Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Rock Band

Polecane posty

Ktoś interesuje się tą grą? Wszak premiera już w przyszłym miesiącu :). Dobiła mnie jednak zapowiedziana cena całego zestawu - ponad 800 zł za cały komplet to potwotnie dużo. Zwłaszcza, że Amerykanie płacą ~320zł :/. Twórcy jakoś starają się to wytłumaczyć, że niby VAT wyższy itd. Ale powiedzcie mi, dlaczego sam zestaw Rock Band + gitara będzie kosztował ponad 500 zł, czyli dużo więcej niż Guitar Hero III oferujące w takim zestawieniu dokładnie to samo? A tak czekałem na tę grę :/. Stać mnie niby stać, ale kto wyda prawie 1000 zł na głupią grę i parę kontrolerów? Jakie jest wasze zdanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze 250 złociszy za przesyłkę. Jest i tańszy wariant - kupienie sobie prawdziwego wiosła i wydzieranie się do ogórka :lol: Acz zdaje sie, że jakby tak poskładać i wszystko osobno kupić to w chyba taniej wychodzi. Gra 70zł, gitara 80zł, perkucha 45zł... Tak czy inaczej - droga zabawka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawka bardzo droga, ale taki zestaw to pogromca każdego spotkania towarzyskiego :). Do tego mam brata-bliźniaka, więc do tego dorzucam 2 kumpli i mam gotowy zespół do gry :). Ja bym wziął mikrofon, a reszta się jakoś dzieli sprzętem. Skoro Guitar Hero we dwójkę daje masę frajdy, to Rock Band we czwórke musi być jeszcze lepszy. Ale cena zaporowa, jak by się nie kupowało. Czy z Polski, czy z zagranicy, czy w kompecie czy osobno, to i tak wyjdą straszne pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...