Skocz do zawartości

Rozwiązany: Fallout 1 - szukam moda


Ezykill

Polecane posty

Witam.

Szukam moda, który pozwala na dowolne dawanie i zabieranie itemów towarzyszom (bez dawania czegoś w zamian).

Potrzebuje go ponieważ jestem w Blasku i tam jest sporo dobrych giwer i innych cennych rzeczy, a niestety mam maksymalny udźwig zapełniony (225 f) , więc będę musiał skorzystać z ,,usług'' Lana.

Fallout.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy taki mod był, ale pamiętam że dało się dać towarzyszowi sprzęt a później w razie konieczności go okraść. Ewentualnie możesz użyć falche, edytor postaci do w fallouta i zwiększyć udźwig postaci.

http://www.atomicgamer.com/files/28733/fallout-1-falche-character-editor-1-falche-zip

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz na chwilę towarzysz od drużyny, dzięki temu będziesz mógł z nim handlować. "Sprzedaj" mu nadmiar sprzętu i następnie przyłącz go z powrotem, będzie przeciążony, ale pomoże wynieść wszystkie lepsze zabawki. Później możesz go po prostu okraść i wszystko odzyskać. Sam tak robiłem, przy pomocy kilku towarzyszy-tragarzy można ogołocić każą lokację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za porady.biggrin_prosty.gif

Wystarczy po prostu wkładać itemy podczas handlu. A później okradać towarzysza. Ale pragnę zauważyć że nie trzeba odłączać typa z drużyny. A druga uwaga jest taka że towarzysze mają nieograniczony udźwig.

Jeszcze raz dziękuję i ZAMYKAM temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...