Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Obiektyw Sigma 55- 200. Co o nim sądzisz, robiłeś nim kiedyś zdjęcia itd.?

Niewiele o nim wiem, nigdy nie mialem go w reku.

No cóż myślałem, że wpadniesz na to iż z z tym mamutem to był taki żarcik i nie potraktujesz mnie wiadrem gnojówki. Nie jestem najgłupszy w klasie, ale też nie twierdzę iż zjadłem wszystkie rozumy, ale naprawdę nie wiem w czym zasłużyłem sobie na zgnojenie i mam nadzieję iż mam je odbierać w sensie humorystycznym.

>>>Jesli to bylo zgnojenie, to malo byles w zyciu gnojony... Na sredni zarcik odpowiedzialem srednia riposta utrzymana w podobnym stylu. Jesli zarcik o mamucie wydal ci sie fajny, to moja riposta tez powinna. A jesli nie - to znaczy, ze i twoj zart tracil zdechlym mamutem, czyz nie?

Jak naprawdę wygląda twój dzień pracy?

>>>Przychodze do pracy o 8, wlaczam kompa, wylaczam o 16-17-18...24-01-02-03 (zalezy jak bardzo mamy w plecy) i ide do domu. Tak w duzym skrocie.

Czy to czym się zajmujesz jest satysfakcjonujące?

>>>Jezus, pracuje tu 14 lat juz niemal. TO jak myslisz, jaka bedzie odpowiedz - ze nienawidze i nie cierpie>

Czy nie pienisz się na n-10-y list anty fana, który nie ukończył nawet podstawówki (chyba, że jego ojciec - z 50 cm w bicepsie i ABS-em - nastraszył dyra placówki:P)?

>>>Nie pienie sie...

Smuggler mam do ciebie pytanie - Co Cię skłoniło do 'takiego' odpowiadania na listy a AR ? Archiwum mówi, że kiedyś odpowiedzi były grzeczne i nudne...

Wredny charakter i poczucie, ze nie ma sensu robic kolejnego nudnego kacika z grzecznymi listami i milymi odpowiedziami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaciekawiła mnie pewna rzecz: jako redaktor CDA pewnie znasz każdy numer na pamięć jeszcze przed wypuszczeniem do kiosków. W związku z tym, czy kupujesz już gotowe CDA i czytasz je dla przyjemności?

Drugie pytanie: Jakie czasopisma lubisz czytać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje się ignorowany na tym forum!!!!

Widocznie nie miałeś nic ciekawego do powiedzenia.

Poza tym, to odpowiedź na twoje pytanie (od kiedy można znaleźć FotoSmuggler na coverku) można znaleźć w necie, wystarczy chwilkę poszukać.

Edytowano przez Major Domo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, dwa pytania:

1. Ile osób w redakcji jest uzależnionych od komputera?

Nikt, jesli poprzez "uzalenienie" rozumiesz, ze "liczy sie tylko komputer, dla niego zyje". Natomiast jesli zapytasz ilu ludzi traktuje komputer jak pomocne narzedzie, bez ktorego zycie byloby duzo mniej proste, to pewnie wszyscy...

2. Mam coś do bonusu. Mam kilka felietonów. Jeżeli dobrze pamiętam, to można wysyłać takie rzeczy na cdaction@cdaction.pl , tak?

Tak

Ostatnio zaciekawiła mnie pewna rzecz: jako redaktor CDA pewnie znasz każdy numer na pamięć jeszcze przed wypuszczeniem do kiosków. W związku z tym, czy kupujesz już gotowe CDA i czytasz je dla przyjemności?

W zyciu nie kupilem zadnego CDA, dostaje za darmo. Przegladam po premierze, ale czytac faktycznie nie mam po co, bo znam niemal na pamiec. Ale tak po pol roku juz moge to poczytac.

Drugie pytanie: Jakie czasopisma lubisz czytać?

Ciekawe. Od Focusa, poprzez Polityke, Forum, Przekroj itd. Kiedys czytalem Nowa Fantastyke ale juz mi przeszlo, nie tyle z powod niecheci do fantastyki, co wskutek wysilkow owczesnego naczelnego, ktory bardzo chcial zrobic z NF pismo LITERACKIE, i to dla ludzi o pogladach politycznych, ktorych niespecjalnie podzielalem. Wiec po 20 latach wiernej lektury - odpuscilem...

JAK sie pisze dobre recenzje

Dlugo i starannie.

Witam

Od kiedy w Cd-Action ukazuję się FotoSmuggler?

Nie pamietam, ze 2-3 lata bedzie.

Czuje się ignorowany na tym forum!!!!

Nastepny prosze! :tongue:

Nie wiem czego oczekiwales, ale jak chcesz zeby cie wszyscy dopieszczali, to wybierz sie do jakiejs agencji.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... nudzę się, wyślę list do AR ( oczywiście debilny by mnie w nim pokazano... och Smuggler, kawał z ciebie fajnego skurwysyna, ale czasami z niektórymi rzeczami przesadzasz )

Obawiam sie, ze tym razem to nie ja przesadzilem. Tydzien urlopu dobrze ci zrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sobie przeglądałem nr. 10/2009 CDA i nie rozumiem dlaczego tak skrytykowałeś daba?(dział frustrat ziomek jeśli nie pamiętasz). Przecież on tylko przedstawił swoje zdanie na temat czytania książek(sam zresztą go popieram) no bo kto przy zdrowych zmysłach czytał bajuchy o cycatych elficzkach i krasnoludkach? Miał racje pisząc że w tym wieku trzeba się bawić i korzystać z życia a nie siedzieć z nosem w książkach a ty mu zaraz wytykasz że jest głąbem, żulem erotomanem itp. Robisz z niego jakiegoś fajansiarza mimo że niczego takiego nie napisał! weź przestań w końcu obrażać czytelników bo możesz ich tylko stracić dobra? Wmawiasz chłopakowi że jak nie będzie czytał książek i się nie będzie uczył to skończy jako menel czy też inna tego typu menda społeczna. Stary! On ma dopiero 16 lat. Z tego co sobie przypominam to w jego wieku olewałem sobie szkołę totalnie a pomimo tego zdałem maturę i studiuję na pierwszym roku archeologię no i co? Czy jestem babcią klozetową?

Dab napisał że większość czytelników CDA to ludzie młodzi i taka jest prawda! Więc zamiast wmawiać wszystkim że uczcie się bardzo dużo i czytajcie książki bo tylko wtedy coś osiągniecie to na ten temat się uciszcie dobra? Ponadto z tego co wiem Smugg to trafiła ci się praca taka że że jedyne co musisz zrobić to zagrać na kompie i napisać recenzję(czyli to co umie przeciętny gimnazjalista). Dlatego przestań kpić z dyslektyków i osób które nie są kujonami bo sam zapewne jesteś po zawodówce i gdyby nie gry to byłbyś co najwyżej murarzem.

Ps. Zapewne spróbujesz mnie zbluzgać i wykpić pomimo że ja byłem uprzejmy ale mniejsza z tym bo pojazd z ust kogoś kto się wstydzi własnej twarzy mnie nie rusza!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarius, widzisz różnicę pomiędzy wkuwanie materiału szkolnego a czytaniem dla PRZYJEMNOŚCI ? Można korzystać z życia i czytać dla rozrywki, a z tego co pamiętam Dab pisał o tym, że jeśli jeśli ktoś czyta to jest zamkniętym w sobie i nieśmiałym kujonem. Dla tego SMG jego poglądy wyśmiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykiełkowały mi dzisiaj 3 pytania, których nie widziałem w FAQ:

- Czy "korciło" cię kiedyś, by chędożyć tę pracę w cholerę i zająć się czymś "bardziej pożytecznym"?

- Czy wyjeżdżałeś na zagraniczne delegacje? Jeśli tak, to czy mogłeś się w miarę dogadać z targetem (bo z tego co wiem, to angielskiego uczyłeś się sam)

- Patrząc na 3 post nad tym... : Czy wycinki z forów będą mogły trafiać do AR jako Ar-reakcje, czy chociaż nowy wątek? Dzisiaj założyłem konto- moje lenistwo nie pozwoliło mi tego zrobić wcześniej i zauważyłem, że wiele ciekawych rzeczy, które są na forum nie znajdują się w AR. Z tego też lenistwa nie chciało mi się zrobić kolejnego posta w dziale AR tylko zapytać Pana pistoleta maszynowego (Smg[;]) o zdanie na ten temat.

Edytowano przez Esc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on tylko przedstawił swoje zdanie na temat czytania książek(sam zresztą go popieram) no bo kto przy zdrowych zmysłach czytał bajuchy o cycatych elficzkach i krasnoludkach?

Na przyklad ja. Wydawalo by sie, ze zdrowy, polski 16-latek powinien chodzic na imprezy, zalewac sie do nieprzytomnosci, jarac blanty i rzygac dalej niz widzi. Zamiast tego wole posiedziec sobie w domu i poczytac dobra ksiazke.

Wmawiasz chłopakowi że jak nie będzie czytał książek i się nie będzie uczył to skończy jako menel czy też inna tego typu menda społeczna.

Jesli nie bedzie czytal, doksztalcal sie, to bedzie musial wziasc sie do lopaty, bo teraz wiekszasc zawodow wymaga niezlej znajomosci jezyka angielskiego. A bez czytania ksiazek tego nie osiagnie. Proste.

Stary! On ma dopiero 16 lat.

Stary, ja tez! Czy dlatego nie moge czytac ksiazek? Ksiazki sa zarezerwowane dla "starych ramoli"?

Dab napisał że większość czytelników CDA to ludzie młodzi i taka jest prawda! Więc zamiast wmawiać wszystkim że uczcie się bardzo dużo i czytajcie książki bo tylko wtedy coś osiągniecie to na ten temat się uciszcie dobra?

Tak, jafnie panie. Benfiemy ficho.

Ponadto z tego co wiem Smugg to trafiła ci się praca taka że że jedyne co musisz zrobić to zagrać na kompie i napisać recenzję(czyli to co umie przeciętny gimnazjalista).

Ojj, polemizowalbym. Spora czesc gimnazjalistow nie potrafi przeczytac na glos w miare plynnie krotkiego wiersza. Z napisaniem czegokolwiek dluzszego niz kilka zdan sa problemy.

Dlatego przestań kpić z dyslektyków i osób które nie są kujonami bo sam zapewne jesteś po zawodówce i gdyby nie gry to byłbyś co najwyżej murarzem.

Smugg nie kpi z dyslektykow. Kpi tylko z osob z dysLEKCJA, czyli osobom, ktore uwazaja, ze jak maja papierek, dzieki ktoremu nie musza pisac dyktand, a ich bledy w zadaniach sa ignorowane, to moga sobie walic tymi bledami wszedzie. Czesc z nich nie ma nawet tyle wstydu, zeby przepuscic gotowy tekst chociazby przez WORDA, zeby pozbyc sie bykow. A prawdopodobnie zaden z nich nie pracuje nad soba, zeby nauczyc sie pisac poprawnie. Ja sam jestem dysgrafikiem i dysortografikiem. Pracuje nad soba. Staram sie nie robic bledow. A niektorzy pisza tylko "Ej, ale ja mam dyzlekzje, moge robic bledy"... Zenada.

Ps. Zapewne spróbujesz mnie zbluzgać i wykpić pomimo że ja byłem uprzejmy ale mniejsza z tym bo pojazd z ust kogoś kto się wstydzi własnej twarzy mnie nie rusza!

Oj, ruszy cie kiedys. Polecam srodek na przeczyszczenie.

[Pisze bez polfontow, bo polskiej klawiry nie mam]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może teraz ja :tongue:

W jakie nowe tytuły jeszcze NIE grałeś?

>>>W wiekszosc. Stosik zapakowanych gier "do pogrania gdy bedzie czas" ma cos kolo 30 cm wysokosci juz :/

W jakie będziesz grał w najbliższym czasie?

>>>Modern Warfare 2.

Ostatnio sobie przeglądałem nr. 10/2009 CDA i nie rozumiem dlaczego tak skrytykowałeś daba?(dział frustrat ziomek jeśli nie pamiętasz). Przecież on tylko przedstawił swoje zdanie na temat czytania książek(sam zresztą go popieram) no bo kto przy zdrowych zmysłach czytał bajuchy o cycatych elficzkach i krasnoludkach? Miał racje pisząc że w tym wieku trzeba się bawić i korzystać z życia a nie siedzieć z nosem w książkach a ty mu zaraz wytykasz że jest głąbem, żulem erotomanem itp. Robisz z niego jakiegoś fajansiarza mimo że niczego takiego nie napisał! weź przestań w końcu obrażać czytelników bo możesz ich tylko stracić dobra? Wmawiasz chłopakowi że jak nie będzie czytał książek i się nie będzie uczył to skończy jako menel czy też inna tego typu menda społeczna. Stary! On ma dopiero 16 lat. Z tego co sobie przypominam to w jego wieku olewałem sobie szkołę totalnie a pomimo tego zdałem maturę i studiuję na pierwszym roku archeologię no i co? Czy jestem babcią klozetową?

Dab napisał że większość czytelników CDA to ludzie młodzi i taka jest prawda! Więc zamiast wmawiać wszystkim że uczcie się bardzo dużo i czytajcie książki bo tylko wtedy coś osiągniecie to na ten temat się uciszcie dobra? Ponadto z tego co wiem Smugg to trafiła ci się praca taka że że jedyne co musisz zrobić to zagrać na kompie i napisać recenzję(czyli to co umie przeciętny gimnazjalista). Dlatego przestań kpić z dyslektyków i osób które nie są kujonami bo sam zapewne jesteś po zawodówce i gdyby nie gry to byłbyś co najwyżej murarzem.

Ps. Zapewne spróbujesz mnie zbluzgać i wykpić pomimo że ja byłem uprzejmy ale mniejsza z tym bo pojazd z ust kogoś kto się wstydzi własnej twarzy mnie nie rusza!

Jesli nie rozumiesz pomimo dosc dlugiej mej wypowiedzi, to ja nie bede probowal ci tlumaczyc DLACZEGO. Byc moze czytanie ze zrozumieniem - co teoretycznie powinienes opanowac w podstawowce - cie nadal przerasta. Jesli zas z takimi umiejetnosciami trafiles na studia, to dowodzi tylko jak bardzo spsial nasz sytem edukacji i jak niewiele znaczy dzis matura...

Poza tym ja sie nie wstydze swojej twarzy. Ja ja tak cenie i szanuje, ze takim jak ty jej w ogole nie zamierzam pokazywac. A jak tys taki kozak to sie podpisz prawdziwymi danymi.

Prowokacją smierdzi z daleka, bo i majla poslales i na forum sie zalogowales w tej sprawie... Podpuchy tez trzeba UMIĆ pisać. :)

Wykiełkowały mi dzisiaj 3 pytania, których nie widziałem w FAQ:

- Czy "korciło" cię kiedyś, by chędożyć tę pracę w cholerę i zająć się czymś "bardziej pożytecznym"?

>>>Wiele razy. Kazdy ma swoje doly i deprechy.

- Czy wyjeżdżałeś na zagraniczne delegacje? Jeśli tak, to czy mogłeś się w miarę dogadać z targetem (bo z tego co wiem, to angielskiego uczyłeś się sam)

>>>Bylem i jakos wrocilem, wiec jak widac dogadac sie moglem. Uczylem sie sam, ale to nie znaczy, ze potem nie korzystalem z kursow etc.

- Patrząc na 3 post nad tym... : Czy wycinki z forów będą mogły trafiać do AR jako Ar-reakcje, czy chociaż nowy wątek? Dzisiaj założyłem konto- moje lenistwo nie pozwoliło mi tego zrobić wcześniej i zauważyłem, że wiele ciekawych rzeczy, które są na forum nie znajdują się w AR. Z tego też lenistwa nie chciało mi się zrobić kolejnego posta w dziale AR tylko zapytać Pana pistoleta maszynowego (Smg[;]) o zdanie na ten temat.

>>Czemu nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam pare pytań .

1. Kiedy będzie specjalne wydanie cd action ??

2.Czy dacie w przyszłości pełną wersję Prototype ??

3.Czy według ciebie Wiedźmin 2 i Assassin's Creed 2 będą dobrymi grami , wartymi uwagi ??

I ostatnie pytanie :

3.Czy w przyszłości zamierzacie zwiększyć objętość CDA ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sariuss

Ja tylko od siebie dodam: moja siostra cioteczna, choć miała sporo możliwości, wybrała studia archeologiczne. Niestety, bardzo ich sobie nie chwali. Co najmniej raz na rok mają wykopaliska, na których rzadko co znajdują. Sama śmieje się, że to po to, aby ich przygotować do kopania rowów. Tak więc, jednak jesteś babcią klozetową, bo Larą Croft to ty nie będziesz . :)

Sorry, że tak się wcinam, Smugg, ale nie wytrzymałem od tych głupot. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojojojojoj! Coś chyba wam kontry nie wychodzą moje kochane Smugglerki :rolleyes: Smuggler musisz te swoje dzieci trochę lepiej wytresować bo coś kiepsko im wychodzi. Swoją drogą musisz wiedzieć o jednym:Sariusa nikomu jeszcze nie udało się zjechać i zbluzgać więc nie przejmuj się bo to nie wstyd ale popracuj dalej... Może po paru tygodniach z pomocą forumowych kumpli ci się uda wymyśleć coś so mnie ośmieszy i zwali z nóg :wink:

ps.Wysłałem 2 teksty bo w gazecie to sobie możesz powycinać fragmenty i jechać po czytelniku ale tutaj już ci to nie wyjdzie, Wybasz smugg ale ja sprite a ty pragnienie :cool:

Edytowano przez sariuss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojojojojoj! Coś chyba wam kontry nie wychodzą moje kochane Smugglerki :rolleyes: Smuggler musisz te swoje dzieci trochę lepiej wytresować bo coś kiepsko im wychodzi. Swoją drogą musisz wiedzieć o jednym:Sariusa nikomu jeszcze nie udało się zjechać i zbluzgać więc nie przejmuj się bo to nie wstyd ale popracuj dalej...

Nie wróżę ci długiej kariery na tym forum. Prawdopodobnie wylecisz z wielkim hukiem. Na krytykę reagujesz zbyt alergicznie.

Może po paru tygodniach z pomocą forumowych kumpli ci się uda wymyśleć coś so mnie ośmieszy i zwali z nóg :wink:

Prawdopodobnie powaliłby cię baniak od któregoś z adminów bądź moderatorów.

Wysłałem 2 teksty bo w gazecie to sobie możesz powycinać fragmenty i jechać po czytelniku ale tutaj już ci to nie wyjdzie, Wybasz smugg ale ja sprite a ty pragnienie

Hmm... Czyżbyś nie zauważył, że Smugg ma pod nickiem taki czerwony napis "Super Moderatorzy"? To znaczy, że może zmienia twój post, pociąc i takie tam. :P I właśnie dlatego on jest Sprite, a ty pragnienie. :D

Edytowano przez Major Domo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanę bana???I d**a bo wytarczy że stworzę nowe konto i tyle mi zrobi :tongue: Tak po za tym to ciekawe za co? Czy CDA boi się krytyki?

Z tym zmienianiem to chodziło mi o to że w gazecie może pojechać bez kontry a na forum czytelnik(czyli ja) walną kontrę więc jak narazie to ja sprite a smugglerki pragnienie!

A poza tym jezdem gupi prowokator A to ostatnie zdanie dopisalem ja, Smuggler, zeby pokazac, ze gdybym tylko chcial, to moge zmanipulowac twoj post i w AR i na forum, ale tak samo mi sie nie chce, bo skorka nie warta wyprawki. Smuggler

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanę bana???I d**a bo wytarczy że stworzę nowe konto i tyle mi zrobi :tongue: Tak po za tym to ciekawe za co? Czy CDA boi się krytyki?

Pomyślmy: Jeśli masz stałe IP, to nowe konto również zostanie zbanowane. Po prostu będzie wiadomo, że to ty.

Jeśli masz zmienne lub przepuścisz przez proxy, to wątpię, żebyś nie został nie rozpoznany przez długi czas..

Poza tym z tym banem to może przesadziłem. Raczej dostaniesz ostrzeżenie ( i ja też, za offtopa :P), a sądze, że na jednym się raczej nie skończy.

CD-A krytyki się nie boi. Bo co jedna osoba może zrobic największemu pismu dla graczy w Polsce? CD-A prawdopodobnie ma cię w miejscu, gdzie światło nie dochodzi.

[Do modków i adminów. Przepraszam za offtopa. Wiem, że to miały by pytania do Smugglera. :P]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę postów temu padło pytanie czy czytasz CDA. Ja natomiast pytam się czy czytasz także AR a jeśli tak to, co wtedy czujesz? Nie znalazłem tego pytania wcześniej, więc je zadałem.

Czytam, bo sprawdzam czy nie ma jakichs baboli itd. Ale czytajac AR sprzed paru lat czasem sam jestem zaskoczony tym, co powiedzialem i jak powiedzialem.

Łojojojojoj! Coś chyba wam kontry nie wychodzą moje kochane Smugglerki :rolleyes: Smuggler musisz te swoje dzieci trochę lepiej wytresować bo coś kiepsko im wychodzi.

Trolliku slodziutki, przykro mi - twe mizerne prowokacje w ogole mnie nie ruszaja.

Swoją drogą musisz wiedzieć o jednym:Sariusa nikomu jeszcze nie udało się zjechać i zbluzgać więc nie przejmuj się bo to nie wstyd ale popracuj dalej...

>>>Mam to tak gleboko gdzies, ze mnie laskocze w migdalki. I zapewne wiekszosc ludzi tez, bo im sie ciebie nawet bluzgac nie chce. Wcale sie im nie dziwie. A i tobie tez nie, ze desperacko walczysz o czyjas uwage, Musisz miec strasznie szare i puste zycie.

Może po paru tygodniach z pomocą forumowych kumpli ci się uda wymyśleć coś so mnie ośmieszy i zwali z nóg :wink:

>>>> Naprawde przeceniasz role, jaka zamierzasz odgrywac na forum i w moim zyciu. Pare tygodni? Nie zamierzam ci poswiecac nawet paru minut. :)

ps.Wysłałem 2 teksty bo w gazecie to sobie możesz powycinać fragmenty i jechać po czytelniku ale tutaj już ci to nie wyjdzie, Wybasz smugg ale ja sprite a ty pragnienie :cool:

>>>A wysylaj nawet do CNN, mnie to wisi totalnie. A co do pociecia i wycianania fragmentow to poczytaj sobie jednen ze swoich wczesniejszych postow, moje ty pragnienie (bycia dostrzezonym przez innych).

Dostanę bana???I d**a bo wytarczy że stworzę nowe konto i tyle mi zrobi :tongue: Tak po za tym to ciekawe za co? Czy CDA boi się krytyki?

Pomyślmy: Jeśli masz stałe IP, to nowe konto również zostanie zbanowane. Po prostu będzie wiadomo, że to ty.

Jeśli masz zmienne lub przepuścisz przez proxy, to wątpię, żebyś nie został nie rozpoznany przez długi czas..

Jeszcze nie bylo tu trolla, z ktorym sobie bysmy nie poradzili. W kazdym razie ban na kolejne konta trwa duzo szybciej niz stworzenie sobie kolejnego wcielenia, wiec szybko sie to takim kolesiom nudzi - rekordzista poddal sie po bodaj 10-12 banach. :) A widac, ze ten koles tu potrollowac przyszedl, wiec nie ma sie co napinac. Dab gadal glupoty ale gadal szczerze, a ten po prostu prowokuje i to dosc nieudolnie. Poki nie obraza innych, to niech se i gledzi, ale jak przegnie pale, to przeminie jak snieg w maju, czy mu sie to bedzie podobac, czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...