Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Nie nagradzam tekstow wyslanych do NL. No chyba, ze bedzie to cos naprawde wybitnego.

Nie mówię że ty ! Ale kto się w takim razie zajmuję Na Luzie ? Bo macie w opisie że "Najlepsze prace będą publikowane na łamach CDA, a dla ich autorów wymyślimy fajne nagrody" No to chodzi o screeny, teksty czy jakieś ciekawe obrazki znalezione ? A najlepiej powiedz kto się zajmuje NL to ci dam spokój :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zaczne od pewnej opowieści z morałem. Otóż zakupiłem niedawno Złotą Kolekcje zawierającą Unreal Antologia w pewnym sklepie ze sprzetem na S..

chwile po tym jak odszedłem od kasy dostałem wiadomość że znajomi określają swoją chęć wlania w siebie pewnych napojów jako naglącą więc włożyłem paragon do tylnej

kieszeni spodni i poszedłem im potowarzyszyć. Po paru głębszych "oddechach" nie zauważyłem że ktoś rozlał napój na siedzenie, a zaznaczę że miało takie fajne wgłębienie,

no więc nie przeciągając usiadłem na nim i niestety paragon szlag trafił (zorientowałem się dopiero po około minucie że coś nie tak, więc zdążyło nasiąknąć). Nie przejmując się tym zbytnio udałem się rano do domu żeby zregenerować siły. Po odpoczynku postanowiłem zainstalować nowy nabytek. Ku mojemu zdziwieniu miejsca gdzie powinny być klucze aktywacyjne na instrukcjach były wyrwane:( Morał z tego taki żeby wkładać paragony do plecaka lub kurtki.:)

A teraz mam drobne zapytanie, klucze znalazłem w internecie więc mimo wszystko mogę się delektować pierwszym unrealem, ale zastanawiam się czy dałoby się uzyskać oryginalne klucze od Cd-Project i czy opłaca się bawić w takie coś tzn. czy będzie mi to przeszkadzało w graniu online np. w Unreal Tournament 3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się.

Przecierz można powiedzieć mi, że kiepsko piszę i że mam się porawić, a nie tylko brażaźć kogoś. To jemu też tak można było.

Nie można tak, co piszę z perspektywy pisarza-amatora.

Co pisarzowi da opinia w stylu "popraw się" czy "kiepsko piszesz"? Taka opinia jest absolutnie bezwartościowa. Jeśli stwierdzamy, że ktoś pisze źle - musimy to udowodnić. Nie z czystej złośliwości, nie - chcemy przecież owemu pisarzowi pomóc.

Trzeba wskazać palcem i powiedzieć głośno: "patrz, tu masz błąd ortograficzny, tam przecinek jest w złym miejscu, a stylistyka tego zdania leży. Poza tym zachowanie tego bohatera jest kompletnie nierealistyczne". Pisarz musi się uczyć na swoich konkretnych błędach, pisarzowi nic nie da komentarz długości kilku słów.

Nie chcę uchodzić za znawcę, sam się uczę i cały czas rozwijam. Trzeba jednak zauważyć, że pisarz rozwija się właśnie dlatego, że wytykane mu są wszelkie popełnione błędy.

Wyobraź sobie sytuację: napisałeś powieść i dajesz mi ją do przeczytania. Po tygodniu stwierdzam "kiepsko piszesz, próbuj dalej". Powiedz, jaką naukę wyciągniesz z takiej opinii?

Poza tym, Smuggler nie skrytykował AUTORA, tylko TEKST! Naprawdę nie ma się o co obrażać, powiem więcej - podziękować by wypadało, bo komentarze Smugglera nie są wyzłośliwianiem się na siłę, tylko wytykaniem konkretnych baboli.

Ot i tyle.

no tu cię pore, co racja to racja. Ech, mnóstwo razy przyznam ci jeszcze rację co? ano, jednak autora nie zkrytykował, tak, piszarz rozwija się dlatego że mu się błedy wytyka, to podstawa. Ech, poddaję się.

Smuggler, wybacz wtrącenie się w temat i tę dyskusję.

Mam do Ciebie pytanko (żeby nie było, że tylko bezczelnie offtopuję):

Wspominałeś niejednokrotnie o Masterotnie i Kingu. Powiem, że ja, jako młody (dobra, niech będzie: młodSZy) człowiek zaczytywałem się książkami Mastertona, po prostu bardzo odpowiadał mi jego styl. Teraz zabrałem się za Kinga, ale powiem, że czasem mam ochotę powrócić do Mastetona.

I dochodzimy do pytania: też tak masz, czy może po "odkryciu" Kinga Masterton poszedł w kąt, bo uświadomiłeś sobie, że to tylko (jak sam napisałeś) rzemieślnik?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Smugglerze!

Nie chcę być skarżypytą ,ale mam już tego dosyć.Pewien użytkownik o nicku MasterM nie dość,że zaśmieca mój blog bezsensownymi uwagami(nie skasowałam ich,sam możesz zobaczyć) ,to jeszcze swoimi wypowiedziami w komentarzach na moim profilu mnie ośmiesza w sposób prostacki i chamski. Proszę o niezwłoczną interwencję , bo może stać się tragedia( przez toczącą się pyskówkę któreś z nas może wylecieć z forum ,a tego bym nie życzyła nikomu).

Z poważaniem

KrwawaMary

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Smugglerze!

Nie chcę być skarżypytą ,ale mam już tego dosyć.Pewien użytkownik o nicku MasterM nie dość,że zaśmieca mój blog bezsensownymi uwagami(nie skasowałam ich,sam możesz zobaczyć) ,to jeszcze swoimi wypowiedziami w komentarzach na moim profilu mnie ośmiesza w sposób prostacki i chamski. Proszę o niezwłoczną interwencję , bo może stać się tragedia( przez toczącą się pyskówkę któreś z nas może wylecieć z forum ,a tego bym nie życzyła nikomu).

Z poważaniem

KrwawaMary

Tak szczerze to napisz albo do Ghosta albo ktoregos z moderatorow, ja sie blogami w ogole nie zajmuje. No ale postaram sie przekazac to komu trzeba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jakieś tytuły do przeczytania na te wakacje.

Bilblia

Koran

Cykl "Mroczna Wieza" Kinga

Odyseja w oryginale

Gilgamesz

No stary, ale dziwny jestes. Nie znam twoich gustow, nie wiem co czytasz i mam ci podac jakies tytuly?

To jakbys wszedl do sklepu i powiedzial "samochod mi sie popsul, pan da czesci zamienne" ale mowil czym jezdzi i co nawalilo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler.

Mam kilka pytań:

1. Oglądałeś film V jak Vendetta? Jakie wrażenia?

2. Co sądzisz o Kaziku Staszewskim i jego twórczości?

3. Masz jakieś zwierzę w domu, typu kot/pies/behemot?

Z pytań to tyle ;) Tak na marginesie, chciałem Ci polecić nową płytę Marilyna Mansona (może trafię w Twój gust), którzy rzekomo przeszedł metamorfozę. Nazywa się High End of Low, a tutaj IMO najlepsza piosenka: http://www.youtube.com/watch?v=WZGKiT5E3rk

Pracowitych udanych (chociaż jedno nie wyklucza drugiego) wakacji życzę :P

Edytowano przez Radeghost
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler.

Mam kilka pytań:

1. Oglądałeś film V jak Vendetta? Jakie wrażenia?

2. Co sądzisz o Kaziku Staszewskim i jego twórczości?

3. Masz jakieś zwierzę w domu, typu kot/pies/behemot?

Z pytań to tyle ;) Tak na marginesie, chciałem Ci polecić nową płytę Marilyna Mansona (może trafię w Twój gust), którzy rzekomo przeszedł metamorfozę. Nazywa się High End of Low, a tutaj IMO najlepsza piosenka: http://www.youtube.com/watch?v=WZGKiT5E3rk

Pracowitych udanych (chociaż jedno nie wyklucza drugiego) wakacji życzę :P

1. tytul cos mi mowi ale zero innych skojarzen,,,

2. Doceniam ale wielkim fanem nie jestem, wole lecha janerke.

3. Kota-behemota ;/ najwiekszego kociego sk****na jakiego w zyciu widzialem. Ale i tak go lubie.

Wakacje? Wakacje to bede mial w styczniu... Ale za to o 10 godzin lotu samolotem z Wawy. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mister Smuggler mam kilka pytan :

1. Jakie anime uwazasz za najlepsze w Polsce ???

2. Wolałbyś mieszkać na wsi czy lubisz te brudne wrocławskie podmieścia ??

3. Dla czego w AR pisze jakieś głupie notki ?? przecierz to co on tam wypisuje jest nudne i beznadziejne i to ON powinien wam płacić za to że tam cos takiego pisze a nie wy jemu

4. Ostatnio birąc przykład z tych głupot co pisze jedi włozyłem sobie na klate kaloryfer i chodziłem z nim po miescie , jednak dziewczyny tak to nie zafascynowało tak jak chciałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mister Smuggler mam kilka pytan :

1. Jakie anime uwazasz za najlepsze w Polsce ???

2. Wolałbyś mieszkać na wsi czy lubisz te brudne wrocławskie podmieścia ??

3. Dla czego w AR pisze jakieś głupie notki ?? przecierz to co on tam wypisuje jest nudne i beznadziejne i to ON powinien wam płacić za to że tam cos takiego pisze a nie wy jemu

4. Ostatnio birąc przykład z tych głupot co pisze jedi włozyłem sobie na klate kaloryfer i chodziłem z nim po miescie , jednak dziewczyny tak to nie zafascynowało tak jak chciałem

1. Wszystkie mam gdzies.

2. Podmiescia? A co to? jakbym chcial mieszkac na wsi, to bym mieszkal. A nie mieszkam.

3. A moglbys jeszcze raz - ale tym razem po polsku to napisac? Bo nie kumam tego.

4. Moze masz za krotkiego fiutka?

Ja mam tylko jedno pytanie :

Co sądzisz o gimnazjalistach , którzy piszą do AR / są na forum ?????

To samo co o licealistach, studentach i przedszkolakach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...