Skocz do zawartości

Pytania do Ghosta


Polecane posty

Czy jesteś w posiadaniu jakiegoś zwierzęcia????

Niestety nie.

ile trzeba mieć lat aby zamówić prenumeratę? :pytajnik:

Jeśli jesteś w stanie zapłacić za nią samodzielnie to wiek nie powinien być problemem, choć najlepiej gdybyś miał powyżej 16 lat.

Czy możecie zatrzymać sobie na własność gry, które dostaliście do zrecenzowania?

Czasem tak. Zależy od kogo i w jakiej wersji gra dotrze do redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie... chodziłeś w ogóle na jakieś kursy htmlo podobne? bo z tego co widziałem na Deadline (bez obrazy) to tych młodych pionierów informatyki nie należysz i trochę mnie zdziwiło że w takim wieku (ponownie bez obrazy) umiesz obsługiwać forum - ba! jesteś jego nawet adminem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne rozumowanie. :)

Znaczy co? To, że mam już całkiem sporo lat oznacza, że jestem zramolałym dziadkiem dla którego komputer to magiczna skrzynka? ;)

Komputerami zajmuję się zawodowo od 19 lat (a jako fascynat jeszcze dłużej). Miałem do czynienia praktycznie z każdym aspektem działania na tych maszynach. Zarówno od strony sprzętowej jak i programowej:

- składałem i naprawiałem komputery (począwszy od leciwych IBM PC XT), peryferia oraz sprzęt elektroniczny,

- kładłem sieci komputerowe,

- projektowałem takie sieci,

- zarówno tworzyłem oferty handlowe związane z komputerami jak i je rozpatrywałem,

- administrowałem serwerami Windowsowymi, Linuxowymi, Unixowymi i Novellowymi (był również epizod z AppleTalkiem i serwerami MACowymi),

- administrowałem szeregiem usług sieciowych i internetowych (i nadal to robię),

- pisałem programy (pierwsze jeszcze w Basicu na Spectrum ZX),

- tworzyłem serwisy WWW,

i sam już nie pamiętam co jeszcze.

Generalnie sporo rzeczy sam się nauczyłem, część poznałem na kursach, część na studiach, a najwięcej znam z własnej praktyki.

Pierwsze strony w html'u to robiłem jakieś 15 lat temu. Do pewnych rzeczy nie potrzebuję kursów, bo mam większe doświadczenie praktyczne niż nawet kilka kursów mogłoby mi zaoferować.

Patrząc na swoje doświadczenie to spokojnie mogę uznać, że należę do pionierów informatyki. :) Choć rzeczywiście młodym już nie jestem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1. Nie powinny o ile sam Avast nie został zawirusowany.

2. Nie wiem, ale jeszcze trochę zmian na niej planujemy.

3. Same skórki nie, ale aplikacje które oprócz skórek zmieniają pewne elementy systemu, np. okno logowania itp. mogą po niewłaściwym odinstalowaniu zostawić na tyle bałaganu, że konieczny jest solidny reinstal systemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ghost.

Od pewnego czasu mam problem z grami. Kiedy gram to gra się zawiesza albo kiedy już chcę grać komputer automatycznie się restartuje lub wyskakuje komunikat:

erafutbolu.jpg

Temperatury mojego sprzętu:

- Płyta główna - 39'C

- Procesor - 58'C

- Procesor graficzny - 72'C

- Segate ST3160023A - 40'C

Czy mają coś wspólnego z problemami w moich grach ????

Mój sprzęt:

Intel Pentium 4 3 Ghz, 1 GB RAM, GeForce 6600 GT, Windows Xp

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Antivirus uznaje niektóre pliczki od bonusa za virusy(głównie są to ikony i trainery), czy wasze pliki z płyt mogą zawirusować PC?

Poczytaj to:

http://forum.cdaction.pl/FAQ-Reklamacje-plyt-CD-t5197.html

Zwłaszcza część "Wirusy na płycie".

Cześć Ghost.

Od pewnego czasu mam problem z grami. Kiedy gram to gra się zawiesza albo kiedy już chcę grać komputer automatycznie się restartuje lub wyskakuje komunikat:

Temperatury mojego sprzętu:

- Płyta główna - 39'C

- Procesor - 58'C

- Procesor graficzny - 72'C

- Segate ST3160023A - 40'C

Czy mają coś wspólnego z problemami w moich grach ????

Mój sprzęt:

Intel Pentium 4 3 Ghz, 1 GB RAM, GeForce 6600 GT, Windows Xp

Pozdrawiam

Karta graficzna. Jeśli to temperatura karty w stanie spoczynku to jest wysoka, pytanie jakie temperatury osiąga przy obciążeniu. Sprawdź to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem (arghhh, ten mój komp) ostatnio chciałem sobie posłuchać kupionej w internacie muzyki. Patrzę folder z nią przesunął się do folderu z programem 'Rosyjski w Pigułce 2.0. A w folderze z muzyką było jakieś 4GB muzyki. Możesz mi zdradzić co się stało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy graniu w gry procesor graficzny ma 100'C :rolleyes:

No to już sporo, jeśli w trakcie grania dalej rośnie to, właśnie to może być przyczyną zawieszania komputera.

Mam kolejny problem (arghhh, ten mój komp) ostatnio chciałem sobie posłuchać kupionej w internacie muzyki. Patrzę folder z nią przesunął się do folderu z programem 'Rosyjski w Pigułce 2.0. A w folderze z muzyką było jakieś 4GB muzyki. Możesz mi zdradzić co się stało?

Pewnie przeciągnąłeś folder z muzyką za pomocą myszki. Możliwe, że przypadkowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem (arghhh, ten mój komp) ostatnio chciałem sobie posłuchać kupionej w internacie muzyki. Patrzę folder z nią przesunął się do folderu z programem 'Rosyjski w Pigułce 2.0. A w folderze z muzyką było jakieś 4GB muzyki. Możesz mi zdradzić co się stało?

Pewnie przeciągnąłeś folder z muzyką za pomocą myszki. Możliwe, że przypadkowo.

Jednak najdziwniejsze, że mój WMP nie odkrył żadnego błędu(tylko zauważył przesunięcie), a folder został (na swym miejscu), tyle, że pusty.Tzn.,miałem dwa foldery o nazwie Muzyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę trochę wyczyszczona z kurzu. Włączyłem grę TDU pograłem trochę i wyszedłem z gry klawiszem Windows. Temperatura na karcie wynosiła 109'C. Jak rozwiązać ten problem ?????

wenytalor.th.jpg

Patrząc na zdjęcie sugerowałbym użycie odkurzacza z wąską końcówką lub sprężonego powietrza i dokładne wyczyszczenie kompa, zwłaszcza wszystkich wentylatorków (tych w zasilaczu też). Po wyczyszczeniu spróbuj pograć z otwartą obudową kompa i z zamkniętą. Zobacz w jakich warunkach będziesz miał lepszą cyrkulację powietrza i niższe temperatury na karcie i procesorze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...