żeby narkomani się tu zaczęli panoszyć. Paszoł Won!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Smuggler :smile: Jakie posiadasz ambicje jako redaktor największego magazynu o grach w Polsce? Utrzymanie pisma na tym samym poziomie, czy dalszy postęp? Sukces merytoryczny czy komercyjny? Poszerzenie/zawężenie docelowej grupy odbiorców? Podobne pytanie : Gdybyś mógł wydawać CD-Action dokładnie takie jak chcesz, to co byś w nim zmienił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smuglerze.

Chciałbym zadać tylko jedno pytanie.

Co myślisz na temat Bety " Medal of Honor ".

Moim skromnym zdaniem gra bdzie wyrąbana w kosmos lecz Beta od samego początku wywaliła mnie z 30 razy do Viśty i już sobie w Betę nie pogram.

Mam już tego serdecznie dość a przeklinać nie będę.

Pozdrawiam

Twój skromny Fan Conan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuż ja się kładę o 12 w nocy a budze się o 4 rano ^^ więc cie przebijam smugglerku ^^

dobra , a teraz pytanka , właśnie obejrzałem fajny filmik na youtube , oto link :

oto moje pytania :

1. co sądzisz o filmiku ??

2. Co to za laska w 3 minucie flimu ???

3. Na tym zdjęciu w czasie filmu : 1:38 , czwarty od prawej to ty chyba ?? bo jak nie ty to jakiś lolek sweter ma po samą głowe , w swetrze chodzi a w redakcji gorąco xD

4. Mam nadzieję że pizza smakowała ;)

5. Chciałbym powiedzieć że bardzo zmieniłem moje zdanie o jedim , to spoko typek :D szkoda tylko że cienkie ma teksty w AR

6. TEN ZASTĘPCA NACZELNEGO TO BURAK !!! ( bez obrazy )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzien powszedni po polnocy w dni wolne - okolo 1-2 (a i tak zwykle budze sie o 7, niezaleznie o ktorej ide spac...).

Ubylo? Nie wiem, nie licze stron. W kazdym razie ja nic nie wywalalem.

O, to ja mam bardzo oryginalne pytanie.Na pewno żeś się jeszcze z takim nie spotkał. :cool:

Czemu w swoich postach NIGDY nie używasz polskich znaków? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co decyduje o kolejnosci recenzji w danym numerze ?

Ogolnie to najlepsze gry sa zwykle na poczatku...

I nie jesteś niewyspany? ;)

Jestem :)

I drugie pytanie : oglądałeś kiedykolwiek kreskówkę "Garfield"? (nie chodzi mi o tę, która była emitowana w TVP)

jasne

Z tego co widac dużo Pan czyta, mail'e, posty, w pracy, książki itd, nie miał Pan kiedyś ochoty zrobic sobie dzień bez przeczytania czegokolwiek? (żadnej książki, gazety, maila i w ogóle) ograniczając się do niezbędnego minimum :tongue:

nigdy nie probowalem... bo niby czemu? To jak z oddychaniem - nie ma bez tego zycia.

W dzien powszedni po polnocy w dni wolne - okolo 1-2 (a i tak zwykle budze sie o 7, niezaleznie o ktorej ide spac...).

Ubylo? Nie wiem, nie licze stron. W kazdym razie ja nic nie wywalalem.

O, to ja mam bardzo oryginalne pytanie.Na pewno żeś się jeszcze z takim nie spotkał. :cool:

Czemu w swoich postach NIGDY nie używasz polskich znaków? :tongue:

FAQ

Jak masz stosunek do paintballa? Uważasz, że to dosyć ciekawa forma aktywnego spędzania wolnego czasu, czy też że to głupota?

Miałeś okazję kiedyś uczestniczyć w imprezie paintballowej?

jakos mnie to nie kreci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co decyduje o kolejnosci recenzji w danym numerze ?

Ogolnie to najlepsze gry sa zwykle na poczatku...

Ale nie raz jest tak, ze te z lepszymi ocenami sa za tymi z gorszymi. ;>

Nieraz tak ale ogolnie zwykle na poczatku sa te lepsze. Ale jak np. sa to 2 FPSy, a potem mamy jeszcz 2 inne dobre FPSY, to nie ma sensu 4xFPS robic, to sie je czyms przedziela itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy pytanka:

1.Czy dalej dostajesz dużo mejli ze screenami z bioshocka(tymi z trupem i napisem "Smuggler")i ze zdjęciami "Old Smuggler Whisky" :icon_question:

2.Czy już wogóle nie dostajecie zwykłych listów(papierowych a nie mejlów) :icon_question:

3.Czy istnieje możliwość ,że jakiś post zamieszczony w "pytaniach do Smugglera"trafi do LOL(słyszałem ,że tak ale wolę się upewnić) :icon_question:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy pytanka:

1.Czy dalej dostajesz dużo mejli ze screenami z bioshocka(tymi z trupem i napisem "Smuggler")i ze zdjęciami "Old Smuggler Whisky" :icon_question:

Na szczescie juz nie.

2.Czy już wogóle nie dostajecie zwykłych listów(papierowych a nie mejlów) :icon_question:

Przychodza ale nader niewiele, 95 na 100 to majle.

3.Czy istnieje możliwość ,że jakiś post zamieszczony w "pytaniach do Smugglera"trafi do LOL(słyszałem ,że tak ale wolę się upewnić) :icon_question:

Zawsze taka szansa jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...