Skocz do zawartości

ARMA II DayZ - niska wydajność PC.


Shady9

Polecane posty

Witam stworzyłem ten temat aczkolwiek mam problem z wydajnością w modzie do Army 2 -DayZ

Mam wszystkie ustawienia na low lub disabled a rozdziałka to 1920x1080 i 3D to 100%.

Próbowałem różnych metod takich jak zmienianie w plikach systemowych maxframesahead na 1 czy ściągnięcie Army 2 Free(miałem pełną wersje) a nawet odpalenie gry na programie Dataram RAMdisk. Nic nie pomaga gdyż czasami chodzi na 30 fps a gdy zbliżam się do miast to spada mi poniżej 20fps.Na przykład daję mojego kolegę który ma o wiele gorszy komputer odemnie a chodzi mu na 50 fps na średnich ustawieniach. Mój sprzęt to

Płyta główna MSI 870-C45

Procesor AMD Athlon II X4 640, AM3, 3.0 GHz

Karta graficzna MSI Radeon HD5770 1GB

RAM Goodram 4GB 667MHz

Zasilacz OCZ StealthXStream 2 500W P SU 80Plus

System operacyjny Windows 8 64bit

Proszę o pomoc gdyż jest to na tyle uciążliwe że nie da się grać a takie produkcje jak Battlefield 3 czy Crysis 2 chodzą mi na wysokich ustawieniach ~ 40-50 fps bez spadków płynności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o optymalizacje DayZ/Army to ma ona wiele do życzenia. Po prostu powyłączaj antyaliasing, zmniejsz rozdziałkę i będzie ok. Na przykład u mnie na laptopie Battlefield 3 śmiga na wysokich w 40 klatkach, a gdy odpalam DayZ to bywa różnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesora nie uszkadza działanie w biosie (nie systemu) lecz zbyt wysoka temaperatura i za słaba/za wysoka ilość prądu - jeśli zrobisz to z głową, ostrożnie i na dobrym zasilaniu i chłodzeniu wszystko będzie ok. Poza tym na forum jest odpowiedni dział, możesz pytać - http://forum.cdaction.pl/index.php?showforum=251

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...