Skocz do zawartości

Polecane posty

1. Pracuje u Was jakiś inżynier (z wykształcenia) na stanowisku redaktora?

2. A jakiś absolwent anglistyki?

GHOST JEST NA URLOPIE I NIE BEDZIE GO DO KONCA WRZESNIA

A przy okazji zwracam uwage, ze pytania natury "ogolnej" lepiej zadawac w watku "Pytania do redakcji", a tu jest miejsce na pytania do konkretnej osoby na temat z nia w jakis sposob zwiazane.

Korzystajac z okazji - enki jest mgr inz. a absolwentem filologii angielskiej jest, zdaje sie, nasz dyrektor wydawniczy a dawny naczelny, czyli Zibi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pracuje u Was jakiś inżynier (z wykształcenia) na stanowisku redaktora?

2. A jakiś absolwent anglistyki?

1. Jasne. Inżynierownie, magistrowie, doktor.

2. Tak.

Dlaczego w numerach 189-194 nie było dyskobola w logo?

Bo taka była koncepcja graficzna okładki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez krótki czas dało się zauważyć na głównej, że blogi powędrowały wyżej (po prawej). Potem jednak całkiem zniknęły. Jak rozumiem, cały czas sprawdzacie różne opcje i za jakiś czas pojawią się już na nowym miejscu?

@ DOWN- z tego co widzę, to jego temat wciąż jest zamknięty, a na PW wątpię, by odpowiedział. No nic, pewnie jest tak, jak przypuszczam.

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w przyszłości przewidujesz możliwość bardziej dopasowania własnego blogu według swoich upodobań? Mam tu głównie na myśli takie rzeczy jak np. możliwość wgrania własnego tła na blog, tak jak na bardziej popularnych kanałach YouTube.

Tak, choć jeszcze trochę trzeba na to poczekać.

Czy grasz lub grałeś w gry planszowe typu Scrabble, Szachy, Boże Igrzysko?

Jeśli w redakcji pojawiają się jakieś gry szachowe do recenzji to na ogół trafiają do mnie. Zgadnij dlaczego. :)

W inne planszówki nie za bardzo mam czas pogrywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczuszko drogi, czyżbyś Ty również rzucił WoTa w diabły? Jeśli tak to dlaczego (ja na przykład zirytowałem się przedwczesną premierą, próbą zrobienia kasy na 3 grach na raz. potem wracałem, ale na jedną bitwę i miałem traumę, kiedy musiałem jeździć T-46 zamiast T-44), a jeśli nie to jakie widzisz w tej chwili zalety/wady w porównaniu z wersją beta. Rzekłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Adminie, czy masz może informacje jak idzie sprawdzanie prac, biorących udział w konkursie Warhammer Space Marine? Wyniki miały być w poniedziałek, a nie ma ich do teraz. Nie chodzi o pośpieszanie was, bo wiele rzeczy macie przecież na głowie, tylko chcę się dowiedzieć co i jak. Nie wiedziałem do kogo skierować pytanie, więc uznałem że będziesz najbardziej odpowiednią osobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zadałem te pytania moderatorom, ale kazali mi zwrócić się bezpośrednio do Ciebie, więc powtórzę : Jak to jest dokładnie z seralami do gry w multi w Sins Of A Solar Empire? Mam wyslać PW do adresata Seriale, ale o jakiej treści?, bo wysłałem: poproszę o serial do gry Sins Of A... i nic, pusto na skrzynce na forum i mailowej. Może mam wpisać inną treść, albo żadnej żeby automat zajarzył?

Drugie pytanie: czy seriale do Steama gry Speedball 2 już się wypstrykały? Bez tego nie zainstaluję gry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost: jako, że jesteś main adminem: czy zmiana punktacji postów (te kwadraciki świadczące o ilości postów pod avatarem; konkretnie to: pip.gifpip.gifpip.gif na nowe: pip.th.gifpip.th.gifpip.th.gif) byłaby kłopotliwa? Jak mniemam (sam byłem nie raz adminem pomniejszych for), całość sprowadza się do podmiany obrazka i ew. wyczyszczenia cache'u / ciasteczek forum. Podmiana obejmowałaby okres przed i w trakcie Halloween - czyli od jutra do 31.11 (szczegóły tutaj).

[uPDATE]

Ghost - w takim razie nie będziemy zawracać głowy, bo to i tak tylko kilka dni, więc obejdzie się i bez tego drobiazgu.

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zadałem te pytania moderatorom, ale kazali mi zwrócić się bezpośrednio do Ciebie, więc powtórzę : Jak to jest dokładnie z seralami do gry w multi w Sins Of A Solar Empire? Mam wyslać PW do adresata Seriale, ale o jakiej treści?, bo wysłałem: poproszę o serial do gry Sins Of A... i nic, pusto na skrzynce na forum i mailowej. Może mam wpisać inną treść, albo żadnej żeby automat zajarzył?

Drugie pytanie: czy seriale do Steama gry Speedball 2 już się wypstrykały? Bez tego nie zainstaluję gry!

1. To nie automat odbiera te maile, a numerki wysyłam jak mam chwilkę czasu.

2. Trudno, trzeba było brać jak były.

Ghost: jako, że jesteś main adminem: czy zmiana punktacji postów (te kwadraciki świadczące o ilości postów pod avatarem; konkretnie to: pip.gifpip.gifpip.gif na nowe: pip.th.gifpip.th.gifpip.th.gif) byłaby kłopotliwa? Jak mniemam (sam byłem nie raz adminem pomniejszych for), całość sprowadza się do podmiany obrazka i ew. wyczyszczenia cache'u / ciasteczek forum. Podmiana obejmowałaby okres przed i w trakcie Halloween - czyli od jutra do 31.11 (szczegóły tutaj).

Ktoś musiałby to zrobić, a ja nie będę miał na to czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ghost za seral do Sins... . BTW może powinniście wprowadzić wieksze obostrzenia w rozdawaniu kluczy na Steama, bo na zagranicznych serwerach do dziś odsyłają do strony CDA w sprawie kluczy do Speedball 2, a pewnie żaden z pobierających z zagranicy magazynu CDA na oczy nie widzał, a co dopiero żeby kupił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana Admina. Mam kilka pytań, a mianowicie:

- co sądzisz o fenomenie My Little Pony: Friendship is Magic? (już raz Cię o to pytałem, ale ten post zniknął. Wkurzyłem Cię?)

- czy uważasz pomysł z figurkami Skylandersów za innowacyjny?

- czy to Ty w redakcji odpowiadasz za zwalnianie i zatrudnianie pracowników (nie żebym chciał wstąpić, tak tylko się pytam)

- przez większość czasu w pracy jesteś raczej wyrozumiały, czy raczej straszny?

- dużo wydajesz na walerianę, żeby to wszystko ogarnąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z TR Underworld z październikowego CDA. Po instalacji gry nie można jej uruchomić, na sekundę robi się czarny ekran i wyskakuje info że program przestał działać. Widziałem na forum, że parę osób ma ten problem, ale nikt nie dostał rozwiązania. Na pewno nie jest to wina Win7, bo ludzie grają w TRU na tym systemie bez żadnych problemów. Sterowniki mam zaktualizowane, sprzęt spełnia wymagania z nadwiązką, a gra uruchomić się nie chce. Możesz jakoś pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...