Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Jakie jest Twoje zdanie na temat ekranizacji książek Kinga? Zdarzyło ci się je obejrzeć? Którą uważasz za najlepszą?

Dosłownie parę minut temu obejrzałem ekranizację "Misery" i wrażenie mam... takie sobie. Poza genialną, ba niesamowitą grą Kathy Bates, w filmie nie było właściwie nic ciekawego. Takiej książki chyba nie da się przenieść na ekran... Jak Ci się wydaje (zakładając, że oglądałeś "Misery")?

Jedyna dobra kranizacja to "Lsnienie" z Nicholsonem - i to dlatego, ze rezyser dosc swobodnie podszedl do scenariusza. Tam, gdzie wiernie trzymaja sie prozy Kinga (np. w serialu "Lsnienie") wychodzi to srednio, gdyz po prostu jego proza jest... ksiazkowa :P, a tym samym malo przekladalna na jezyk filmu... Krotko mowiac nie jestem fanem filmowych adaptacji jego ksiazek.

Bo seks jest czescia ludzkiego zycia i kultury. Co w tym dziwnego. Mamy udawac, ze nie mamy jaj?

Może i tak panie smuggler, ale czasopismo czytają czasami dzieciaki w wieku 7-11 lat... Mają zaskakiwać rodziców takimi pytaniami :tongue:

No jasne, ale nie przeszkadza ci, ze czytaja opisy gier, gdzie flaki lataja pod sufit, a krew bluzga litrami. Ale seks, golizna... ajajajaj! chronmy wrazliwe umysly dzieci...

Czy zamierzasz w najbliższej przyszłości kupować jakąś konsole a jak tak to jaką ?

:wallbash:

Jak nie to jaką byś polecał (bo ja chce kupić)?

Polec mi obiektyw do aparatu. Nie powiem ci do czego chce go uzyc, ale ty polec mi cos dobrego...

Pewnie uznasz mnie za dzieciaka z mlekiem pod nosem, ale mniejsza o to. Mam pomysł na kilka serii gier, m.in. o czasach napoleońskich, polskich powstaniach, pierwszej wojnie światowej i wojnie polsko bolszewickiej, grze toczącej się na Tobago w 1647, a także serię gier w moim własnym "światku" fantasy. Jak uważasz, czy coś takiego z kampanią reklamową miałoby rację bytu? W końcu te gry robione są głównie dla nastolatków, do których się zaliczam. Mam ledwo 13 lat i wątpię żeby ktokolwiek potraktował mnie poważnie.

PS

Pisze w tej sprawie właśnie do Ciebie, bo jesteś jedną z niewielu osób które traktuje poważnie w temacie gier.

Pomysly nic nie znacza... kazdy ma pomysl w stylu "zrobmy gre o kolesiu kradnacym samchody". Diabel tkwi w szczegolach... Nie mam dobrej rady - po prostu musisz BARDZO doprecyzowac ten pomysl, zrobic z niego scenariusz. A to troszke jakby wypic morze przez slomke, bo scenariusz do gry to BARDZO skomplikowane cos... I scenariuszem mozesz probowac kogos zainteresowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czy CD-ACTION bedzie w standardowej cenie czy moze drozszy? A czy dodana bedzie standardowo 1 płytka czy dwie bo na forum markolfa mowiłes ze ten pełniak co mia ł byc dodany byłby w tamtym numerze ale zabrakło 700MB na płytce.No to jak?

I jeszcze chciałbymsie zapytac:beda standardowo 3 pełniaki czy mniej?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytra z Ciebie gadzina Smuggler (A pomyślałby kto, że Garfield!). Masz refleks, szybka reakcja, przy jakichkolwiek próbach zamieszczenia moich rewelacji o Tobie w oddzielnym temacie była blokada.

Ale do rzeczy:

Dorwałem się do Twojego pamiętnika na pececie (nie lada hakerskie wyzwanie), na razie zamieszczam jedynie skromne z niego ustępy, niech ludzie poznają choć rąbek Twej tajemniczej osobowości. Jednak przy jakichkolwiek próbach gwałtu z Twej strony publikuję całość. Taki szantaż. Oto najnowsze z niego wpisy, poniżej.

?

Dziennik pokładowy Smugglera, czyli jak przemycać cienkie żarty na łamy.

17.08.2010

NAKŁAD SPADA.

Pismo spada na psy. Od następnego numeru zmieniamy branżę i wchodzimy w kynologię, na okładce Rottweiler, a zamiast darmowych gier kaganiec z regulacją obwodu na pysk. Przynajmniej nikt nie będzie się skarżył, że ten Quake II z czerwcowego numeru ma za duże wymagania i nie działa na większości pecetów. Co prawda wolę koty od psów, ale echh? Kto w czasach kryzysu ma kasę na Whiskasa? Bo takiego psa to i za przeproszeniem [beeep] można nakarmić i będzie żył. Garfield i kociarnia to nadal będzie domena ?High Society?, elity społeczeństwa, a my przecież z naszym CD-Ekszynem (No właśnie, jaką by to pismo teraz przemianować, ?DOG ? Section??) mamy trafiać do rzeszy przeciętnych wpi..dalaczy chleba, a wiadomo, że prawie każdy ma jakiegoś psa na podwórku albo wewnątrz. Jak nie ma, to znaczy że to jakiś zakonspirowany mason albo co gorsza, pedał.

20.08.2010

OSTATNI MOHIKANIN ? OSTATNI ANTYFAN.

Tak, to jedno z mroczniejszych tajemnic mojego JA. Muszę przelać to na papier/monitor, bo psychicznie nie wytrzymuję. Dobrze, że wszystkie dokumenty zabezpieczam hasłem, jest nie do przebicia ? to metrykalna data moich urodzin. Żaden gnojek nie przebije się przez tą zaporę ( Cóż, jednemu udało się przebić ? dop. autor ). A więc, drogi komputerku, antyfani tak naprawdę nie istnieją! Wszyscy pismu i redakcji naokoło liżą d..ę, więc trzeba było ich wyczarować, żeby gawiedź miała z ?ACTION REDACTION? igrzyska. Kłamałem, ale robiłem to dla dobra pisma. ?Antyfani? przejdą zapewne do historii, jeśli ktoś mnie kiedyś zdemaskuje, jako największy szwindel XXI wieku. Prokurowałem te błędy ortograficzne, te wszystkie ?rz? w ?rzukach? i ?barzantach?. Niestety, czasami moja nieznajomość ortografii jak na ironię losu pchała nie w tę stronę. A więc, myśląc, że spłatałem jakiegoś niezwykłego figla, tak naprawdę pisałem poprawnie ( jak np. było z ?krówką?, Mr. Jedi mi wyjaśnił, że ?o? w ?krowie? przechodzi na ?ó? i że jest to jak najbardziej poprawna forma. Ileż było potem rabanu przy korekcie!). Tak komputerku, mimo, że jesteś tylko zwojem bezdusznych kabli, czuję, że mi lżej.

?

EDYCJA: Zapewne zastanawiacie się drody czytelnicy, jak rozgryzłem tajemnicę owej "metrykalnej daty urodzin", o której wspomina Smuggler. Sam byłem zszokowany, jakie to proste. Smuggler ma 9 żyć. Nie zdziwcie się więc, czytając przedwojenne numery czasopisma "Gry i zabawy", że autor większości zawartych w nim artykułów podpisuje się nie inaczej, a "Smuggler". A dlaczego tak bardzo się ukrywa pod maską Garfielda? Nic prostszego! W jednym ze swoich żyć przystąpił do partii komunistycznej, to on stoi za wynalezieniem Tetrisa za żelazną kurtyną. Nie ma się co dziwić, że próbuje teraz zatuszować swoją agenturalną przeszłość.

Edytowano przez Sputnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czy CD-ACTION bedzie w standardowej cenie czy moze drozszy? A czy dodana bedzie standardowo 1 płytka czy dwie bo na forum markolfa mowiłes ze ten pełniak co mia ł byc dodany byłby w tamtym numerze ale zabrakło 700MB na płytce.No to jak?

I jeszcze chciałbymsie zapytac:beda standardowo 3 pełniaki czy mniej?

Smuggler,prosze odpowiedz na moje pytanie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

Chciałby zasugerować pewną propozycję . W cd actionach w pełnych wersjach coraz częściej widze przygodówki , i sądzę że spodobałaby sie wam gra : ,, Złoto i chwała : Droga do Eldorado ,, i z pewnością chcielibyście ją dodać jako pełniaka w którymś tam przyszłym numerze o ile najpierw się z nią zapoznać bo mniemam że nie znacie jeszcze tej gry , taka moja mała propozycja ;)

2.

Dla czego olałeś post ,, Sputnika ,, ?? Post jest całkiem spory i raczej wrzuca się w oczy ;) a jego treść mnie powala ;) co o tym sądzisz ?

3.

Napisałeś w pewnej odpowiedzi że : ,, seks jest czescia ludzkiego zycia i kultury. Co w tym dziwnego. Mamy udawac, ze nie mamy jaj? ,, Wiesz według mnie tworzenie tematów o tematyce erotycznej w piśmie sprawia spadek popularności i czytelników , dla czego ? Ponieważ my ludzie młodzi mamy już dość erotyki w każdym szczególe i nie chodzi mi tu tylko o zdjecia pół nagich czytelniczek ale również erotycznych postaci gier typu : kobieta z shoutganem z wypchanym dekoltem , lub nawet facet i jego całe ciało przepełnione bicepsami , w skrócie mówiąc każdy rodzaj erotyki nie jest już modny , rozumiem cie Smuggler ponieważ wiekszość życia masz już za sobą ale pomyśl , czy na prawde chcesz aby przez erotyke każdy sądził że czasopismo Cd Action ma ,, jaja ,, jak sam to nazwałeś ?? Według mnie możecie to udowodnić mając wiekszą ambicje do tworzenia recenzji , robić więcej wyjazdów na konferencje nowych gier . Nie twierdze że macie unikać erotyki jak ognia ale według mnie włożyliście rękę do tego ognia , i nie wyjmujecie bo jakimś cudem nie czujecie bólu .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy się wszyscy tak przyczepiliście do tej erotyki?

Głodnemu chleb na myśli.

Nie oszukujmy się - zwyczajnie chcecie się przyczepic, tylko nie chce wam się szukac PRAWDZIWYCH TEMATÓW NA KTÓRE WARTO DYSKUTOWAC. Wystarczyło by się trochę wysilic i pomyślec. Ewentualnie poczytajcie dobrą książkę.

Smuggler - już mnie to męczy i nie mogłem się powstrzymac, sorry za offtop.

PS. Tak swoją drogą, to robicie świetne pismo!

Edytowano przez ShadeMM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shoutganem

Co to jest shoutgun? Strzelba, która zamiast strzelać, krzyczy?

rozumiem cie Smuggler ponieważ wiekszość życia masz już za sobą

Cóż Smuggler, miło się czytało to AR przez tyle lat. Pozostaje mi się pożegnać. :heej:

Wpadnę na pogrzeb.

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czy CD-ACTION bedzie w standardowej cenie czy moze drozszy? A czy dodana bedzie standardowo 1 płytka czy dwie bo na forum markolfa mowiłes ze ten pełniak co mia ł byc dodany byłby w tamtym numerze ale zabrakło 700MB na płytce.No to jak?

I jeszcze chciałbymsie zapytac:beda standardowo 3 pełniaki czy mniej?

Smuggler,prosze odpowiedz na moje pytanie:)

Bedzie zapowiedz CDA to sie dowiesz. Czemu masz byc lepszy od reszty czytelnikow?

27 sierpnia jest w naszym cudownym mieście (czyt. Wrocław) koncert Legendy Rocka.

Pytanie takie, czy się wybierasz posłuchać czy Dżem i spółka mają jeszcze potencjał? ;)

Dzem mnie nigdy jakos nie krecil, nawet z Riedlem...

rozumiem cie Smuggler ponieważ wiekszość życia masz już za sobą

LOL. A co ty mozesz wiedziec o zyciu, jak ci pewnie mleczaki jeszcze niedawno wypadaly?

ale pomyśl , czy na prawde chcesz aby przez erotyke każdy sądził że czasopismo Cd Action ma ,, jaja ,, jak sam to nazwałeś ??

Sam pomysl, zobaczysz, ze to mile uczucie. "Na prawde".

Według mnie możecie to udowodnić mając wiekszą ambicje do tworzenia recenzji , robić więcej wyjazdów na konferencje nowych gier

Jeszcze jakies porady dla dziadunia? :laugh:

. Nie twierdze że macie unikać erotyki jak ognia ale według mnie włożyliście rękę do tego ognia , i nie wyjmujecie bo jakimś cudem nie czujecie bólu .

Sam se wyjmij reke ale nie z ognia, bo widze ze cos sie mocno podnieciles tematem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]Czemu pod AR podpisuje się Smuggler i jakiś ?Ghost of Mr Jedi?

Czemu ja to wiadomo, bo odpisuję na listy. A ducha Jediego dodaję, gdyż uważam, że choć Jedi już dawno do AR nie pisze, to jego duch nadal żyje w tej rubryce. Dodatkowym smaczkiem jest to, że czasami do AR dopisuje się nasz admin, czyli ? Ghost.

Czemu wies.niak piszac FAQ podaje sie za ciebie?

Edytowano przez Massinio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, w jakim przedziale wiekowym, jest dla ciebie czasopismo CD-action. Na to wyglada że od 18 lat. No bo na screenach krew i pożoga, arty o goliznie :) . No to cda jest dla dzieci czy nie ? (kiedyś to chociaż cenzurowaliście jakieś screeny ;) )

Pozdrawiam ;)

Gdy uwazamy, ze na screenach jest juz jednak hardkor jakis, to z troski o tych niepelnoletnich czytelnikow troszke je cenzurujemy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Smuggler , z tobą się gada jak z butem !!! Z drugiej jednak strony but jakoś służy społeczeństwu ( bez obrazy ) ale TY nikomu nie przyznajesz racji nawet jeśli ta osoba mówi prawdę , to że jesteś starszy nie znaczy że we wszystkich sprawach masz racje !! A ps. w sprawie tej obrazy : ,, pewnie mleczaki jeszcze niedawno wypadaly? ,, to mleczaki już dawno mi ,, wypadaly ,, jak sam napisałeś , ale w sumie to nie ja jestem fanem garfielda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, daj mu bana, proszę. Zaprenumeruje CDA jak to zrobisz. Nawet dwa razy. I to ten najdroższy pakiet...

I poczytaj sobie inne posty tego "ebisuciacho" w innych tematach. Nie tylko tu pisze takie głupoty.

Żeby nie było offtopu:

Oglądałeś "Batman: Gotham Knight" albo "Batman: Under the Red Hood"?

Edytowano przez ShadeMM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Smuggler , z tobą się gada jak z butem !!!

Wiesz co robi but? Daje kopa.

TY nikomu nie przyznajesz racji nawet jeśli ta osoba mówi prawdę , to że jesteś starszy nie znaczy że we wszystkich sprawach masz racje !!

Przyznaje racje tym, co ja maja.

A ps. w sprawie tej obrazy : ,, pewnie mleczaki jeszcze niedawno wypadaly? ,, to mleczaki już dawno mi ,, wypadaly

A czy na miejsce mleczakow ci juz nowe zabki wyrosly? :tongue:

,, jak sam napisałeś , ale w sumie to nie ja jestem fanem garfielda

Bo do Garfielda trzeba dorosnac, to nie jest komiks dla dzieci :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która gra wydana w tym roku jest twoim zdaniem najlepsza (Godna tytułu gry roku)?

Ja pierdziu, wszystko musicie skatalogowac i uszeregowac...?

Nie wiem jaka gra jest najlepsza, bo nie wiem co to znaczy "najlepsza"...

Moge sie zastanwoci jaka zrobila na mnie wielkie wrazenie... ale wychodzi, ze chyba zadna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...