Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie mam jednej jedynej. Wiele z płyt Queen mogę słuchać w kółko. W zależności od nastroju w danym momencie wybieram jedną z ich repertuaru i jest po prostu świetnie. Nie oglądałem jeszcze i nie słuchałem. Ale zastanawiam się, bo na zimowe wieczory to może być całkiem fajna propozycja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1. Czy z okazji nowego roku, planujecie jakieś wypas gadżety do prenumeraty?

2. Czy jak w marcu prenumerata mi się kończy, a w styczniu będzie jakiś gadżet do prenumeraty. To czy da się tak, że zamówię prenumeratę w styczniu ale chciałbym aby obowiązywała od kwietnia jako przedłużenie obecnej prenumeraty, a gadżet ze stycznia dostanę?

3. Co zrobić aby własnej produkcji gra znalazła się w freeware na DVD dołączonym do czasopisma?

(Jak nie ma takiej możliwości to pomińmy pytanie.)

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A można tak zrobić z innymi grami freeware, które nie były na płycie, a są ciekawe?

@DOWN

wp.pl ---> gry z podziemia. Tam jest MASA ciekawych freeware. Polecam, a nuż coś pojawi się na płycie.

Edytowano przez Arturzyn12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakakolwiek szansa otrzymania kawałków z dawnych wydań CD-Action. Pamiętam bardzo dobrze muzyczkę/i tam gdzie były gry Chase Ace 2, SoF, Interstate '82, Army men.

Może dalibyście radę jakąś współpracę z GOG.com i jakieś keye aktywacyjne ze starymi grami. Wtedy nie byłoby problemu z wymaganiami systemowymi.

Edytowano przez MmikiM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźmy sobie czysto teoretycznie, że polski przedstawiciel pewnego skandynawskiego teamu produkujacego gry (a raczej pospolity tlumacz) ma szansę na "ofiarowanie" wam kluczy bonusowych do gry, ktora jest juz dopuszczona do rozprowadzania na steamie (greenlit w greenlight)? To znaczy ta gra będzie musiala wyjsc (około 3 miesiace, ale to nie oficjalna data). A teraz właściwe pytanie- na jaki adres ta osoba powinna wyslac oficjalna ofertę (w języku angielskim, bo wysyłał by to oczywiscie CEO, nie ja), by nie zostac wysmiana/zignorowana? Jak się zapewne domyślasz nalezalo by poczekac na ukończenie tej gry przez zespół itd., niemniej jednak szanse sa duże (wręcz bardzo duze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli klucze te miałyby być zaoferowane przez naszą stronę internetową to najlepiej wysłać do Huta (hut@cdaction.pl). Jeśli w inny sposób to pisz do mnie na PW zorientuję się w szczegółach i wtedy przekażę sprawę odpowiedniej osobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który z wymienionych skryptów jest według Ciebie najlepszy? Chodzi mi głownie jaki byś polecał przyszłemu Adminowi bazując na własnym doświadczeniu.

phpBB3 czy phpBB by Przemo może myBB lub Invision Power Board?

Edytowano przez Ozzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy avatar mi Ghost Riderem zalatuje.... kupiłeś motocykl?! smile_prosty.gif

Nie. Znudziło mi się bycie dobrym, łagodnym duszkiem. icon_twisted.gif

Który z wymienionych skryptów jest według Ciebie najlepszy? Chodzi mi głownie jaki byś polecał przyszłemu Adminowi bazując na własnym doświadczeniu.

phpBB3 czy phpBB by Przemo może myBB lub Invision Power Board?

Jeśli to ma być małe forum to można wybrać phpBB3 lub myBB.

phpBB by Przemo jest może i fajne i rozbudowane, ale wymaga dosyć solidnego serwera bo potrafi zamulać okropnie. A im większy ruch tym jest gorzej.

MyBB jest mały i szybki, ale trochę funkcjonalności mu brakuje. phpBB3 jest lepiej rozbudowany, istnieje sporo modyfikacji i skórek do niego, ale ich wdrażanie wymaga trochę pracy, no i aktualizacje skryptu są wtedy dosyć pracochłonne.

Generalnie popatrz na funkcjonalność jaką potrzebujesz. Jak się okaże, że żeby osiągnąć oczekiwany efekt musisz dołożyć sporo modyfikacji do skryptu to wtedy warto spróbować komercyjnych IPB lub vBulletin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magicki z bieżącego numeru nie da się zainstalować w Holandii. Wg. informacji ze Steam nie ma mozliwosci uruchomienia - czy da sie jakos obejsc ten problem?

Nie bardzo. Ta gra ma pełną blokadę regionalną.

Panie Adminie , ile ma Pan gier pudełkowych w swojej kolekcji ? co.gif

W tej chwili ponad 100. Miałbym więcej, ale zajmowałyby za dużo miejsca i te które już przeszedłem oddaję rodzince.

Znudziło mi się bycie dobrym, łagodnym duszkiem. icon_twisted.gif

To ta zima.. przez nią wszyscy tak mają. Zrobi się ciepło i znów będzie dobrze tongue_prosty.gif

Sporo racji. Rzeczywiście dość mam już tej pogody. Zobaczymy jak przyjdzie w końcu ta wiosna. Albo złagodnieję, albo nie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...