Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Dzięki Majorze Domo za odpowiedź. Nie chodzi mi o twoją odpowiedź, ale o poznanie Smugglerowskiego stosunku do takiego postępowania. Sam używam opcji szukaj, oraz czytam CDA od dobrych 5-6 lat. Zdążyłem poznać nastawienie Smugglera co do piractwa, ale nie do tego co opisałem. Chodzi mi tylko i wyłącznie o to. Według mnie takie postępowanie jest jak najbardziej nielegalne, ale moralnie uzasadnione tak jak tworzenie konta w Games for Windows Live jako np. Anglik, aby pograć online. :)

-Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet. Wiesz chyba że w polskim prawie jest zakazane udostępnianie piratów? A jak ściąga się przez torrenty? Wystarczy trochę pomyśleć. wallbash.gif

W programie do pobierania torrentów wystarczy ustawić limit prędkości uploadu na 0 kb/s i już nikomu nic nie udostępniasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, jak myślisz, ile osób przejrzało Twoją prawdziwą tożsamość ?

(nie jest to wcale takie trudne, wystarczy uważnie przejrzeć starsze numery ekszynów i porównać z jednym z ostatnich...)

podpis pod zdjęciem w cda :Zbigniew,,Smu.... eee...,,Zibi" Bański Też zauważyłam to ,,przejęzyczenie"... Smuggler zdemaskowany!

Hahaha, kolejny się nabrał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do książek Stefka Kinga.

1. Smentarz dla zwierzakuw

2. Podpalaczka (Firestarter)

3. Lsnienie

Normalnie zabiłeś mnie tym....nie uważasz, że na podium powinno być "To"?

>>>Kuzwa... u mnie NIE MA ZADNEGO CHOLERNEGO PODIUM... "To" jest fajne ale niestety za duze, ciezko calosc ogarnac.

A co sądzisz o "Wielkim Wyścigu"? Mocna książka, szybko się czyta(ok.250 stron), ale za to jaka....akhem....uderza w psychikę, polecam ją tym co nie czytali tak samo jak "to"

Niezle, acz w nieco innym niz zwykle klimacie, raczje w sumie sf niz horror.

Co sądzisz o "Another Brick in the Wall"? Którą część najbardziej lubisz?

Chyba "The Wall". Lubie "Comfortable Numb" i "Vera Lynn" bardzo, ogolnie jednak lykam CALY album jako nierozdzielna calosc.

Panie Smuggler idzie na tym forum jakoś nick zmienić ?

Nie wiem, nie probowalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miałeś kiedyś styczność z grą Hearts of Iron 2?(nie 3, broń boże!) I czy podobały ci się jakiekolwiek strategie, wymagające głębszego pomyślunku?

PS. Ja też lubię "The Wall". Wg mnie najlepszy utwór Pink Floyd'u.

EDIT: Czy nie masz czego robić w nocy? Jak zrobić sobie ten avatar?

Edytowano przez Peegula
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o "Another Brick in the Wall"? Którą część najbardziej lubisz?

Chyba "The Wall". Lubie "Comfortable Numb" i "Vera Lynn" bardzo, ogolnie jednak lykam CALY album jako nierozdzielna calosc.

Szczerze mówiąc, chodziło mi raczej o utwór, ale dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miałeś kiedyś styczność z grą Hearts of Iron 2?(nie 3, broń boże!) I czy podobały ci się jakiekolwiek strategie, wymagające głębszego pomyślunku?

Owszem, lubie takie strategie.

PS. Ja też lubię "The Wall". Wg mnie najlepszy utwór Pink Floyd'u.

To album koncepcyjny, a nie utwor, a ponadto Pink Floyd lub Floydów, a apostrofu w tej nazwie w ogole sie nie stawa...

EDIT: Czy nie masz czego robić w nocy? Jak zrobić sobie ten avatar?

Tak samo jak tamten.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler? Już Ci to dawniej miałem powiedzieć - mianowicie - Ty już za życia stałeś się legendą. Na prawdę. Sposób, w jaki uprawiasz inteligentną szyderę z 16-letnich pro-użytkowników w Action Redaction jest po prostu perfekcyjny. Uwielbiam czytać Twoje cięte riposty. Nawet odwiedzając strony stricte sprzętowe, gdzie o grach mówi się bardzo mało lub w ogóle, to nawet tam (na forum lub komentarzach) pojawia się wzmianka o Smugglerze z CD-Action. To tylko potwierdza moje słowa, że jesteś mistrzem :) .

Respect :cool:

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wwszyscy pytają się cxiebie o różne rzeczy związane z książkami i komputerami, ale nikt się nie zapytał o to co jest bardzo ważne, przez wiele nocy nie mogłem spać zadając sobie to pytanie, aż w końcu obwarzyłem się je zadać:

JAKIE TY LUBISZ PALUSZKI?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaśnie Oświecony Smugglerze :)

Jako że wiesz wszystko mam mądre pytanie :) Czy kastracja boli ?

Zaluej, ze twoj ojciec tego empirycznie nie sprawdzil.

Papatki, hehe.

:tongue:

Wwszyscy pytają się cxiebie o różne rzeczy związane z książkami i komputerami, ale nikt się nie zapytał o to co jest bardzo ważne, przez wiele nocy nie mogłem spać zadając sobie to pytanie, aż w końcu obwarzyłem się je zadać:

JAKIE TY LUBISZ PALUSZKI?!

Najbardziej to wskazujace, a potem kciuki. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby ktoś ze starej ekipy zaproponował Ci wskrzeszenie Fatka (ewentualnie napisanie czegoś do innego ze starych, fajnych zinów), zgodził byś się? Jak za starych, dobrych czasów - charytatywnie i często bez sensu... :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś już "Pod kopułą" Stephena Kinga? Jeśli tak to czy ta książka ci się spodobała i czy byś ją polecił.

Wlasnie koncze. Jakos bez entuzjazmu, jak dla mnie przeeeeegadana, a sama fabula - taka sobie. Jako aleogria komunizm u- takie sobie. W mojej kingowskiej skali 6+

A gdyby ktoś ze starej ekipy zaproponował Ci wskrzeszenie Fatka (ewentualnie napisanie czegoś do innego ze starych, fajnych zinów), zgodził byś się? Jak za starych, dobrych czasów - charytatywnie i często bez sensu... :smile:

Chyba nie. Historia sie powtarza - jako farsa. Powroty rzadko kiedy sa dobre. A legende mozna tylko popsuc, a nie poprawic. Fat to bylo piekne 5 lat mego zycia i niech tak zaostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaśnie Oświecony !

To znowu JA z kolejnym mądrym pytaniem :) Czy twoja ksywka wzięła się od wcześniejszego zawodu ? Przemyty chomików , używanych rajstop i taniego trunku przez Ruską granice ? Czy może od nazwy alkoholu [swoją drogą całkiem dobrego] którym upijasz się do tego stopnia że nie może napisać recenzji ?

Pozdrowienie z zakładu dla umysłowo chorych w Choroszczy

'papatki' :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...