Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smuggler, czemu zastąpiłeś logo AR takim czymś??(nowy numer CD-Action)

Stare logo było lepsze...

Smugglerze, a co jeśli znowu zaczniecie dostawać więcej listów do AR?

Co zrobisz z tymi konkursami??

Wywalisz? :P

Edytowano przez Marix240
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, czemu zastąpiłeś logo AR takim czymś??(nowy numer CD-Action)

Stare logo było lepsze...

>>>Bo bylo stare.

Smugglerze, a co jeśli znowu zaczniecie dostawać więcej listów do AR?

>>> bede sie cieszyl.

Co zrobisz z tymi konkursami??

Wywalisz? :P

Dodam strone z tekstem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to powiem że pokiełbasiliście ostro w nowym cd-a, ogólnie fajnie, ale ten Game Walker... brak mi waszego hyde parku :/

A teraz pytania:

1. Kogo uwielbiasz i najbardziej cenisz za inteligencje, dowcipność i charakter w redakcji?

2. Dlaczego to jesteś właśnie ty?

3. Jaki jest odcień czerni twojego telefonu? Ja posiadam karmelowo-kawowo czarny przechodzący w mroczną czerń.

Edytowano przez BanQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kto wpadł na pomysł "wskrzeszenia" konkursu na sobowtóra?

2. IMO najlepsze AR było w 1999-2001. Ale to relikt przeszłości. Choćby działy Panopticum i kącik porad Wujka Jediego. I Ty też byłeś bardziej wredny. Cięte odzywki, kąśliwe uwagi. Opisy z życia redakcji (Jaki był najgorszy kawał zrobiony przez Jediego Tobie? i odpowiedź: Ty: Kiedyś ściągnął obydwa buty. Żeby jeden! Ale on musiał dwa! Jedi: Ja uważam, że było to wtedy, gdy pokazałem mu lusterko. Bolało.*), uśmiałem się przy tym, co nie miara.

*Cytaty z pamięci, więc mogą być niedokładne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak...

- po pierwsze... kiedy ostatnio się ciebie pytałem kiedy napiszecie o nowym wiedźminie napisałeś, że za 2 lata, a napisałiście po 2 miesiącach,

Jak ten czas szybko leci :happy:

- po drugie... kto pisał tą recenzje ( na temat W2 ) :huh:

Przeczytanie ksyw autoro tekstu cie przerasta? :dry: Cormac i Ja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do redaktora

Witam mam pytanie czy w magazynie cd-action zostanie wydana gra Collapse Devastated world , dodam że owa gra nie została wydana jeszcze w Polsce, gra otrzymała wysokie oceny i liczne wyróżnienia, Z góry dziekuje za odpisanie , czy wogóle jest możliwość wydania tej gry. Np.Ninja Blade już wydaliście :wink:

Pozdrawiam całą redakcje :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do redaktora

Witam mam pytanie czy w magazynie cd-action zostanie wydana gra Collapse Devastated world , dodam że owa gra nie została wydana jeszcze w Polsce, gra otrzymała wysokie oceny i liczne wyróżnienia, Z góry dziekuje za odpisanie , czy wogóle jest możliwość wydania tej gry. Np.Ninja Blade już wydaliście :wink:

Pozdrawiam całą redakcje :tongue:

FAQ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do redaktora

Witam mam pytanie czy w magazynie cd-action zostanie wydana gra Collapse Devastated world , dodam że owa gra nie została wydana jeszcze w Polsce, gra otrzymała wysokie oceny i liczne wyróżnienia, Z góry dziekuje za odpisanie , czy wogóle jest możliwość wydania tej gry. Np.Ninja Blade już wydaliście :wink:

Pozdrawiam całą redakcje :tongue:

FAQ

WIELKIE SORRY

A może tak z innej beczki może wiecie czy gra będzie wydana w Europie(zachodniej) bo u ruskich gra była wydana półtora roku temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Smuggler ty nie posiadasz przypadkiem steam?

Weź odpowiedz szczerze bo albo ktoś się podrabia?:P

Bo w znajomych mam jakiegoś smugglera i jest z Wrocławia :D

"Czemu sie kryjesz?Ja np. wiem jakl masz na imie i nazwisko... mam takze twoje zdjecie "

Boże drogi FAQ

i po co ci wiedzieć jak ma na imie i nazwisko? Co chłopców wolisz czy podnieca cie ze wiesz jak ktos ma na imie lub nazwisko

Ja pier* takich ludzi nigdy nie zrozumiem :]

Edytowano przez t12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą płytę Pink Floyd radziłbyś mi przesłuchać skoro jetem już po The Wall, Darkside of the moon i Wish you were here?

Dojrzales zatem do Atom Heart Mother. :)

Czy znasz może język łaciński bądź jakiś egzotyczny język typu narzecza albo chociaż jakąś polską gwarę?

Lacine baaaardzo po lebkach. Nieco lepiej (ale tez po lebkach) znam esperanto. Umiem niezle klac po japonsku i wegiersku. To tyle jesli chodzi o egzotyke. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lacine baaaardzo po lebkach.

Czyli coś w rodzaju "Quo vadis?" albo "Veni, vidi, vici" przetłumaczysz :P

A serio - w jaki sposób liznąłeś łacine i esperanto, i gdzie poznawałeś inne języki obce (np. angielski). Z tego co wiem to za twoich czasów angielski w szkołach był rzadki (jeśli w ogóle) więc jak wyglądała twoja samoedukacja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lacine baaaardzo po lebkach.

Czyli coś w rodzaju "Quo vadis?" albo "Veni, vidi, vici" przetłumaczysz :P

A serio - w jaki sposób liznąłeś łacine i esperanto, i gdzie poznawałeś inne języki obce (np. angielski). Z tego co wiem to za twoich czasów angielski w szkołach był rzadki (jeśli w ogóle) więc jak wyglądała twoja samoedukacja?

Lacine to jakos takos samo sie zrobilo, sam nie wiem jak. Zeby wyjasnic - watpie czy po lacinie zdolalbym sie dopytac "ktoredy do Koloseum" ale potrafie zrozumiec prosty test i wiekszosc sentencji, czytam tez diagnozy lekarskie pisane lacina i potrafie nawet stworzyc proste zdania typu "non penis in provincium est" :D. WIec ta "znajomosc" to taka... w cudzyslowie. Esperanto zas zaczalem sie uczyc z ciekawosci. A ze to BARDZO prosty jezyk (same czasowniki regularne, zadnych wyjatkow przy odmianach, trzy czasy, a jak sie zna jakis jezyk zachodni, to i sporo slownictwa brzmi znajomo) to dosc szybko podstawy zalapalem. Potem mi przeszlo ale mysle, ze wrzucony do miasta esperantystwo z glodu bym nie zginal.

Francuskiego uczylem sie w szkole, angielskiego zalapalem troszke sam (komiksy z Garfieldem i gry przygodowe ze slownikiem w reku grane - ale sie wkurzalem, ze np. nie ma tam sporo slowek - ani has, ani had, ani been... do d... ten slownik! A potem na kursach. Choc i tak duzo lepiej idzie mi czytanie niz rozumienie ze sluchiu, czy mowienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...