Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zozol666

Football Manager 2008

Polecane posty

plik należy wpakować do katalogu "Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008\graphics*\facepacks*

* - folder należy stworzyć.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

<record>

<!-- resource manager options -->

<!-- dont preload anything in this folder -->

<boolean id="dpre" value="true"/>

<!-- turn off auto mapping -->

<boolean id="amap" value="false"/>

<!-- logo mappings -->

<!-- the following XML maps pictures inside this folder into other positions

in the resource system, which allows this folder to be dropped into any

place in the graphics folder and still have the game pick up the graphics

files from the correct places

-->

<list id="maps">

<record from="nazwa zdjecia" to="graphics/pictures/person/xxxxxx(id zawodnika)/portrait"/>

</list>

</record>

---------------------------------------------------------------------------------

to pomiędzy kreskami należy zapisać jako config.xml i umieścić w folderze ze zdjęciem

jak stworzyć zdjęcie -->tworzenie zdjęć do facepack

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Od niedawna (bo nie zdarzało mi się to wcześniej) gdy gram w FM-a i przykładowo klikam "kontynuuj" itp. gra zminimalizowuje mi się na pasek zadań i wyskakuje komunikacik takiej treści "array access out of bounds" i tak przy prawie każdym moim posunięciu. Strasznie mnie to wku&%"?a!!!!!!!! Prosze pomóżcie!! :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiło mi się kiedyś o uszy, że trzeba zwiększyć pamięć wirtualną kompa (mój komputer -> właściwości -> zaawansowane ->wydajność ustawienia ->zaawansowane -> pamięć wirtualna zmień ->rozmiar niestandardowy). Jej zwiększenie ponoć pomaga. Ale głowy nie dam, ja takich problemów nie mam (komunikat wyskakuje średnio raz na 10 sezonów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalam grę, klikam "sieć" i w okienkach "Niedawne serwery" i "Serwery lokalne" nic się nie wyświetla.

Zaznaczam, że nigdy nie grałem online (mam tu na myśli duże gry, a nie jakieś minigierki), więc proszę sie ze mnie nie śmiać jeśli robię/będę robił coś źle :)

Proszę, aby mnie ktoś pokierował. Dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w tą grę ale jak się domyślam:

"niedawne serwery" - lista serwerów na których już grałeś (a z tego co czytam to raczej nie grałeś)

"serwery lokalne" - serwery które są postawione w twojej sieci LAN.

Powinieneś mieć tam jakąś opcję która wykryła ci wszystkie serwery.

PS Nie ma w instrukcji obsługi napisane? Chyba że masz pirata to zmienia postać rzeczy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu Cię zaskoczę, bo mam oryginalną wersję :)

W instrukcji jest napisane, że w przypadku braku serwerów (bo u mnie nic się nie wyświtla), należy kliknąć "Dołącz do innego serwera" i wpisać IP serwera, do którego chcesz dołączyć.

Tylko, że nie wiem skąd mam ten adres IP serwera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten adres musiałbyś mieć jeśli ktoś by postawił serwa i dał ten adres. Nie masz tam przycisku "odśwież"?

Jest przycisk odśwież, ale w przypadku sieci lokalnej.

Poszukaj na www.cmrev.com tam się ludzie ustawiają na grę w necie,napewno się gdzieś załapiesz.

Dzięki za stronę, ale pewnie i tak za tydzień przetestuje, bo muszę się teraz uczyć :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo pierwszy raz instaluje uaktualnienie (Devil_Data_Update). Wgrałem wszystko tak jak trzeba do db w moich dokumentach, włączam nową grę, wybieram bazę danych tego devila i przy wybieraniu ligi nie mogę wybrać aktualnej daty tylko 30 czerwiec 2007r. Jak przestawić datę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...