Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HELLFIRE_91

Wiedźmin: Krwawy szlak

Polecane posty

@up

1.Rzuć na siebie zaklęcie, które blokuje ataki dochodzoące w twoją stronę (zapomniałem nazwy) i przeskakuj wrogów. Brzmi banalnie, ale działa.

2.Jeśli to ten poziom, w którym zabijasz wrogów, a oni się odradzają to omijaj wrogów i wspinaj się jak najwyżej. Tam jest dowódca, którego musisz zabić (tym drugim mieczem)

3. Jeśli w ogóle im nie zadajesz obrażeń, zmień miecz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przejściem wiedźmina. Ilekroć dochodzę do tego starego zamku to wrogowie mnie zabijają. Nic nie mogę zrobić, ew.mogę przejść kilka kroków dalej lub wcześniej, ich po prostu jest za dużo i są za silni. Proszę o pomoc.

Właśnie po to są eliksyry... szczególnie te na wytrzymałość. Zuwarzyłem że taki rycerz z zamku przed eliksirem zbijał mnie po 4 ciosach terqaz to 8 musi razy machać. AAA... i jeszcze używaj czru co sprawia, że jesteś nie śmiertelny ulepsz go na max i żyj długo!

A po za tym czemu woda na bagnie zabija nawet z tym czarem??? zawsze przez to przegrywam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem nieco uszczupli pasek życia, ale na to jest sposób - cały czas podskakiwać, żeby bagno nie wciągało. Trochę trudno wymierzyć, żeby trafić na krawędź następnej platformy, ale zginąć już trudniej. Jest też o tyle łatwiej, że na końcu tego poziomu o którym mówisz trzeba się przemieszczać tylko w jednym kierunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...