Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Szkoda. Zawsze dobrze jest oglądać prace innych. Mogę nawet rzec, że zainspirowałeś mnie, żebym sam się wreszcie ruszył z rysunkiem, nad którym myślałem od jakiegoś czasu. Z ciekawości - masz jakieś przeszkolenie w rysowaniu, czy tylko tak z siebie rysujesz takie rzeczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - masz jakieś przeszkolenie w rysowaniu czy tylko tak z siebie rysujesz takie rzeczy?

Chodzi Ci czy uczęszczałem na lekcje rysunku? W zasadzie, to tak... Ale byłem już wtedy tak dobry (zresztą nie tylko ja), że nic nowego z nich nie wyniosłem... Rysuję już od kilku lat dlatego może osiągnąłem taki poziom, a zaczynałem od przerysowywania (tzn patrzałem i starałem się narysować tak samo). Miałem początkowo iść do liceum plastycznego, ale stwierdziłem, że nie jest to to co chcę robić w życiu (poza tym rysunki zajmują mi więcej czasu niż porządnemu rysownikowi) :)

PS Nigdy nie podpisuje swoich prac :) Możecie plagiatować ;)

Wzorowane na arcie (podpis z artu zachowany):

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem całą sagę ( dawno temu, eh ta starość, dziury na bani, częściowo bo używkach, niedługo zapomnę jak się nazywam) i za chorobę nie mogę sobie przypomnieć czy gdziekolwiek była wzmianka o bliźnie na twarzy Ciri, chyba, że po wydarzeniach na arenie gladiatorów, ale z tego co pamiętam to wyszła stamtąd bez szwanku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliznę zarobiła wiele później, a dokładnie gdy uciekała...

Pomogła jej Kenna i jeszcze jeden koleś (za cholerę nie pamiętam imienia), ale zarobiła po twarzy orionem od Stefana Skellena (Puszczyk). (IV Tom Sagi). Nie pamiętasz z czego ją leczył Vysygota?

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sobie zaczynam przypominać, mam strasznie mało czasu na czytanie w ostatnim czasie, "Shades Children" czytałem ponad 2 miesiące, więc kiedy sięgnę znowu po Wiedźmaga nie mam zielonego pojęcie. Dodać muszę, że mam w planie zakończyć czytanie trylogii o Reinmarze z Bielawy( ostatnia część, "Lux Perpetua" ciągle wymyka mi się z rąk, a mam jeszcze przed sobą "Lśnienie" i dwie grubaśne Książki pronaukowe.).

A żeby nie było offtopu.

a8463937f0469200m.jpg

e39f8cf5739c6f61m.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następnym razem zwróć uwagę, że elfy to smukłe stworzenia są

A widziałeś kiedyś smukłego elfa? To, że opisują je tak pisarze fantasy i tak wyglądają w grach to nie znaczy, że takie są ;) Zresztą np. elfy z WoW'a mają inne uszy niż standardowe, bo taka wizja twórców, a taka moja jest :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi pomoże, chce zrobić obrazek na kombie z przezroczystym tłem, to znaczy, mam białe tło, i chce aby coś takiego było

na google jest pokazne przyciemminone a gdy oglądamy w pełnych rozmiarach jest tło przezroczyste http://www.freewebs.com/toongirl24/sakura.gif

Bo w paincie głupio to wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...